Бродирана красота - Гоблени 89

  • 76 770
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Аз за такава рамка се чудех, обаче нямам място за стойка, а тази рамка ми идва много голяма и няма да мога да я затискам между корема и масата, както ми е удобно с гергефа, особено ако гобленът е висок (а не дълъг)  Peace
Добавям цитат от предишната тема, защото от вчера не съм влизала в нета.
Да, ако е само рамката е малко неудобно. Поради тази причина е добре да има и това
Ако се намери някой добър "чичко дърводелец - Дядо Коледа" и му се дадът размерите просто става страхотно. При рускините е доста разпространен. Аз си изтеглих различни модели, а един от тях имаше размери, приятел дърводелец го направи и сега съм много доволна.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Весело посрещане на Коледа и щастлива Нова Година на всики! Много здраве и късмет!

# 17
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
И от мен весели празници!
Аз тези дни бях плътно на работа. Сега съм малко отпуска и ще пазарувам, готвя и се надявам да да отделя време за Пеперудата.
И онзи ден мъж ми купи лампа от ИКЕА подвижна и много хубаво свети.  Peace

# 18
  • Мнения: 3 331
Момичета, не мога да не споделя с Вас един разговор, който се проведе днес в офиса.
ТОЙ: Мисля да купя за Ашли /англичанка, живееща в България/ гоблен. Да си шие край камината в студените зимни дни.
ТЯ: Ама шефе, тя не знае български!Как ще шие  гоблен на български. няма да го разбере.
 Joy Joy Joy
Не се сдържах и се намесих: Ти схема на гоблен виждала ли си? ТЯ: Да. АЗ: Ами то са символи - кръгчета, чертички, кръстчета... ТЯ: Е да де, ама са на български.

# 19
  • Мнения: 352
Здравейте и от мен в новата тема!  Grinning

Това е едно подаръче за нов дом, предколедно:

По принцип е замислено за картичка, но аз го сложих в рамка.

А над това предизвикателство се трудя в момента:

Много ми се иска да ви кажа какво е, но е по-добре май като понапредна малко, че не съм съвсем сигурна в резултата! Blush
В мечтите ми е прекрасно обаче!  Laughing
Поздрав за този, който знае какво е!  Hug Hug   bouquet

П.П. Исках да ви покажа и тигърчето си, но ще стане след празниците.

# 20
  • Враца
  • Мнения: 871
...Останалите мацки от моите групи в други градове - също търсете утре пратки в поща Peace

и аз, и аз  Party
И аз ги получих....но на лични ще ти кажа как...ще ти ги дам..  Wink

# 21
  • Мнения: 434
Шефа ти да запише Ашли на езиков курс.И чак догодина по това време, когато Ашли е усвоила, че тази чертичка (на български) /, означава тази чертичка (на английски) /, може да пристъпи към закупуването на гоблен.
Предлагам също  шефа ти да подари на колежката преглед при специалист.

Весели празници и много добро настроение   madnoel

# 22
  • Мнения: 1 639
Весели празници неуморни момичета santa2
   На кончето и аз съм му фен, но реших да си го поръчам оригинал- 20 лв. не е скъп Wink ще си го самоподаря за някой празник Laughing

# 23
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
 
Шефа ти да запише Ашли на езиков курс.И чак догодина по това време, когато Ашли е усвоила, че тази чертичка (на български) /, означава тази чертичка (на английски) /, може да пристъпи към закупуването на гоблен.
Предлагам също  шефа ти да подари на колежката преглед при специалист.

Весели празници и много добро настроение   madnoel
Joy Joy Joy Аз вече се замислям дали да започвам да шия "вносни" гоблени защото може би няма да мога да ги разчета защото не знаме чужд език ?!?!?
Весели празници, добро настроение и време за любимото хоби!

# 24
  • Мнения: 13
Весели празници ! Много здраве и щастие за всички !    lovekiss

# 25
  • Варна
  • Мнения: 777
Светли празници на всички и специални на благодарности на момичетата, които ми помогнаха със схеми и съвети! Спорна година!  People Santa

# 26
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
И аз да се запиша да не изпусна нещо  Rolling Eyes Днес успешно приключих с последния изпит за тази година и сега имам цяла седмица и половина само за шиене   261uu Пожелавам на всички весели празници, с много смях и приятни изненади!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 94
Ето я и моята ФЕЯ вече завършена- без и със контури


 Позволих си на мястото на фреските бодове да сложа пайети и бих казала че стана много ефектно smile3521

# 28
  • Троян
  • Мнения: 141
Бяло Цвете  това ми прилича на дърво,може би бреза.Много ми напомня на един есенен с едни брези ,който не помня кой беше ушил ,но беше много красив.
ШОШКАМОШКА   много е сладка Hug

# 29
  • sf
  • Мнения: 10 149
записвам се да не ви изпусна, нямам за показване

Общи условия

Активация на акаунт