Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 162- Kоледна

  • 37 200
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 30
Много ви благодаря за подкрепата! Много мило ми стана!   bouquet Беба вече е значително по-добре, поуспокои се, спи по-спокойно, играе, смее се. Само майка й хич я няма все още. Свекърва ми дойде нагости в Бургас и двете баби гледайки ме как рева по цял ден и гледам в една точка, ме изпратиха в Стара Загора при татито (не се бяхме виждали 2 седмици)! Та сега съм като на курорт и добре ми се отразява  Wink Даже започва да ми се възвръща апетита и мисля от утре да си продължа режима, както ме посъветвахте! Наистина си е по-разумно! Благодаря ви още веднъж, мили фиданчета!!!  Hug Hug Hug


Лоренка, Нана - супер сте!!!   bouquet
Налика, ох как те разбирам само! Дано вече сте добре!  Hug
Тинки, благодаря за темичката! Да ни донесе много минуси в кг и плюсове в настроенитето (както обичам да казвам  Wink) Браво на теб за учението и не си давай толкова зор, не си го слагай - чудесно си се справяш!  Hug

Браво на всички за постигнатите резултати! Много ви се радвам!


# 31
  • Мнения: 5 435
Много ви благодаря за подкрепата! Много мило ми стана!   bouquet Беба вече е значително по-добре, поуспокои се, спи по-спокойно, играе, смее се. Само майка й хич я няма все още. Свекърва ми дойде нагости в Бургас и двете баби гледайки ме как рева по цял ден и гледам в една точка, ме изпратиха в Стара Загора при татито (не се бяхме виждали 2 седмици)! Та сега съм като на курорт и добре ми се отразява  Wink Даже започва да ми се възвръща апетита и мисля от утре да си продължа режима, както ме посъветвахте! Наистина си е по-разумно! Благодаря ви още веднъж, мили фиданчета!!!  Hug Hug Hug


Лоренка, Нана - супер сте!!!   bouquet
Налика, ох как те разбирам само! Дано вече сте добре!  Hug
Тинки, благодаря за темичката! Да ни донесе много минуси в кг и плюсове в настроенитето (както обичам да казвам  Wink) Браво на теб за учението и не си давай толкова зор, не си го слагай - чудесно си се справяш!  Hug

Браво на всички за постигнатите резултати! Много ви се радвам!



Мариетка, браво newsm51 newsm51 newsm51! От сърце се радвам, наистина! За апетита и килограмите, не се тревожи, всичко ще си дойде на мястото! Най-важното от всичко е да сме живи и здрави! Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 1 054
Мариета, радвам се че звучиш все по-добре! Успешно продължение, не се съмнявай, че това е най-доброто! Нека новата година ви донесе и много здраве!  Hug

Дейзи, 3л. вода и 2 чая до тук. Не ме плашат мен водните, този ми е 4ти  Wink Огладнявам веднъж между 3 и 4 следобяд. Големия глад мина и съм си напълно ок. От сега мисля какво да си приготвя за обяд утре.. въртят ми се в главата едни яйчица или салатка с кисело мляко. Музата за мръвки нещо ми избяга   Thinking

# 33
  • Мнения: 0
Lorraine In The Rain супер резултат браво  Hug
И аз май ще остана на 1 кг от целта, но няма да го правя на проблем мисля да го смъкна след празниците пък може и преди Нова Година. И аз ще дам отчета като минат следжащите 3 дни. Днес режимно си хапнах малко зеле от вчерашното прасенце ,но без мръвите и малко дробчета с лук. За вечеря има салатка от зеле със сиренце, кашкавал и 3-4 лъжици к. мляко. Айде дами приятна вечер Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 517
Здравейте и от мен сега хапнах 2 ябълки и мога да кажа, че плодовия за мен приключи с 5 ябълки и 50гр стафиди Simple Smile
Денят е мокър и студен, но поне в книжката ми има 2 шестици Mr. Green яд не яд за маркетинга ще ходя на изпит и толкоз. искам да ви благодаря за подкрепата през всичкото това време и целия ми период на издивяване, от тук на сетне ще се опитам да съм леко по- спокойна. Все пак са празници, аз утре се прибирам вкъщи и съм много щастлива от този факт! Hug Hug Hug
Тъкмо и спокойно ще ми минат белтъчките Simple Smile
Фуриа готвя се за плодов на нова година bowuu иначе водния ще съм крива, ама ще мине Wink Да не сме заедно? newsm78

# 35
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Здравейте, момичета!
Идвам да се запиша при вас! Ще ви чета за мотивация и след Нова година започвам и аз да заслабвам!
Смятам да комбинирам велоергометър, антицелулитни процедури и диетка. Да видим доколко ще успея със спорта Rolling Eyes, де, другите неща са някак по-лесни Wink.
Имам да сваля 5 кг  Blush Знам, че може да звучи несериозно, но за мен си е важно.

# 36
  • Мнения: 0
Здравейте фиданки  Hug

Тинки,Браво за шестиците!Все такъв успех в изпитите да имаш!д

Мариетка Бравос!Личи си ,че си малко по-добре след неприятните случки!
 
Дейзи,Буболече ,то не остана още много.Хайде сваляйте банските и утре да отчитате перфектни резултати!

Аз да си дам отчета за днешния 64-ти ден на варива:
О-спанак с ориз,салата от печени чушки
В-салата отдомат,краставица и царевица,малка купичка леща

Лошото е,че водата ми е само литър за днес  и се чудя дали сега да наваксам или да се въздържа с наливането след 20,00 ч. ?  newsm78

Лека вечер сладурки!

# 37
  • Мнения: 1 054
Бих си пийвала и след 20. Peace

Е, той водния приключи, 20ч. мина Simple Smile И преди все така си виках "20ч. мина, времето за прегрешения изтече" Никога не съм мислила да ям след 20.. Laughing
Нямам търпение за мерките  Party

# 38
  • Мнения: 183
Цоп в новата темичка  Hug Днес бях на плодчета.Последните дни не съм се теглила, че съм в МЦ и ако се кача на кантара ще ми се завие свят.Ще отчета резултати на др . плодов.Лека вечер, момичета   bouquet

# 39
  • Мнения: 5
Бих си пийвала и след 20. Peace

Е, той водния приключи, 20ч. мина Simple Smile И преди все така си виках "20ч. мина, времето за прегрешения изтече" Никога не съм мислила да ям след 20.. Laughing
Нямам търпение за мерките  Party


Аз успешно преплувах до тук, но с водата не съм приключила, че тепърва, ще работя до посред
нощите, че нося си домашно от офиса... 

Лека и минусова фиданки!

# 40
  • Мнения: 0
Привет на всички Фиданки  smile3534 не съм писала скоро , но пък съм режимна последните две седмици .. освен на 20.12 .. ,но кантарчето не го отчете .. имам едно важно въпросче и ще съм много благодарна ако получа отговор .. ? (знам че не е по темата .. но .. ) Новият ми черен панталон пуска .. и не само когато се пере - явно и  на мен , нацапал ми е бежавите ми боти ... почти ги изчистих .. има още малко петна , но не може да се махнат  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 smile3514 smile3514 newsm45 smile3518 smile3518 smile3518.. и въпроса ми е какво да направя за да не пуска ... ? съответно и да не изсветлеят като има падне боята .. ?  newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 моляяя за съветче
днес въглехидрати :
З: 2 кивита
о: 1 вафла и солети
в: малко повече от половината вафла , но не цялата и солети


ааа и ооще нещо как да си кача и аз снимка ?
вода сигурно 3 литра ..  smile3521

Последна редакция: чт, 22 дек 2011, 22:48 от kremche7y

# 41
  • София
  • Мнения: 1 124
Мариета, честит ти курорт  Wink, много се радвам че и ти и бебето сте много по-добре

Фурия готвя се за плодов на нова година bowuu иначе водния ще съм крива, ама ще мине Wink Да не сме заедно? newsm78
Честито за 6ците Hug. Да така излиза  Laughing, аз започнах на 30 Октомври, иначе Нова година на плодове  Thinking да за нея си трябва голямо подготвяне.

# 42
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Здравейте!

Да се похваля, че успешно мина и втория ми воден ден Simple Smile Изобщо не го усетих, спах до 13:30 Joy
Чета ви редовно, но не пиша. Режимна съм си, с малки прегрешения понякога. До тук 7-8 кг. съм свалила, не мога да кажа точно, че кантарът е ту нагоре, ту надолу с 1 кг. Но съм много доволна Simple Smile Бащата на приятеля ми се кара, че съм станала "тънка като писмо" и да спирам с тая диета  Mr. Green

Тинки, браво за 6-ците! Напълно заслужени са си! А за Александров да ти кажа, че не е чаааак толкова гаден, но може би само ако не ти преподава  newsm78 Аз завърших туризъм в УНСС и 1 път ми се наложи да говоря с него за разрешаването на проблем с нашата по финанси - ми помогна ми човекът Simple Smile Стискам палци за всички бъдещи изпити!

# 43
  • Мнения: 5
Добро утро фиданки!

Приключих с 2 воден ден успешно и бързам да се похваля, че много задачки ме чакат днес!

Начало              26.10.2011      първи цикъл     разлика      втори цикъл         разлика       общо до тук
килограми               93,800               86,800          7,000               82,100             4,700               11,700кг
бюст                        117см.                110см           7см                   107см              3см                   10см
талия                       107см                  97см          10см                    90см               7см                   17см
ханш                        117см                111см            6см                  104см               4см                   10см
обиколка ръка           34см                 30см             4см                    29см               1см                    5см
обиколка крак           63см                 57см             6см                    55см               1см                    8см

Не че съм доволна, ЩАСТЛИВА СЪМ  newsm44 newsm68 newsm44 Чувствам се страхотно и пълна с енергия, май по Коледа настина стават чудеса!
За протокола на 38г., висока 175см. Април 2011 тежах 111кг. Свалени до тук общо 29кг. До поставената цел 75г. остават 7.100  newsm78

Хубав и усмихнат ден!

Последна редакция: пт, 23 дек 2011, 07:49 от Deizi Dar

# 44
  • Мнения: 1 517
Добро утро момичета. Настанила съм се в автобуса и само чакам да потеглим Party най- после почивка.  Peace То и за учене ще има, ама сега не ми се мисли Crazy
Благодаря ви зза оценките пък за Александров не ми се говори. Laughing Sunglasses Като му дойде времето ще го измислим Simple Smile
З- 1 ябълка.
О- тържени тиквички с кашкавал
В- нямам идея Laughing
само да кажа, че миналия пък за вечеря ядох салата снежанка и малко таратор и от чесъна ми се отвори ужасен апетити. Въобще не ми действа добре, та вече го пропускам Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт