Астрология

  • 77 473
  • 720
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
някой има с Луна в скорпион, пише че те можело да развият най-добри гадателски способности - аз се опитвам засега само са астрология и  хиромантия  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 37
момичето може ли да ми кажете някои сайтчета за съвместимост Simple Smile

# 47
  • Мнения: 0
момичето може ли да ми кажете някои сайтчета за съвместимост Simple Smile

Весела Коледа, момичета!

Аз ползвам сайта на astro.com, но има само на други езици - английски, немски, испански...
 Peace

# 48
  • Мнения: 0

управителя ти на рака сигурно е в дом, откъде си набираш партньорите  Flutter

също мисля, че Луната ни и АС в голяма степен определят темперамента,
който чувстваме като 'сродна душа'

Ами Нептун ми е в 10ти дом, който е под знака на Стрелец...не откривам връзка, наистина

За другото- да, инетересно.. При мен не мога да кажа сродни души, но определно харесвам мъжете.. където ми е Луната- като поведение,  Където ми е АС като външност и... някакво силно романтично влечение изпитвам към тях!
Сродните души са ми хора от 7мия дом:)  Peace

# 49
  • Мнения: 0

Да ви кажа, сега, докато се ровичках в интернет, отново попаднах на материал за Валери Божинов - как бил той лудо влюбен в Николета, колко изневерявал на Алисия- бозата я знаем....но това ме накара да се зачудя за неговите аспекти с Алисия и Николета. Та вижте, интересната гледка:

Валери и Алисия

Тя: С- Риби, М- Везни
Той: С- Водолей, Л- Телец, В- Риби

На пръв поглед -сюпер Peace- чак си казвам, какво ли толкова не е било наред?!? ..ако се съди само по планетите, те издават привличане, романтични и дълбоки чувства.. Тогава погледнах аспектите на двамата. Оказа се, че имат страшно много квадрати! И о, не- Квадрат на Венера с Уран Confused лошо.. тогава разбрах, защо отношенията им са били изпълнени с изневери и кавги Flutter

Валери и Николета

Тя: С- Стрелец, М- Скорпион
Той: С- Водолей, Л- Телец, В- Риби


Да ви кажа- на пръв поглед си викам- тези пък какво общо биха могли да имат- тя харесва един тип мъже, той друг тип жени... Но поглеждайки аспектите, видях, че имат само един квадрат и само една опозиция..а Валерката има и един хубав стелиум в Стрелец. Квадрата не е толкова сериозен, опозицията е Луна с Плутон, което при любовните връзки носи според мен дори допълнителна емоция и някаква любовна драма във влюбеният свят за двама...

Не всичко опира до планетите , за които аз питам, знам...но все пак ми е любопитно и благодаря на онези, които споделят... Flutter

# 50
  • Мнения: 3 181
Рири,
астрологично не съм им гледала аспектите на въпросното трио, но номерологично ги коментирах в една тема, набедиха ме за хвърляне на боб.........както и да е.............според мен, след 10г. от 33-42 г. на Николетка, тя ще бъде изоставена от Валери, ако до тогава не се е случило............просто на нея и е заложено в този период да бъде изпоставена/развод/раздяла/самота..........е, всичко в живота се връща Mr. Green
Извън астрологията и номерологията, пожелавам на Асилия, съда да и даде максимална издръжка, и да ги разори тези двамата лигльовци........нищо против любовта нямам, само не толерирам демонстрациите/панаирите, които спретнаха и унижението........

# 51
  • Мнения: 0
Николета е тройка?Или?

Мислиш ли, че това се случва задължително при всички хора с три?

А иначе двамата с Валери са откровенно гадни с Алисия, с всичките им приказки по неин адрес.
Но и тя преиграва, като беше тръгнала да плаче по всички Медии как била зарязана...и тя не е света вода ненапита мен ако питаш Wink

# 52
  • Мнения: 4 546
Аз си взех част Първа от поредицата на Марион Марч, Джоан Макевърс "Най-добрият начин да научим астрологията"

# 53
  • Мнения: 3 181
Николета е тройка?Или?

Мислиш ли, че това се случва задължително при всички хора с три?

А иначе двамата с Валери са откровенно гадни с Алисия, с всичките им приказки по неин адрес.
Но и тя преиграва, като беше тръгнала да плаче по всички Медии как била зарязана...и тя не е света вода ненапита мен ако питаш Wink
Николета е 3, а Валери е мисля 6. 16.02.1986=6.
Не се случва на всички 3...... Просто на Николета вторият 9г. цикъл е под знака на 1. тогава хората ги очаква развод/раздяла, обикновено човекът с цикъл едно е изоставеният........до сега  всички двойки, който ми се е случвало да срещна с подобна комбинация, не е имало пропуск, съмнявам се, че съдбата ще пощади Николетка.......двамата с Валери са ми нерероятно антипатични, след целият панаир..............да си се обичат мирно и кротко без унижения и цирк.........но единият вече е залязал футболист, другият не знам защо е известен, и се чудят как да привличат хорският/медиен интерес........ако бях на Алисия още по-големи сълзи щях да изрева публично......тя си мълча, но накрая реши да се възползва от панаира, щеше да е много глупаво от нейна страна, ако не беше се възползвала( лично мнение), при нея не харесвам изборът и на нов мъж..........този Ники Михайлов.......но мисля, че всичко е, за да дразни Николетка........защото той е нейната нещастна/голяма любов.......Алисия е е със Слънце в Риби, т.е. малко рева публично, с този Марс във Везни, тя не е е агресивна, и е логична цялата и реакция от случая, да си мълчи, да се опита да избегне конфликтите и раздялата.
На цялата ситуация гледам, като майка, за това няма как да не съм на сгтраната на Алисия.........интересно Никоета не е публикувала снимки в цял ръст откакто е бременна.........защо ли? ами не е доволна и щастлива от ситуацията......личното ми усещане е, че Алисия сбърка единствено с този Ники Михайлов.......но човек понякога трудно устоява на желанието за мъст Mr. Green..........ох, оспамих темата.

