Външния вид и свалячите

  • 12 596
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 907
Айде пак крайности....Ако не е с тонове грим,значи е неподстригана и космата....
А ако е с грим, значи е с тонове такъв  Laughing

# 16
  • Мнения: 2 032
Наддиа, уменията ти за спам са отдавна оценени.

Хайде, дай сега шанс на другите да се изкажат, и на Палада- да обобщи.
 
Hug (това ти е любимият емотикон, нали)

# 17
  • Мнения: 86
Според мен мъжете (повечето от тях) харесват естествено красивите и женствени жени. Аз също се заглеждам след някое много тунинговано плашило, но това е от любопитство а не защото ми харесва. Мисля, че е така и с мъжете.
Това, което винаги се забелязва и е супер атрактивно за мъжете е тънката талия (важат  пропорциите, жената може да е и закръглена), нежната чиста кожа, красивата коса (по възможност не много къса), стегнатият бюст, добре оформеното стегнато дупе и хубави крачета. Чаровната усмивка със здрави бели зъбки също много привлича. Това мъжете винаги го забелязват, дори ако става въпрос за мръсна циганка на бунището -сексапилните форми, които ги карат да мислят за секс! Чак после идват дрешките, поведението, гласът, възпитанието и т.н.
Аз винаги съм имала проблеми с килограмите, но съм компенсирала с други качества. Когато са ме сваляли на основа външен вид, не съм откликвала(вероятно от комплекси). Определено когато подчертая сексапила си - подчертая талия, високи токчета, разпусна дългата си коса и добър грим, ме заглеждат повече и ми се натискат повече.

# 18
  • Мнения: 135
Не се имам за сваляч..но пък хубавото и с най тъпите и грозни дрехи си личи отдалече!!!  Peace

# 19
  • Мнения: 293
Не се имам за сваляч..но пък хубавото и с най тъпите и грозни дрехи си личи отдалече!!!  Peace


Макар,че не успях да видя снимките и аз съм на това мнение.
И това съвсем не означава наличие на мърливост.
Просто някои жени наистина не изпитват нужда да се ,,маскират,, и предпочитат удобни стилове вместо токове,къси поли,сутиени с подплънки и други трикове  Wink И аз залагам на тях.
И за да е по темата - аз съм забелязала,че при мен е много важно излъчването,а то при мен идва от това в какво настроение съм.Ако съм заредена положително-сияя явно мъжете виждат това.В други случаи-когато съм изнервена и не се чувствам на място- обожателите са по-малък брой,даже тогава не ги и забелязвам щото съм киселяк.Но за щастие това е рядкост Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 175
Единствената тендения, която забелязвам е, че с годините свалячите стават все по-квалитетни, а аз все по-естествена..

# 21
  • Мнения: 481
не съм забелязала такава зависимост.
Но ми прави впечатление други - т.нар. "тунинговани" ги свалят мутри,  умните мъже свалят умни жени, т.е. каквото повикало, такова се обадило

# 22
  • Мнения: 75
Аз съм била с десет кила нагоре и с десет надолу от моментното. За съжаление всякакъв стрес ми се отразява или под формата на анорексия или страдам от още по-противното binge eating. Както и да е. Значи, когато кача десет кила, ставам доста сочна мадама: отпред, отзад, отвсякъде. И в този период ме свалят по-лежерни мъже и като облекло и като поведение: с коремче, по-необръснати, по-окосмени; такива веселяци, по-народен тип. Дали има нещо общо с теглото или аз променям поведението, като кача десет килограма?!!

# 23
  • Мнения: 10 547
Имаш предвид, че по-едрите ги свалят бохемите, а по-слабите разни сухари?  Thinking

# 24
  • Мнения: 289

все се смеем, че ако сме се запознали ,когато сме били ученици в гимназията, вероятно и погледът си е нямало да спре върху мен.


Аз имам точно такава случка с мъжа ми - тръгвам си от училище, в гимназията..малко смотаничка, тип "зубрач"  Mr. Green, с една изтерзана физиономия, след 6 часа, и изпит за един конкурс след тях..няма червило, да не говорим за грим и други екстри, прически и т.н. И се срещаме - той, заедно с мой познат. Поговорихме, те после ме обсъдили коя съм, и толкова. Изобщо не се беше заинтригувал.
След около месец се срещаме на абитуриенска вечер - вече отпочинала, с рокличка  Laughing И тогава пламна любовта.
Обаче все си мисля, че при мен излъчването е решаващо, не облеклото  newsm78 Изглеждам сдържана, хладна натура  Mr. Green и рядко се осмеляват да ме заговорят разни "свалячи". То погледът си ми е все този, независимо дали по дънки или с костюм. Така ми се струва и по отношение на другите жени, мъжете по-скоро харесват определен темперамент, поведение и т.н., и съответно ги разпознават, независимо от облеклото в момента.

# 25
  • Мнения: 1 446
Аз съм си закръглена, не съм забелязала да ме свалят само определен тип мъже. На мнение съм,че не подбират много-много  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 300
Десет килограма не ми личат кой знае колко, или хайде, по точно не ме правят пълна, та в тоя смисъл разлика не намирам. Особено при добър подбор на дрехи.
От личния си опит смятам, че типът мъже, който ми се лепи, зависи най много от мястото и контекста, в който съм се изявила.
Палада, най вероятно променяш поведението си подсъзнателно, точно това коментирахме с приятелки преди дни.

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 23:12 от Рокси

# 27
  • Мнения: 75
Палада, най вероятно променяш поведението си подсъзнателно, точно това коментирахме с приятелки преди дни.

Нали не мислиш, че започвам да се усмихвам на всеки и изглеждам леснодостъпна. когато съм дебела?  Shocked

# 28
  • Мнения: 4 300
Eй, аман значи, да не напиша нещо.Къде съм казала подобно нещо?
Факт е, че хората често излъчват сигнали за вътрешното си състояние, колкото и да е неточен израза. Излъчват самоувереност, неуверност, желание, нежелание и т.н., и това се усеща от околните.

# 29
  • Мнения: 75
Eй, аман значи, да не напиша нещо.Къде съм казала подобно нещо?
Факт е, че хората често излъчват сигнали за вътрешното си състояние, колкото и да е неточен израза. Излъчват самоувереност, неуверност, желание, нежелание и т.н., и това се усеща от околните.

Майтапя се, разбира се. Ти си интелигентна жена, не ми ме обидила на кила, знам.

Общи условия

Активация на акаунт