Българи и турци на едно място!

  • 15 061
  • 312
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Момичето явно е ученичка, тийнейджърите понякога са много жестоки.  Peace

В моето училище и по мое време се "дискриминирахме" заради това, че някой носи очила, шини или е дебел. Така че съм склонна да и вярвам, че може да я подиграват.

# 16
  • Мнения: 60
лоша измишльотина ...

# 17
  • Мнения: 5 710
Опитвам се да си представя темата с обратен знак.
Досега да е станала 30 страници

# 18
  • Мнения: 3 447
При тая инвазия на турски сериали? Не ми се вярва  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 210
В българския език съществуват и други препинателни знаци, освен удивителния. Това бих го казала на всеки, независимо от произхода му.

А в каква връзка го казваш? От 10 изречения само 2 завършват с удивителен, освен поздрава.

По темата - свестните никога не биха се влияли от произход, религия и т.н., така че не се коси, че някой палячо те подиграва.

Акакша, преди да се намеся, всички изречения завършваха с удивителен. Редактирала е. Похвално, похвално!

# 20
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
[

Акакша, преди да се намеся, всички изречения завършваха с удивителен. Редактирала е. Похвално, похвално!
Щом си е направила такъв труд, може би наистина не е пързалка темата? Thinking

# 21
  • Мнения: 60
естествено , че е пързалка , кой турчин има българско име през този век ...

# 22
  • Мнения: 97
Какъвто и да си да криеш произхода си е проява на лош вкус. Или официално стани българка или не се излагай така.  Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 17 958
естествено , че е пързалка , кой турчин има българско име през този век ...


Има, познавам. Peace

# 24
  • Мнения: 2 018
що за провокативна тема!?!
няма такова нещо като деление на българи и турци!

# 25
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
естествено , че е пързалка , кой турчин има българско име през този век ...


Ооооо,моля ти се!Има,има...... Stop

що за провокативна тема!?!
няма такова нещо като деление на българи и турци!

Абе хора,в кой свят живеете?!?Разбира се,че има делене на българи и турци в България,не на всякъде,но го има на доста места.

А по темата,аз не мисля,че е пързалка.На авторката ще кажа да не обръща внимание на такива хора,да върви с вдигната глава.Стойностния човек не би нападал и подигравал хората,заради произхода им.Би проявил такт и разбиране.Един ден ще попаднеш на истински хора,които ще те оценят като човек,заради самата теб! Peace

# 26
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
естествено , че е пързалка , кой турчин има българско име през този век ...


Има, познавам. Peace
И то доста. По причина на дискриминацията, която тук така яростно се отрича. Дискриминация има и от двете страни, а определени сили се грижат да поддържат огъня. Нали ако вместо да се ядем един-друг по расов признак, вземем, че заедно се обърнем срещу тях, ще им се наложи да си търсят друга държава за разграбване. Mr. Green

Ако темата не е пързалка, момичето доста  добре е описало реалната ситуация.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 17 958

И то доста. По причина на дискриминацията, която тук така яростно се отрича. Дискриминация има и от двете страни, а определени сили се грижат да поддържат огъня. Нали ако вместо да се ядем един-друг по расов признак, вземем, че заедно се обърнем срещу тях, ще им се наложи да си търсят друга държава за разграбване.
Ако темата не е пързалка, момичето доста  добре е описало реалната ситуация.

Делфина, какъв расов признак? ooooh!
Расата ни е една, деленето е само в главите.

# 28
  • Мнения: 4 916
Разбира се, че има турци с български имена. Заради невероятната толерантност у нас, то се знае.

# 29
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Делфина, какъв расов признак? ooooh!
Расата ни е една, деленето е само в главите.
Не са те посрещали с "Хайл Хитлер!", нали? Мен - да, дечицата мамини, докато още се подвизавах като даскал Mr. Green

Това, че хора като мен и теб и още доста съфорумки тук не се впечатляваме от раси и тъ нъ глупости, не значи, че леля Пена и мъжО и са толкоз широко скроени Naughty А, както казах, определени сили доста добре се възползват от човешката глупост.

Общи условия

Активация на акаунт