АВГУСТовското човече пюренце май ще хапва вече!

  • 34 458
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 375
Добър вечер  Laughing

Температура още не съм мерила, иначе термометъра ни е от тези старите.

Румба, мерките ви са чудесни! Пюрета аз май ще давам готови, още не съм решила.

Ренка, честита месечинка на Марти!  Hug

Арианка, дано ви се размине варицелата! Весели празници и на вас!

Лунна пътека, и според мен е рано за проходилка.  Peace

Лека нощ на всички!


Цуце, виждам те на балкончето wavey

# 31
  • Мнения: 75
Честит ви снежец момичета.

Plazma,като по поръчка дано ти оправи настроението. Simple Smile

Ренка,честита месечинка.Да сте много здрави. Hug.И аз тази година купих подаръци само за децата,ама и моите са 10 и направо луднах. #Crazy

Арианка, бързо да се оправя и твоето настроение.Весели празници и от мен.

Луна пътека и според мен е рано за проходилка.Това,че си държи главата не е достатъчно за да седи.
Който и ортопед да попиташ ще ти каже,че е рано и така се натоварват прешлените а и се получават изкривявания.

И моя младеж се набира и се опитва да прави коремни преси,даже се притеснявам,че ще изскочи от количката или коритото някой път. Simple Smile

Тези мами,които ще захранват с готови пюрета на коя марка се спряхте?

Ах ,Миме изпревари ме Heart Eyes,лека нощ и от мен.

# 32
  • Мнения: 10
Добро утро!!!!От доста време не съм писала тук,но ви чета де,все нещо не остава време....Сега влизам специално да поздравя Грийни за прекрасната нова тема-страхотна е,много ми допадна(най-вече,че не на коледна тематика)Понеже тези дни чакам гости и няма да имам време за компа искам да пожелая на всички мами и бебета весели празници,една вълшебна Коледа,с много малки чудеса  bouquet

# 33
  • Мнения: 252
Момичета,
Имам още един въпрос за захранването - Пюрето преди млякото или след като е изял млякото се дава.

# 34
  • Мнения: 53
Здравейте, момичета!
Как се радвах вчера на снега  Laughing Изведох бонбончо на терасата да усети снежинки по лицето си. Беше супер учуден и мигаше на парцали. Натърках му бузките със сняг за здраве  Simple Smile
Лунна пътека, и аз съм на мнение, че трябва да изчакаш със захранването. Явно детето не е готово и единственият начин да го покаже е като плаче. А относно проходилката - нашия ортопед е категорично против нея. Аз може и да ползвам, но някъде към 8-ми месец ще да е и то за кратко време ще го слагам.
Арианка, дано бебчо се размине с варицелата  Praynig А искам специално да ти благодаря за бележките ти относно захранването   bouquet Аз съм решила да започна на навършени 5 месеца с домашно приготвено пюре от картоф. После ще купувам готови био на Хип, щото хич ме няма в кулинарията. А пък знае ли се, може и да се отворя покрай беб  Wink Ще го пробвам, пък ако не е готов ще изчакам. Иначе вече има столче за хранене  Mr. Green
Момичета, да ви питам - вие потите ли се през нощта? При мен е нещо ужасно, събуждам се вир вода и ставам да се преобличам  #Crazy
Ние още не сме пазарили, че мъж ми е на работа и се прибира късно, та утре в най-голямата лудница ще я свършим таз работа.
Желая на всички Весела Коледа, много усмивки и топлина в сърцата ви!

# 35
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Да се запиша и аз и се връщам да ви чета.

Темичката е супер, само да кажа, че заглавието може да се сменя по някакъв начин. Демек можеше да си я направим коледна, после да си сменим заглавието на някакво новогодишно и после ... някакво друго зимно, например "Зимата върлува, АВГУСТинчето палува" Simple Smile


А, и още нещо се сетих - вчера ми дойде  Tired Гадна работа, пак се почва, така се надявах да си откарам по-дъълго с това кърмене на поискване, но не би  Tired

