Бебета родени в чужбина - тема 14

  • 29 000
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13

В коледната нощ сиянието на Божията звезда вещае доброта, хармония, здраве, добронамереност, с които да направи света по-добър и съвършен.
Весела Коледа!

# 16
  • Мнения: 714
  Здравейте,цял ден се приготвям да посрещам гости след малко!!!
Минавам за ви пожелая Весела Коледа-прекрасни мигове с любимите хора,топлина и уют в домовете и душите Ви!
  Весели празници!!!До скоро-обичам ви Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 8
Честита Коледа!

Хирсен, страхотна тема. Но ти си вече специалист... Simple Smile

Направо ми настръхна косата, когато прочетох за облизаният биберон. Аз самата никога не бих облизала биберона на бебето, какво остава за някой друг. Ужас.

Иначе нямам против да го целуват (бабите и дядовците), но да не прекаляват.

# 18
  • Мнения: 660
Честито Рождество Христово!

Много топлина да има в душите и сърцата ни сега и винаги! Здравето да ни е спътник в щастливите ни и радостни дни! Усмивките да не слизат от лицата ни! Весели празници!  bouquet

Хирсен, прекрасна тема! Благодаря ти!  bouquet

# 19
  • Мнения: 686
Весела Коледа, момичета, нека донесе много любов и здраве в семействата ви  Hug
   

# 20
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Честита Коледа на всички мами и бебета Heart Eyes
Много здраве, послушни и поспаливи бебчета и много обич в семействата Hug

# 21
  • Мнения: 30
Честита Коледа, мили мами! Желая ви преди всичко много щастие, здрави бебчета, много (беззъби) усмивки и а-гу-та Simple Smile

Надявам се всички да сте прекарали хубав празник в компанията на любими хора.

Поздрави  Hug

# 22
  • Мнения: 714
 Здравейте и Честита Коледа!!!Здраве,усмивки,послушни и папкащи рожби и още по-послушни съпрузи ви пожелавам!
  Не че искам да се оправдавам,но не успявах да стигна до форума,а и като има някои все нагости,все едно че имам още едно дете у дома!
  Та нактратко-добре сме,растем и дебелеем,пълзим от няклко дни,но назад:) нали е раче,а вчера седна сам без да се клатушка като пиян морков и ме зарадва много!Захравам с плодово пюре и то не с голям успех,освен цица друго не признава младежа!Изкарахме кошмарна нощ,май са зъби и преди малко вече се предаде на умората и заспа!
  Ставам да посвърша нещо в къщи и до после!!!
   
 За малко да забравя да благодаря на всички за мненията за проходилките!Обичам ви!

# 23
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ОТ МЕН НА ВСИЧКИ МАМИ И СЛАДКИ БЕБЧОВЦИ!БЪДЕТЕ ЗДРАВИ,ЩАСТЛИВИ,УСПЕХИ ВЪВ ВСИЧКО,С КОЕТО СЕ ЗАХВАНЕТЕ!

# 24
  • Мнения: 3 988
Весели празници и от мен!  Hug

Облизаната залъгалка ме потресе и мен.  Whistling Ние не сме имали подобни проблеми, защото гледахме детето без залъгалка.  Peace

# 25
# 26
  • Мнения: 154
Ели, щом сте с куче....в един момент ще се откажеш Simple Smile Пазих го, пазих го, но не става-разменят си и си облизват играчки и това е, колкото и да гоня кучето да не играе с детето...просто не става. Кучката ни е млада и още е игрива. В момента са първи приятели, а Боби, където и когато и да види куче започва да повтаря "уау, уау"
И аз не съм ползвала проходилка, за мен това е ненужна и огромна вещ, за която в апартамента ни място няма.

# 27
  • Мнения: 3 743
Коледа е, а и Нова Година идва, да сте здрави, весели, засмени и много топлина и хармония в душите ви  bouquet

Ели, и Диди тръгна първо назад да пълзи, аз й виках тогава, ти не си Раче мамо, ти си Близначе Laughing Най-интересното е, че и като тръгна да пристъпя, пак първо назад тръгна.

За захранването, аз почнах с морковено пюре, но после картофеното не го пожела, затова сега съм решила с картофено да започна март месец, живот и здраве Wink Макар че лакомчо от сега примлясква като ни види да ядем на масата Laughing

# 28
  • USA
  • Мнения: 1 323
И аз не мога да се добера до форума и не знам дали от гостите като Ели или сама си усложнявам живота,но нямам никакво време.Помпам на всеки час и половина,че иначе ако помпам на 3 не може да излезе повече мляко  #Crazy Та така живота ми се върти около помпата и памперсите за сега. Не мога да се наспя изобщо и ходя като зомби.Може ли кърмата да ми е малко заради не доспиване? Иначе Лекси се буди на 3 часа за манджа като швейцарски часовник е. Баща му вика че ще си сверява часовника по него Laughing
 Весело посрещане на новата година на всички мами по света с пожелание за здрави,весели,добрички и умни бебчета и родители! Hug

# 29
  • Мнения: 3 743
Калалили, напълно е възможно съчетанието от цедене и недоспиване да доведе до намаляване на кърмата. извинявай напоследък не помня много Blush, Лекси защо не суче? Най-доброто би било той да си суче, колкото и когато си иска, но предполагам, че не ти казвам нищо ново. Ако може поне някой друг да го храни от шише, а ти да поспиваш Hug

Общи условия

Активация на акаунт