bTV Lady - Повече за нея . . .

  • 18 632
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0


bTV Lady e новият канал в семейството на bTV Media Group, създаден специално за най-лоялните телевизионни зрители - съвременните български жени. Със старта на bTV Lady на 28 януари bTV ще изпълни обещанието към своите зрителки, заявили нуждата да гледат повече и по-разнообразни програми в предпочитаните от тях жанрове в рамките само на един телевизионен ефир. Част от програмната схема на канала ще бъдат световноизвестни риалити и токшоу програми, най-популярните теленовели (турски, латиноамерикански и др.), програми за здраве, красота, грижа за дома, семейството и градината, американски сериали, романтични филми, както и локални продукции, включително ежедневно българско токшоу.

"Като дългогодишен и безспорен лидер на пазара за нас е важно да реагираме на зрителските предпочитания и вкусове. Именно затова bTV Lady е следващата естествена стъпка в стратегията на bTV Media Group да развива телевизионни канали. Разпознаваме в нашите проучвания, че дамската аудитория има нужда от български канал, който да предложи на едно място цялото разнообразие от любимите й програми и жанрове. Именно това отличава bTV Lady от останалите канали на пазара. bTV Lady ще предложи и ексклузивни български продукции, като първата от тях ще бъде ежедневно токшоу”, коментира Вики Политова, председател на УС и генерален директор на bTV Media Group.

Мотото на bTV Lady е "Повече за нея”. Каналът ще даде възможност на всяка жена да открие нещо повече за себе си - повече полезна информация, положителни емоции, чувство за комфорт, самочувствие и спокойствие, както и повече забавление.

Визуалната идентичност на bTV Lady, разработена от творческия екип на bTV Media Group, е в пълна синергия с визиите на всички канали с марката bTV. Тя се отличава с типично дамски, стилни и запомнящи се елементи, които се асоциират с всичко, с което се сблъсква и към което се стреми модерната и динамична българска жена в ежедневието си. Лице и глас на bTV Lady е една от най-любимите актриси от новата ера на българското кино - Елена Петрова.

bTV Lady ще се разпространява в мрежата на кабелните и сателитните оператори в България.


http://www.btv.bg/news/spetsialno/story/569734665

Последна редакция: пт, 23 дек 2011, 17:48 от Lover or not?

# 1
  • Мнения: 1 296
 Peace в темата.
Да видим, може да е нещо интересно Flutter

# 2
  • Мнения: 4
И аз съм тукааа

# 3
  • Мнения: 0
Десет дена до началото...  Party

# 4
  • Мнения: 18 014
Много обичам такива женски телевизии, не че имам много време за тях, но ме разтоварват  Peace

# 5
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета  Hug
Да се запиша и аз в новата тема. Харесвам женски предавания и дано бъдат с различна тематика, винаги има какво да се научи  Peace

tzarina  Hug радвам се, че и тук ще се "видим".

# 6
  • Мнения: 1 296
Докато живеехме в Чехия имаше един подобен канал.
Там имаше предаване за уроци по танци - начинаещи, напреднали и прочие.
В къщи много ми беше добре да се пофръцкам с танцови стъпки на латино музика Laughing
Хем за тонус, хем за настроение Simple Smile
Та ми се ще и по този канал да пуснат нещо подобно Peace

# 7
  • Мнения: 0

От 28 януари стартира новият канал от семейството на bTV - bTV Lady. Кои са първите предавания, които ще грабнат вниманието на зрителките ни - разказва за първи път лицето на новата телевизия актрисата Елена Петрова:

"Намираме се точно в студиото, където записваме анонсите за bTV Lady  и вие ме хващате да правя поредния анонс - за един истински феномен в шоу програмите, а това е "Шоуто на доктор Оз", каза Елена Петрова.
< -Доктор Оз е звезда в Съединените щати, а за почитателките му всяка негова дума е закон.  За тях той е като лекарите от сериалите, но истински и разбиращ жените.

"Самият доктор Оз е професор хирург по сърдечносъдова хирургия ... дългогодишен сътрудник в "Шоуто на Опра Уинфри” и е истинска звезда в Америка. Това ще е едно от много силните програми - вътре жените могат да намерят съвети за здравословно хранене, грижа за себе си”, подчерта тя.

Още едно съвсем ново за България предаване в ефира на bTV Lady е "Шоуто на Нейт Бъркъс",

"Той пък е дизайнер експерт, автор е на различни бестселъри, сътрудник също в „Шоуто на Опра Уинфри” дълги години. Кани в предаването си различни експерти, които могат да дадат съвети за дома... да споделят лични истории в неговото шоу, които винаги биха били полезни като съвет за всички дами”, допълни актрисата.


Освен двете култови предавания bTV Lady ще даде още много на зрителките си. Ще създаде техен собствен женски свят.

"Това е като един телевизионен мол. Аз така го нарекох и всички много харесаха това определение, защото според изследванията зрителките искат да гледат много разнообразни програми, но не искат да ги търсят на различни канали - искат всичко да е събрано на едно място и bTV Lady предлага точно това. Изключително богато разнообразие от продукции - това са сериали с любими и обичани актьори, телевизионни новели, световноизвестни реалити формати, токшоу програми, най-популярните програми за здраве, грижа за кожата, красота, съвети за градината, американски сериали и, разбира се, българското токшоу, което трябва да очакват съвсем скоро”, заяви още Елена Петрова.

Между всичките си ангажименти с  децата, театъра, киното и новите си проекти актрисата даде съвет на всички заети дами като нея: „Всяка жена, която смята, че не може да се справи с толкова много ангажименти, просто трябва да гледа bTV Lady, защото там ще научи, че това е възможно”, категорична е тя.

# 8
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
И аз ще следа. . .  Peace

# 9
  • Мнения: 3 972
И аз тук. Чакам я с нетърпение  Peace

# 10
  • Мнения: 0
Събота, 28 януари
06:00 – „Застраховка за щастие” – сериал, еп. 1, 2
08:00 – „Забраненият плод” – сериал, еп. 1, 2, 3, 4
12:00 – „Отвъд океана” – Романтичен, Германия, 2006 г., Режисьор: Щефан Бартман, В ролите: Харди Крюгер, Катя Вайценбльок, Юрген Хенч, Ренате Шрьоетер и др.
14:00 – „През рая и ада” (част 1) – Минисериал, Драма, Романтичен, Германия, 2007 г., Режисьор: Матиас Трифенбахер, В ролите: Наталия Вьорнер, Кай Визингър, Аксел Милберг, Роберт Зилигър, Матиас Брант и др.
16:00 – „Шоуто на Нейт Бъркъс” – токшоу
17:00 – „Шоуто на д-р Оз” – токшоу
18:00 – „Жестока любов” – сериал, еп. 1, 2
20:00 – „Шоуто на Нейт Бъркъс” /п./ – токшоу
21:00 – „Морска звезда” – сериал, еп. 1
22:30 – „Хотел с 5 звезди” – сериал, еп. 1
23:30 – „Лятна къща” – Романтичен, Германия, 2005 г., Режисьор: Хайди Кранц, В ролите: Дениз Цих, Симон Верховен, Леоноре Капел, Гюнтер Клеменс, Янина Стопер и др.
01:30 – „Кухнята на Звездев” – кулинарно шоу с водещ Иван Звездев

Неделя, 29 януари
06:00 – „Застраховка за щастие” – сериал, еп. 3, 4
08:00 – „Забраненият плод” – сериал, еп. 5, 6, 7, 8
12:00 – „Безсмъртна любов” – Драма, Романтичен, Германия, 2005 г., Режисьор: Мати Гешонек, В ролите: Мая Маранов, Аугуст Цирнер, Гьоц Шуберт, Франсиска Ставяник и други
14:00 – „През рая и ада” (част 2) – Минисериал, Драма, Романтичен, Германия, 2007 г., Режисьор: Матиас Трифенбахер, В ролите: Наталия Вьорнер, Кай Визингър, Аксел Милберг, Роберт Зилигър, Матиас Брант и др.
16:00 – „Шоуто на Нейт Бъркъс” – токшоу
17:00 – „Шоуто на д-р Оз” – токшоу
18:00 – „Жестока любов” – сериал, еп. 3, 4
20:00 – „Хотел с 5 звезди” /п./ – сериал, еп. 1
21:00 – „Морска звезда” – сериал, еп. 2
22:30 – „Хотел с 5 звезди” – сериал, еп. 2
23:30 – „Наследникът на Гранлунда” – Романтичен, Германия, 2008 г., Режисьор: Гюнтер А. Краа, В ролите: Симоне Ехер, Ники фон Темпелхоф, Михаел Грейлинг, Марлис Енгел, Юстус Крамерер, Таня Гутман, Керстин Ландсман
01:30 – „Кухнята на Звездев” – кулинарно шоу с водещ Иван Звездев

# 11
  • Мнения: 3 621
Като гледам програмата - нищо ново под слънцето. Повторение на до болка познатите романтични немски филми, които ДФ повтаря и повтаря... Повторение на сапунки давани съвсем наскоро... Вносни тоук-шоута...

