На пазар във Варна - 19

  • 52 173
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 412
Здравейте, момичета! Да се включа и аз с въпрос. Къде продават гоблени за шиене, т.е. не готови ушити? По възможност около Червения, Чаталджа или някъде в Левски?

В дългия блок зад спирката на Червения посока пощенския клон има магазин за шевни машини, където продават гоблени и конци. Срещу Рощок, в пресечката до Бурлекса също има добре зареден магазин. Продължението на Бенковска, след Пискюлиев (срещу т. наречените гаражи) има магазин за гоблени.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 283
Някой да е виждал мъжки ризи, но вълнени или поне по-плътни?

# 32
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Ооо и аз не знам, ама хич цени - мисля че за около 20-30 лева би могла да вземеш нещо свястно, но ако има сшисвщаи шивачки да се обадят.

Пак  bouquet!

За Варчев като стана дума, в този район се сещам, че вярно съм виждала магазин за картини и рамки май беше, но тъй като никога не съм влизала, нямах идея, че може да има и гоблени. Ще трябва да го "преслушам" и него. Благодаря, missence  Grinning!
Няма го вече този магазин за гоблени.
Комплектовани гоблени има и в едно малко магазиче на Дрин, като тръгнеш от Владислав към Колхозния от лявата страна. В една малка бяла барака.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Смърфове имало в детския магазин в Двете кули.  Peace

# 34
  • Мнения: 812
Магазин за гоблени има зад централната поща  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 30 142
Някой да е виждал мъжки ризи, но вълнени или поне по-плътни?

1) на Чаталджа с/у бар "Баронеса" има бараки- за риба, бельо и 3-та е за ризи, блузи, спално бельо, покривки. Там има вълнени
2) на ул. Ген.Колев малко преди Санита има индийски м-н, до него има м-н за дрехи. Там също има такива ризи  Peace

# 36
  • Мнения: 371
Момичета, утре "Мадара" дали ще работи  newsm78

# 37
  • Мнения: 796
ВЕСЕЛА КОЛЕДА!
Някой знае ли Гранд Мола днес от колко ще работи?

# 38
  • София
  • Мнения: 30 142
Момичета, утре "Мадара" дали ще работи  newsm78

попитай: (052) 599 895  Peace

Весела Коледа на всички!


Магазинът за домашни потреби на първия етаж в "Двете кули" дали все още работи или е затворен, нали ще затварят мола  Thinking

Последна редакция: нд, 25 дек 2011, 16:01 от missence

# 39
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Момичета, утре "Мадара" дали ще работи  newsm78

попитай: (052) 599 895  Peace

Весела Коледа на всички!


Магазинът за домашни потреби на първия етаж в "Двете кули" дали все още работи или е затворен, нали ще затварят мола  Thinking

Да, работи !

# 40
  • София
  • Мнения: 30 142
мерси, значи ще го посетя  Peace

# 41
  • Мнения: 572
в Ориндж центъра на МОЛ Варна има смърфчета от Schleich, страхотни са.
Да попитам и аз Бебешко боди с надпис I love my mom или dady някой може ли да каже от къде   bouquet

Такива бодита има в "Мадара".

# 42
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Момичета, някоя от Вас ходила ли е на Зумба Фитнес в Гранд Мол?
По описание звучи интересно, но дали наистина се свалят килограми?
Аз трябва да сваля най-много 5 кг., а само с диета не става Simple Smile

# 43
  • Варна
  • Мнения: 777
Преди време коментирахме тук зумба-фитнес, само че аз посещавах курса в Пфое мол. Много е готино, страхотно се забавлявахме, аз лично започнах да виждам и положителния ефект върху килограмите си, но точно тогава се наложи да прекратя по здравословни причини. Говори се, че с 1 час зумба фитнес  се изгарят 1000 калории.

# 44
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
От къде да купя хавлиени кърпи на по-ниска цена.
Не търся нещо специално.

Общи условия

Активация на акаунт