Под прикритие - тема 4 /Няма Джаро, Няма Маро.../

  • 49 393
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 517
АЗ се чудя защо няма известия за старата тема и епизода а то нова имало! Crazy Благодаря за което. Честита Коледа на всички ви!
относно серията беше ли по- къса тази вечер или така ми се стори? newsm78 Много много се радвам, е ще дават и другата седмица на 1ви! Hug Иво много ми харесва, ама защо така рискува не знам. Вместо да внимава за Съни то става все по- сложно, но ще видим другата седмица Simple Smile

# 46
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 315
С огромно съжаление отбелязвам, че пропуснах тази вечер епизода... Ще трябва да се сваля отнякъде. ooooh!
Весела Коледа на феновете и на актьорския състав Simple Smile  santa2

# 47
  • Мнения: 4 291
 може ли резюме на епизода да съм в час с обсъжданията докато го качат в тубата Praynig

# 48
  • София
  • Мнения: 1 345
Ако имате В-бокс,там е от 1 час!

И в сайта го имат вече!

# 49
  • Мнения: 330
Страхотна серия за пореден път! Peace
Честито Рождество Христово на всички фенове и на екипа на сериала!

# 50
  • Мнения: 23
Честито Рождество Христово на всички! Весели коледни празници!

Пропуснах серийката, сега ще я тегля и да гледам, че нямам търпение! Simple Smile

# 51
  • Мнения: 0
Честита Коледа на всички  Hug

Епизодът беше много приятен. Чочо и Йоана Буковска много ги харесва по времето, когато бяха заедно, сега той нещо не ме кефи.

# 52
  • Мнения: 4 291
Ако имате В-бокс,там е от 1 час!

И в сайта го имат вече!
Не съм в Бг. не се отваря.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 345
http://www.podprikritie.bg/

Трейлър за новата серия!

# 54
  • Мнения: 796
Честита Коледа на всички "прикрити маниаци"  bouquet Simple Smile

Тичам и аз да гледам серийката от вчера, че я изпуснах Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 330
Иво е "разжален" и Марто е новия шеф, така става май. И някой умира. Чочо започва все повече да влиза в кадър, но едва ли той ще е новия човек на Джаро в полицията.
Сега гледах снощната серия отново, че вечер .... и друг път съм се оплаквала. Страхотно ми харесва развитието на сюжета. Журналистката - Теодора Духовникова, супер го бяха измислили, поръчкови материали, излишни журналисти. Спонсора на Йоана Буковска, от някаква алкохолна фирма, нова селекция вино й донесе, има какво да се развива и в тая линия. Чочо и Йоана, не мога да повярвам че са били заедно, тя изглежда като дъщеря му, много се е състарил, пък тя много свежа. Интересно ми е Тони и Маргото ще станат ли любовници. И като стане напечено дали на Тони ще му помогне Попов. Щото явно Джаро ще го извади от бизнеса му. А тоя удар накрая в простреляното рамо на Иво, тоя Джаро много зъл, и пред Марто така да го наказва. Много боли удара по достойнството.

Последна редакция: пн, 26 дек 2011, 15:14 от gal94

# 56
  • Мнения: 4 120
 Честито Рождество!
Много се радвам, че Духовникова влиза в сериала Simple Smile

# 57
  • Мнения: 5 746
Честита Коледа на всички.Много съм развълнувана след снощната серия. Хареса ми много. Надявам се Иво да тегли една майна на Джаро и да се отдели заедно с Куката,Близнаците и Косъма. Да го видим тогава великия Джаро какви ще ги свърши с Мартинчо. Ще ми е доста интересно да гледам война между двамата. Струва ми си,че и Георги Стайков ще прекара Джаро, не знам защо но ми се струва, че ще го изработи. А и Куката дано да не го отсвирят от сериала.

# 58
  • Мнения: 4 291

Много се радвам, че Духовникова влиза в сериала Simple Smile
Много талантлива и много красива.
  Сега ми е интересно отношенията Иво - Мартин как ще продължат, на Мартин му е ясно че Иво рискува заради Съни. Мисля че на Джаро ще му е интересна журналистката, ще има развитие там, Койна няма да е доволна. Ще намеся и Мартин за да е традиционен триъгълника Джаро, Мартин, жена. Чочо е добър в тази си роля, много по смислен от Мутафчиев, той ми е за сега леко излишен и натоварен не от сюжета, а от Христо образ. Ще се разгръща предполагам. Съни е ясно че не мисли за Марто вече.

# 59
  • Мнения: 5 710
много силен епизод беше последния
Този сериал откъм актьорско и техническо к-во е пред останалите.
Направо не знам как успяват да снимат толкова сложни сцени, за играта на Бахаров думите са ми малко.

Иска ми се Съни да погледне Иво с други очи честно казано, това гласувах в анкетата, мисля, че са перфектна двойка.

Общи условия

Активация на акаунт