Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 162- Kоледна

  • 37 191
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 054
Добро утро!
Събрахме се двете акули  Twisted Evil

Лоренка, не те бях виждала досега, та да кажа и аз. Много си красива! И разликата е вече очевадна, браво!
На Нана снимки много сме гледали, тя е ясна  Mr. Green
Браво, браво, така се прави, мацки  Wink

# 16
  • Мнения: 11 338
Добро утро!

Вчера плодовият мина с мъничко прегрешение  Wink

Днес се чудя какво да ям  newsm78

# 17
  • Мнения: 5
Добро утро!
Събрахме се двете акули  Twisted Evil

Успешно преплаване!

Моя кантар или пощуря или дойде времето да показва минуси. Днес ме зарадва с -600. Вече тежа само 82,900кг. Ето ти мотивация за воден  newsm44 newsm68 newsm44

Желая ви много ползотворен и минусов ден!

# 18
  • Мнения: 434
Добро утро.
Казах го в старата тема, ама да кажа и тук, Лоренка изглеждаш страхотно, разликата е очевадна Hug

Успех на плувкините днес   bouquet
Аз съм се отдала на предколедно сладкоправене, че от толкова нощни дежурства нямам време за приготовления  Laughing

Тинки, благодаря за новата тема   bouquet, да се изпълни с много минусчета

# 19
  • Мнения: 1
Добро утро!
Аз осъмнах с 200гр плюс след вчерашния бобов  #Cussing out
Предполагам, че е защото не хапнах 2 пъти плод сутринта, а само веднъж и ми пристърга по обяд, ама много работа, не можах са смогна.  Blush
Днес въглехидратен:
З1: 2 по-малки портокала
З2: 1 по-голям портокал
О: Питка с домати и риган и сладък геврек
В: Сладолед и шоколад
Довечера съм и на тренировка в 20:00, ще ни снимат и за някакъв календар, я да видим... #Crazy

В книгата пише ли нейде за вземането на витамини? Злат каза, че сутрин след хранене е най-добре, но разрешават ли се (мултивитамини и минерали, Б комплекс, глюкозамин, магнезйй)???

Успех на плувкините Hug

# 20
  • Мнения: 9
               Здравейте, момичета!ТИНКИ, благодаря за темата!

               Следя ви от известно време. В често задавани въпроси прочетох,че
               не е желателно да се хапва повече от три пъти/ най много ме интерисуваше между
               обяда и вечерята времето- за мен е много около 7-8часа/,но може да се хапне плод
               предполагам и зеленчук и два часа след това може вече да се вечеря.
               Започваме на 03.01. При нас може би ще става по бавно,защото сме правили всевъзможни
               диети,но предполагам че около 5 до 8кг се свалят на едно завъртане на режима.
               Ветеранките ще кажат?
               НАНА, ЛОРЕНКА, чудесни сте!

# 21
  • Мнения: 0
Лоренка - браво! Прекрасна си, продължавай на пред Simple Smile))))))

Аз нещо като кила не мърдам, но имам добри новини в мерките (сантиметрите) Не зная какво означава това, но ми харесва. Смеех им се на моите приятели, че викат "всеки път се стапяш все повече" викам си "тия какви ми ги говорят кантара не мръдва и за един цикъл само 3 кила свалих", ама може би пък са прави, щом сантиметри свалям, значи визуално има разлика  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 0
Момичета много ви благодаря за милите думи  Hug Hug Hug Hug Hug
Видях че ме има на първа страница много съм горда  Crazy

# 23
  • под Витоша
  • Мнения: 185
Привет! Успех на плувкините - Дейзи и Буболече - хващайте водите и чайовете и утре много минусчета Heart Eyes
Днес съм на варива, сутринта хапнах портокал, за обяд имам боб. От сутрента нещо ми е много гладно и едни дяволчета все ми се въртят в главата  goodandevilи ме съблазняват да прегреша, но засега не се давам!  angel008
Отивам да си взема чайче, та да ми е пълно коремчето..

# 24
  • София
  • Мнения: 8 131
Здравейте. Днес ми е трети плодов ден. Имам малки прегрешения, но досега съм свалила 1,600. Не знам дали е добре, но важното е че все пак има някакво раздвижване. Simple Smile
Лек и успешен ден желая на всички!

# 25
  • Мнения: 494
Здравейте момичета,
така хубаво се наядох  Laughing - режимно - пилешко бутче и салата от зеле. Довечера сигурно ще ям печен петрохан и салата от карфиол и морков. Закуската беше портокал.
След последния воден(плодов), кантара ме показа 61,500, което много ми хареса. За последния цикъл съм свалила 2,200, за което съм доволна, защото знам колко трудно свалям килограми като падна под 64 кг. Имам още 4 дни до края и ми е ясно, че няма да постигна целта - 60 кг., но хайде сега 1 кг. няма да го правим на въпрос  Laughing . Надявам се тези 500 гр. да паднат и да закова на 61.
Като приключа ще дам окончателни резултати, ама до сега общо съм свалила 10,5  newsm44

Еййй, как ш съ барна на Нова Година   4470

Хубав снежен ден на всички   bouquet

# 26
  • Мнения: 5 435
Здравейте и от мен,

Сутринта почнах да пиша, но малката стана и се отплеснах, та чак до сега Embarassed!

Тинки, много благодарско за новата тема! Както винаги е супер! Hug  bouquet
Лоренка, направо си невероятна! Продължавай в същия дух! newsm51
Нана, за пореден път  smile3501 Ти си голям стимул за всички нас!
След вчерашното плюскане във въглехидратния, още снощи ме заболя корема, беше ми тежко и кантарът показа +800гр! Днес плодов, ще го карам на банани и ябълки, вечерта може и печени чушки, без захар! А утре водееееен!

# 27
  • На топло...
  • Мнения: 584
Тинки, мерси за темичката  bouquet! И го давай по-спокойно Hug!

Пфуууууууууууу, каква мацка се извъди Лоренка Laughing! Браво, мойто дете, много си хубаво Hug! Пупупу!

Аз в почивката добре си я карам. Вчера обяд белтък, вечерта въглехидрат. Днес за пръв път смесен обяд, да видим как ще се отрази... Вечерята май ще е въглехидрат пак Mr. Green. Много хубави сладки съм си опекЪла просто Blush.
Направих си нова табличка за почивката и си пиша под номера какво ям, че ме мързи да описвам много... От 1 до 4 са съответно белтък, варива, въглехидрати, витамини. Смесеното не знам още как, май ще е 5 Crazy... И съответно килцата бележа всеки ден.

# 28
  • Мнения: 5
BubolecheMeche, как е плуването? Справяш ли се?

Дори не ми прави впечатление, че съм само на вода...  sport027 help  sport027

# 29
  • София
  • Мнения: 1 124
Благодаря за новата тема на Тинки   bouquet, готвиш ли се за голямото плуване на 27  Simple Smile

Успех на плувкините, малко остана

Лоренка браво, супер промяна  Hug

Днес съм на плодове, след вчерашния въглехидратен имам +, въобще тая 4 ми е с плюсове, надявам се след водния да се размърдат тия килца, че тоя цикъл си въртя 0.500  Rolling Eyes, та така оплаках се  Embarassed.

Общи условия

Активация на акаунт