# 36
  • Мнения: 4
Здравейте и от нас! Грийни, браво за хубавата тема!
Моята беба е ок, вчера й биха последните гадни ваксини и за сега не е вдигнала Т, надявам се да прескочим и този път. Захранване ще започваме след празниците, тъкмо ще е навършила 5 месеца и има всички признаци без самостоятелното седене, но пък от 3 месец се храним в шезлонга, така че и там ще мааме пюретата. Чудя се още дали домашно или купешко. За сега не съм намерила био картофи още, а пък в купешките поне има някакъв контрол надявам се (поне в чуждестранните). Имам още няколко дни да реша. Иначе ще е с картоф първо.
Арианка, много благодаря за инфото, много, ама много полезно е! Запазила съм си го на компа и ще чета и уча сега!
Лунна пътека, и аз мисля, че не трябва да я насилваш малката, тя като е готова ще си покаже. За проходилката и аз незнам кога се слагат, но не си представям моята мишка, която е почти на 5 месеца в проходилка ..... много е малка още.
Иначе се обръща и в двете посоки вече, само дето не й давам поле за действие, че е или на дивана или на шезлонга и люлката, ама като я сложа на спалнята и се мята да тренира. Ще й постилам скоро одеяло на земята и да се чекне там, че ме е страх по тея легла и дивани. На земята пък ме е страх да няма течение, че като съм боса и имам чувство, че ми духа на краката, пък няма от къде щото сме с изолация и пвц дограма, ама знам ли и аз. Ще освобождавам един ъгъл и там ще е нейният кът.
Пожелавам весели празници на всички мами и бебоци! Нека сме живи и здрави!

# 37
  • София
  • Мнения: 334
Здравейте! Да се разпиша и аз в новата тема Simple Smile
Днес ще пътуваме при на моя мъж роднините за Коледните празници и ги чакам да се събудят с Йоанка и да потегляме!
Радос, много неприятно, можеше още някой друг месец да изкараш без МЦ...
Иначе за захранването съм решила ако прояви интерес най-рано на 5 месеца и половина, ако сметна, че не е готова най-рано на 6. Няма да замествам кърмения, а пюретата ще давам за да опитва нови вкусове. Сигурно ще захраня с домашен картоф (имам домашни смолянски) с кърма, а после ще видим. Хич не ми се почва, толкова ми е лесно сега...изобщо не ми се занимава с това захранване  ooooh!
Хайде мили мои, желая ви много топлина в душите и усмивки на лицата!!!  Hug

# 38
  • Мнения: 1 375

Весели празници мили момичета!  Hug

# 39
  • Мнения: 881
Привет момичета,не помня от кога не съм се разписвала тук,за срам...
Грийнче,мерси за готината темичка Hug
Ние сме добре,беба расте и дивее,не слушка много,много,иска все на ръце и да се оглежда,спим само нощем,през деня се глезим.
Понеже тия дни няма да имам време за нета,влизам да ви пожелая една ВЕСЕЛА И НЕЗАБРАВИМА КОЛЕДА!

# 40
  • Мнения: 281
ВЕСЕЛИ КОЛЕДНИ И НОВОГОДИШНИ ПРАЗНИЦИ!!!
ПРИЯТНО ПРЕКАРВАНЕ !!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Весели Коледни празници, момичета и малки бебоци!!!

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 644
Мили момичета, нашето семейство ви пожелава весело посрещане на Коледа! Бъдете здрави, щастливи, обичайте и бъдете обичани и благословени!

# 43
  • Мнения: 0
    [move][/move]  vesela koleda
 ka se spraviate s piuretata.... ooooh!    moia Nikola im se prushti na piuretata ot kartof i  morkov.v4era vzexme na gan4ev ot morkov i kartof,razredix go malko i xapna  s zor tri luji4ki.... Thinking  vashite beboci taka li se inatiat Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 25 дек 2011, 13:39 от mokrata

# 44
  • Мнения: 4 734
CHESTITA PARVA KOLEDA NA NASHITE BEBCHETA!!!! DA SA NI JIVI I ZDRAVI, USMIHNATI I POSLUSHNI, DA RASTAT BARZO I DA RADVAT MAMA I TATI!!!!    Tada Tada

mokrata, zahranvaneto niama da e lesno i barzo, no ne triabva da se otkazvame... rano ili kasno shte zapochnat da si hapvat purenca s apetiit i jelanie... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт