Ясновидци (врачки)- 7 тема

  • 133 241
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11
Има нещо което съм чела някъде-Ако обичаш някого пусни го на свобода.Ако той се върне е завинаги твой,ако не се върне значи никога не е бил.В моя случай дори това не е така.Рири права си няма гаранции че това ще се повтори ,потрети и т.н.Весели празници на всички и дано другата година ни донесе повече поводи за усмивки.

# 61
  • Мнения: 0
На мен сааамо да ми се случи казаното, не бих гледала под лупа периодите...

А и за какво си говорим! Е гати разглезените мъже! Какво трябва да правим! Да се влачим и да ревем- липсваш ми, върни се за да ни Съжалят и да се върнат при нас???

Ако един мъж съм си го върнала заради съжалението му- мерси съм, не го ща. Рано или късно ще спре да ме съжалява и драмата ще се повтори! Naughty

Абсолютно съм съгласна! Моят проблем е аналогичен, ама съм оставила сега нещата в неговите ръце, спрях да се обаждам, да пиша смс-и. Да видим. При нас не се случва за първи път да се разделяме. Като малките деца сме #Cussing out

# 62
  • Мнения: 0
На мен сааамо да ми се случи казаното, не бих гледала под лупа периодите...

А и за какво си говорим! Е гати разглезените мъже! Какво трябва да правим! Да се влачим и да ревем- липсваш ми, върни се за да ни Съжалят и да се върнат при нас???

Ако един мъж съм си го върнала заради съжалението му- мерси съм, не го ща. Рано или късно ще спре да ме съжалява и драмата ще се повтори! Naughty

Именно и аз мисля така, ако погледнем от друга гледна точка нещата тея мъже на дали си струват щом нещата са стигнали дотам и ако един човек те обича той ще направи всичко за да е с теб в противен случай каквото и да направиш май резулатата накрая пак е един и същ.Пък и всяко зло за добро са казали хората  Laughing

# 63
  • Мнения: 7
И при нас раздялата не е за пръв път,досега винаги аз поемах инициатива и не спирах да поддържам връзка чрез смс-и скайп и т.н.Уморих се!

# 64
  • Мнения: 200
Едно ми е странно и неразбираемо,  хората със способности, нямат ли страх от БОГ, когато съзнателно лъжат и подвеждат хората..........
Въпросът е в каква сфера са способностите им...дали не е в шарлатания.

# 65
  • Мнения: 0
И при нас раздялата не е за пръв път,досега винаги аз поемах инициатива и не спирах да поддържам връзка чрез смс-и скайп и т.н.Уморих се!

Между другото сега се сетих, че като говорих с леля Искра по този въпрос тя веднага каза, "ама вие сте се разделяли и преди, Shocked не ви е за първи път". И ми стана странно.

# 66
  • Мнения: 4 634
Колко пъти да си тръгва и да се връща? И аз имах такава връзка/четири години, три раздели/, и в момента той ме търси по няколко пъти дневно, само че вече АЗ не го искам. Макар и доста трудно, защото бях заслепена, проумях, че не е човека, че ще продължи да се повтаря.

# 67
  • Мнения: 0
Колко пъти да си тръгва и да се връща? И аз имах такава връзка/четири години, три раздели/, и в момента той ме търси по няколко пъти дневно, само че вече АЗ не го искам. Макар и доста трудно, защото бях заслепена, проумях, че не е човека, че ще продължи да се повтаря.

Да, зависи от причините, поради които се е стигнало до раздяла. Има неща с които човек не бива да прави компромиси. Нашите причини са меко казани "детински" което е най-тъпото.   bouquet

# 68
  • Мнения: 7
И аз се обадих на леля Искра...позна,че не е първата ни раздяла.Позна,че е приятел,а не бившия ми мъж...и тук разминаването с Карла...противоположни неща..просто едната каза едно развитие,другата съвсем друго...... Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 4 634
A Ани какво каза?

# 70
  • Мнения: 7
Аз с Ани не съм говорила още..при нея не мисля че ще стане по телефона...поне оттова,което видях в сайта....

# 71
  • Мнения: 0
Здравейте на всички! Аз имах същия проблем като вас-раздяла с приятеля ми. Говорих с леля Искра и на мен ми каза същото "Не се разделяте за първи път". Ами логично, няма връзка, в която поне веднъж да не се е стигало до по-тежка криза или раздяла. Относно всичко друго, които ми каза, сега като чета постовете на другите момичета, виждам, че и на мен ми каза същите неща.  Тя ми каза, че пак ще се съберем и после аз ще сложа край на връзката ни, но засега на мисля въобще да се разделяме. Говорих и с Ани от Пловдив. Тя пък ми каза, че той е мъжът в живота ми и ще съм него. На кого да вярвам, незнам. Иска ми се на Ани, но времето ще покаже. Дали познава, ще споделя чак след няколко месеца. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 51
На мен сааамо да ми се случи казаното, не бих гледала под лупа периодите...

А и за какво си говорим! Е гати разглезените мъже! Какво трябва да правим! Да се влачим и да ревем- липсваш ми, върни се за да ни Съжалят и да се върнат при нас???

Ако един мъж съм си го върнала заради съжалението му- мерси съм, не го ща. Рано или късно ще спре да ме съжалява и драмата ще се повтори! Naughty

Именно и аз мисля така, ако погледнем от друга гледна точка нещата тея мъже на дали си струват щом нещата са стигнали дотам и ако един човек те обича той ще направи всичко за да е с теб в противен случай каквото и да направиш май резулатата накрая пак е един и същ.Пък и всяко зло за добро са казали хората  Laughing
Напълно съм съгласна, аз като обичам истински съм готова на всичко за този човек ,а не да му вгорчавам допълнително живота с днес искам да съм с теб - утре не искам. За съжаленив много малка част от деня успявам да мисля по този начин, просто защото ме боли душата чак и се надявам на думите на разни врачки без да му мисля този мъж заслужава ли си или не.

# 73
  • Мнения: 37
Момичета искам да ви попитам Ани познава ли по телефона?Понеже ме интересува един въпрос а в момента нямам пари за консълтации по скайп и на живо.И ако може да ми кажете дали Ани взима пари за въпрос по телефона.Моля ви СПЕШНО Е! Sad

# 74
  • Мнения: 0
Момичета искам да ви попитам Ани познава ли по телефона?Понеже ме интересува един въпрос а в момента нямам пари за консълтации по скайп и на живо.И ако може да ми кажете дали Ани взима пари за въпрос по телефона.Моля ви СПЕШНО Е! Sad

Познава общи приказки, дали познава още не мога да кажа, трябва да мине Коледа и ще разбера, но пробвай тя няма да ти откаже стига да има възможност.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт