Астрология

  • 77 547
  • 720
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Тенк ю, Ани:)

Аз именно за това искам да попитам момичетата- да видим реалната зависимост в реалните връзки специално при тези планети

Иначе синастрията, знаеш..сложна и дълга работа  Crazy
  bouquet

# 31
  • Мнения: 0
На мен 7-ми дом ми е празен, господаря му Меркурий е във 2-ри дом и е в съвпад с Луна, което много ме притесни и в тригон с Плутон, а Марс ми е в 3-ти и Слънцето ми е там, какво значи това?

Riri, той Слънце - Рак, Луна - Рак, Венера - Лъв

Кажи ми зодиакалния знак на Слънцето ти и Марса ти:)
Какъвто и да е предполагам, че след като и двете планети са в един дом си силен и категоричен представител на зодията си:)

Какво те притеснява в съвпада Л. и М.? Това говори за ораторски умения и бърза мисъл...
А за домовете..материалната сигурност за теб е важна, може и да се омъжиш по сметка, но дори и да е по любов-задължително ще е за прагматичен човек..
Аз малко на изуст говоря..но това е на първо четене.
На много хора 7ми и 5ти дом са им празни..не се безпокой

Последна редакция: пт, 23 дек 2011, 22:20 от Riri

# 32
  • Мнения: 0
Когато имате много планети разположени в 5ти и 7ми дом, това показва, че живота ви ще протече много с акцент върху личният живот, любови или дома и децата.

Аз както споменах нямам планети там, което не значи, че нямам гаджета, любовни истории или няма да имам деца..просто това не е основното в моя живот. Аз съм друг типаж.

Аз така си ги тълкувам нещата Peace

# 33
  • Мнения: 3 181
Дори  е по-добре, ако няма планети там, лично мнение.

# 34
  • Мнения: 4 594
Не ме притеснява, че е празен седми дом, а за съвпада, бях чела една статия за любовта и брака, та затова, ама предполагам и други фактори оказват влияние и трябва да се вземат под внимание, С- Риби, Л- Водолей, АСЦ - Стрелец, Марс - Риби. В трети дом са ми Слънце, Луна, Марс и Венера, 3 водни и 1 въздушен знак.

До тук от казаното от Riri, не е вярно само за едно

# 35
  • Мнения: 0
Не ме притеснява, че е празен седми дом, а за съвпада, бях чела една статия за любовта и брака, та затова, ама предполагам и други фактори оказват влияние и трябва да се вземат под внимание, С- Риби, Л- Водолей, АСЦ - Стрелец, Марс - Риби. В трети дом са ми Слънце, Луна, Марс и Венера, 3 водни и 1 въздушен знак.

До тук от казаното от Riri, не е вярно само за едно

Интересно от това разположение, без да знам аспектите ..се виждат проблеми с брат или сестра, образование взето със зор- вечно с някакви спънки, макар, че си доста умна, често е възможно пътуванията да са проблематични, Но..зависи и от други неща точността на това, което ти казвам, не съм астролог..нали Simple Smile Нека да видя това, което ме интересуваше:

Тя: С- Риби, М- Риби
Той: С- Рак, Луна- Рак, В- Лъв.

мдам- обяснимо е привличането между един толкова изразен рак и една толкова изразена рибка, а тази венера в лъв си е за цвят в любовта просто Flutter по- добре венера в лъв отколкото слънце в лъв, за мъжете специално- лично мнение Wink

stasha_  би трябвало да са били или още  са доста силни чувствата

# 36
  • Мнения: 4 594
Взаимоотношенията със сестра ми са доста напрегнати, обучението ми никога не е било проблемно, дори работата ми е свързана с постоянно четене и учене.

А какво ще кажеш за Той със С, Л и В в Овен?

# 37
  • Мнения: 7 740

тя: С - телец; М - риби
той: С - скорпион; Л - козирог;В - стрелец

тя: С - телец; М - риби
той: С - овен; Л - дева;В - телец

Марс ми в 7ми дом

какво точно изследвате така

# 38
  • Мнения: 0
Взаимоотношенията със сестра ми са доста напрегнати, обучението ми никога не е било проблемно, дори работата ми е свързана с постоянно четене и учене.

А какво ще кажеш за Той със С, Л и В в Овен?

За да е такова положението с обучението, значи луната ти има добри аспекти... но знай, че и Марса и Луна в трети дом говорят за проблеми по отношение на образованието..НО,ето колко прекрасен пример с теб, че слабите места в хороскопа могат ДА СЕ ОТРАБОТЯТ.. и нищо не е задължително Naughty Радвам се!

А този овен....еее няма такъв 100 % Овен..........но аз не ти го препоръчвам... луната в овен е много кофти според мен, ааа пък и венера там- мъка, мъка
И за него си има подходяща партньорка, но мисля, че специално теб той много би те наранявал..ти си крехка..предана..а той е пълен твой антипод.. Rolling Eyes
Но както казахме тук говорим за три-  четири планети..може и да се бъркам

# 39
  • Мнения: 4 594
Абсолютно си права за Овена и за Рака

# 40
  • Мнения: 0

тя: С - телец; М - риби
той: С - скорпион; Л - козирог;В - стрелец

тя: С - телец; М - риби
той: С - овен; Л - дева;В - телец

Марс ми в 7ми дом

какво точно изследвате така

Благодаря ти!

Първият изглежда добре, втория също доста добре...

Искам да погледна при случилите се любови, къде са луната и венера на мъжа и марса на жената

Stasha- погледни този Овен при  Херцен...той е Овен, но е толкова земен човек! нищо чудно, че е влюбен в жена Телец, с този огън  в него от една страна и тази разсъдливот от друга, той би трябвало да е доста балансиран!
Един такъв овен е по- вероятно да пасне на твоята рибна природа, която има нужда от закрила и стабилност- Девата ако беше във венера пък щеше да е идеално- за теб специално

Последна редакция: сб, 24 дек 2011, 12:34 от Riri

# 41
  • Мнения: 7 740
А какво ще кажеш за Той със С, Л и В в Овен?

върха на 5ти дом в какъв знак ти е

# 42
  • Мнения: 4 594
Телец,

Оставям Ви засега

# 43
  • Мнения: 0
 на мен Рака ми е 5ти дом- никога не съм си падала особенно по мъже с Рак в която и да е планета.  Wink

# 44
  • Мнения: 7 740

управителя ти на рака сигурно е в дом, откъде си набираш партньорите  Flutter

също мисля, че Луната ни и АС в голяма степен определят темперамента,
който чувстваме като 'сродна душа'

Общи условия

Активация на акаунт