Астрология

  • 77 549
  • 720
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 740

ani27 много ти благодаря  bowuu

тъй като не харесвам Алена,
щото всяка втора дума й е 'кармично',
виж какви интересни работи съм пропуснала

човек като сам си сложи рамката.....  Flutter

# 61
  • Мнения: 2 132
Riri, не разбрах, искаш данните за приключили връзки или и настоящи?


А, за тези цифри само пътят на живота и 4-те цифра ли се гледат? Не се ли получават много общи неща при положение, че сигурно доста хора са с такива конфигурации? Аз изчислих път 4 и три 9-ки + една 8-ми на края Simple Smile

Хирон в 7-ми дом?

# 62
  • Мнения: 4 594
За Хирон в 7-ми виж http://pims.ucoz.net/board/planetite_v_domovete/planetite_v_7_mi_dom/23-1-0-124

Аз си направих соларен за 2012/2013. Силно акцентирани са ми 9 и 10дом

Чели ли сте за Juno - определял партньора, който ще получим, моят е ретрогаден в Скорпион в 11 дом

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 20:43 от stasha_s

# 63
  • Мнения: 185
запис и поздравления за хубавата темичка Peace

# 64
  • Мнения: 3 181
За Хирон в 7-ми виж http://pims.ucoz.net/board/planetite_v_domovete/planetite_v_7_mi_dom/23-1-0-124

Аз си направих соларен за 2012/2013. Силно акцентирани са ми 9 и 10дом

Чели ли сте за Juno - определял партньора, който ще получим, моят е ретрогаден в Скорпион в 11 дом
Не съм, сподели повече инфо моля? Как се определя този партньор, какво се има предвид..........и т.н.?

# 65
  • Мнения: 4 594
Намерих инфо за Юнона/Juno, докато се рових в astro5.net, ето я и темата им http://www.astro5.net/forum/viewtopic.php?p=18184#18184
Даже ги питах за моя какво може да се каже повече, ама дано получа отговор.

Проверих Juno на майка, не е зодията на татко и обратното, ама сигурно ако се обърне внимание и на други фактори би се стигнало някакси, ама като съм лаик още......

# 66
  • Мнения: 7 740

как се определя Juno  Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 4 594
В astro.com като си правиш натална карта, ама от extended charts надолу на страницата има опции за избиране на допълнителни астероиди и Juno е там

# 68
  • Мнения: 7 740

 Hug мерсииииии

12°11' в Близнаци, ама то и Венера ми е там

# 69
# 70
  • Мнения: 2 746
Браво за хубавата темичка! А какво значи четвърти цикъл 7-ца?

# 71
  • Мнения: 3 181
Браво за хубавата темичка! А какво значи четвърти цикъл 7-ца?

Седмицата е уроци, понякога и нуждата от самота:

"Съсредоточете се върху настоящето и бъдещето. Ако държите на минали грешки, това няма да помогне за напредъка ви; напротив - ще ви задържа на място. Вместо да се съсредоточавате в миналото, опитайте нови начини на действие и се придвижете напред.

Колкото повече се взирате в себе си, толкова по-лесно ще ви бъде да изследвате присъщите си способности. През този цикъл ще успеете да стигнете до вашата вътрешна истина. Това е добър период за изследване на душата.

Стоите на житейски кръстопът, опитвайки се да решите по коя пътека да вървите в следващите години. Ако давате на другите и допринасяте за тяхното благополучие, това значително ще подобри усещането за тялото, към което се стремите. ''

http://iasnovidstvo.net/numerologiq/item/147-%D1%87%D0%B8%D1%81% … %BE%D1%82%D0%BE-7

# 72
  • Мнения: 2 746
Благодаря ani27! Искам да попитам още нещо. При детето на моя близка много често, на вид поради чиста случайност, се среща числото 7. Например, роден е на 7-ма дата, седми ден от седмицата, живеят в апартамент №7, името на детето се състои от 7 букви, прозореца на стаята му гледа към къща с изписани с големи цифри №43 /4+3=7/ и т.н. наглед дребни неща, но в един момент приятелката ми взе да се замисля дали има някакво значение за живота на детето.

# 73
  • Мнения: 3 181
Благодаря ani27! Искам да попитам още нещо. При детето на моя близка много често, на вид поради чиста случайност, се среща числото 7. Например, роден е на 7-ма дата, седми ден от седмицата, живеят в апартамент №7, името на детето се състои от 7 букви, прозореца на стаята му гледа към къща с изписани с големи цифри №43 /4+3=7/ и т.н. наглед дребни неща, но в един момент приятелката ми взе да се замисля дали има някакво значение за живота на детето.
Лично аз, мисля че никога няма нищо случайно в живота.
Може да му се направи номерологичен анализ на името, рожденната дата, да се провери до колко това е удачна за него цифра и т.н.
Седмицата е уроци,  нуждата от самоанализ....

# 74
  • Мнения: 2 746
Интересно, значи съдбата ще му поставя изпитания, свързани с получаване на уроци.

Общи условия

Активация на акаунт