Последна редакция: пн, 26 дек 2011, 13:22 от ani27

# 54
  • Мнения: 0
Охооо Ании Mr. Green

Аз погледнах и на Алисия и Ники аспектите, да не пропусна Laughing

Искам да ти кажа, че и един квадрат, една опозиция нямат! ...Не знам часовете им..но това би добавило може би един -два напрегнати аспекти, не повече.. Доста подходящи изглеждат, ама пък да ти кажа... Венера на никой от двамата не прави аспект с планети на другия..не знам дали е знак за нещо и трябва ли да му се обръща внимание newsm78

# 55
  • Мнения: 7 700
...... Просто на Николета вторият 9г. цикъл е под знака на 1. тогава хората ги очаква развод/раздяла, обикновено човекът с цикъл едно е изоставеният........

може ли да обясниш това 9 под знака на 1
или да дадеш инфо как се смятат тези неща Praynig

# 56
  • Мнения: 3 181
...... Просто на Николета вторият 9г. цикъл е под знака на 1. тогава хората ги очаква развод/раздяла, обикновено човекът с цикъл едно е изоставеният........

може ли да обясниш това 9 под знака на 1
или да дадеш инфо как се смятат тези неща Praynig
Алена има една книга:'' Пълен курс по номерология и астрология'', в първи том е обяснено всичко подробно. Накратко, да вземем примера с Николетка, родена на 30.11. 1987г.
Пътят на живота и е 3. Смята се, като се сумирят цифрите от рожденната и дата+месеца+ годината, в случая: 30+11+ 1987г=
41+25=66=3. Двуцифреното число се опростява до едноцифрено, за Николета пътят е 3.
До кога е първият цикъл на живота се смята, като от числото 36 се извади числото на пътя, за съответният пример е 36-3=33, т.е. първият цикъл на живота на Николета е до 33г.
Вторият и цикъл е 33+9г=42г.
Третият цикъл е    42+9г.=51г.
Четвъртият цикъл е 51+9=60г.
Всеки цикъл е от по 9г.
Под знака на коя цифра ще бъде съответният цикъл се определя по съответната формула:
Пъви цикъл: сума от датата на раждане + месеца; в случая: 30+11=41=5, първият цикъл на Николета е под знака на 5, смята се че малко несериозните хора имат 5 за първи цикъл, на тях не може да се разчита, флиртаджий.......като избирах подходяща дата за раждане на синът ми , жената ми препоръяа 5 да не е в първият цикъл, щом имам право на избор........
Втори цикъл: изчислява се, като се сумира датата на раждане + годината;, в случая: 30+1987=30+25=55=1; Вторият цикъл на Николета е под знака на 1, т.е. очаква я раздяла/развод, както писах, обикновено човекът с цикъл едно е изоставеният, т.е. партньорът му е иницияатор на раздялата;
Трети цикъл: сумата от цифрите на първи и втори цикъл, в случая 5+1=6. Вестицата е приятна, любов, положителни емоции, получаване на нещо в повече от съдбата;
четвъртият цикъл, който е и до края на живота мисля, се изчислява месеца+ годината, в случая: 11+1987=11+25=36=9, Последният цикъл на Николетка е 9......не много положителни емоции, със сигурност ще има в повече емоции, предателства от близки и приятели..........
Както виждате, не всеки човек е под знака на 1, в някои от 9г. си цикъл, т.е. не на всеки му е заложена раздяла/развод и т.н. Номерологиятя си е математика, и при нея няма грешка Mr. Green
Има още, но това е на прима виста.

# 57
  • Мнения: 0
На мен последният ми цикъл е 5 Mr. Green

Кака ви на дърти години ще щурее и флиртаджийства:) Laughing

# 58
  • Мнения: 3 181
На мен последният ми цикъл е 5 Mr. Green

Кака ви на дърти години ще щурее и флиртаджийства:) Laughing
Под знака на 5 се приема за хубав цикъл: пътувания, приятелства , нови запознанства, любов.........единствено са ми казвали, че когато под знака на 5 е първият цикъл, човекът е малко несериозен, на него не може да се разчита и т.н. Хората с път на живота 5, е хубаво да търсят реализация в чужбина, или работа с доста пътувания.

# 59
  • Мнения: 4 546
При мен се получи път на живота - 9
Първи цикъл - 8, втори - 6, трети 5 и четвърти - 4

Общи условия

Активация на акаунт