Отговори
# 15
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Мерси много на всички,много бързи отговори,ще послушам съветите ви и ще задействам нещата веднага   bouquet

Трябва да действате много, много бързо, защото нямате време. За да мине на индивидуална форма на обучение сестра ви трябва да  подадете документи преди края на първия срок. За да се обучава сега така е трябвало да подадете документи още лятото , ако сега успеете на време няма проблем втория срок да е на индивидуално.

# 16
  • Мнения: 273
Успех и най-вече ти пожелавам сестра ти да оздравее.

Дано  newsm17 newsm17 newsm17

# 17
  • Мнения: 773
Lawles, извинявай за въпроса но на сестричката ти правени ли са скенер ,ямр и въобще изписани ли са и някакви лекарства?.Казваш че в епикризата и пише епилепсия за това питам. Синът ми е с такава диагноза и знам от лекуващият му лекар ,че не трябва да се натоварва много психически защото това също провокира припадък както и много други неща. А за всичко останало което са писали майчетата действайте няма време.

# 18
  • Мнения: 273
Lawles, извинявай за въпроса но на сестричката ти правени ли са скенер ,ямр и въобще изписани ли са и някакви лекарства?.Казваш че в епикризата и пише епилепсия за това питам. Синът ми е с такава диагноза и знам от лекуващият му лекар ,че не трябва да се натоварва много психически защото това също провокира припадък както и много други неща. А за всичко останало което са писали майчетата действайте няма време.

В епикризата от болницата пише-епилепсия,изписаха лекарства.Друг специалист каза че е съдечен проблем,пак лекарства,трети каза че е на нервна основа-пак различни лекарства.Мина на скенер,за ямр не знам,ще попитам майка,тя има всички документи и лекарства.Затова и казах,че няма точна диагноза.Но мислим,че не е епилепсия,защото тя не е получавала гърчове и пяна от устата не излиза,а пък знам ли,побъркахме се вече  smile3518 Вчера отново е припаднала в банята и си е ударила много лошо главата.Сега и на тоалетна  я водят.Много е лошо положението

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
не е получавала гърчове и пяна от устата не излиза

Епилепсията понякога се изразява в потрепвания и мигания, леки конвулсии на мускулите и т.н.
Каква е причината за припадъците - това е важно да се разбере, както и да се уцелят подходящите за нея лекарства.

Надявам се, да попаднете на добри лекари и това да стане бързо.

Общи условия

Активация на акаунт