# 12
  • Мнения: 1 296
Поне да бяха взаимствали някое предаване от канала ,,FLN,,.
Там има сума ти интересни неща за гледане Peace

# 13
  • Мнения: 3 316
и аз очаквам новата bTV Lady , но като гледам програмата ...  Confused пак турски бози ... жалко   Tired 
харесвам UTILISIMA и TLS  Peace

Последна редакция: ср, 25 яну 2012, 17:06 от ЧерЕн_ШокоЛад

# 14
  • Сливен
  • Мнения: 15
е поне най-накрая ще продължат "Цената на живота" и " Морска звезда" Peace

А другите сериали са давани и повтаряни без много пъти  #Crazy #Crazy #Crazy

# 15
  • Мнения: 0
Пак турски манджи...очаквах повторения или премиерни латино сериали поне...

"Хамелеони" - всеки делник от 18:00 ч.

"В името на любовта" - всеки делник от 19:00 ч.

"Морска звезда" - всеки ден от 21:00 ч.

"Забраненият плод" - всеки уикенд от 08:00 ч.

"Жестока любов" - всеки уикенд от 18:00 ч.

"Цената на живота" - всеки делник от 23:30 ч.

"Долината на вълците" - всеки ден от 00:30 ч.

"Любов край езерото Гарда" - всеки ден от 20:00 ч.

"Хотел с 5 звезди" - всеки ден от 22:30 ч.

# 16
  • Мнения: 272
Привет!   Относно сериала" Морска звезда"  повторение ли ще бъде на  Първи сезон ?  Дано  е новия Втори сезон  ,който е по интересен !!!!!!!!!!! Thinking

# 17
  • Мнения: 0
Всички сериали започват отначало! Peace

# 18
  • Мнения: 152
Как  да го намеря тоя канал ? Не ми излиза никъде. Thinking

# 19
  • Мнения: 3 316
 
Как  да го намеря тоя канал ? Не ми излиза никъде. Thinking

ние сме на близу и не ми излиза и на мен  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 0
Предполагам ,че когато стартира тогава ще ни излезне като канал,ние сме на Булсат

# 21
  • Мнения: 3
и аз не го намирам на булсатком Sad той днес е стартирал

# 22
  • Мнения: 1 300
При мен се появи, ама като разгледах програмата поне на този етап нищо ново не виждам с което да ми задържи зрителското око. Crossing Arms

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Пак турски манджи...очаквах повторения или премиерни латино сериали поне...

"Хамелеони" - всеки делник от 18:00 ч.

"В името на любовта" - всеки делник от 19:00 ч.


Това са латино сериали:
http://www.telenovella-bg.com/movies/info/camaleones
http://www.telenovella-bg.com/movies/info/en-nombre-del-amor

# 24
  • Мнения: 8 717
И аз съм на Булсатком, ама не го намерих. Ангелче, ти на кой доставчик си и каде ти се появи?

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
При мен в Пловдив я има на DCCorporation. Чувам обаче, че на близу и на Булсатком май още не е тръгнала.

# 26
  • Мнения: 1 300
И аз съм на Булсатком, ама не го намерих. Ангелче, ти на кой доставчик си и каде ти се появи?


Аз съм на местен кабелен оператор. Peace На номер 3 ми е. Thinking

# 27
  • Мнения: 0
И аз съм на Булсатком, ама не го намерих. Ангелче, ти на кой доставчик си и каде ти се появи?


Аз съм на местен кабелен оператор. Peace На номер 3 ми е. Thinking
А преди на този канал какво имаше?

# 28
  • Мнения: 1 300
И аз съм на Булсатком, ама не го намерих. Ангелче, ти на кой доставчик си и каде ти се появи?


Аз съм на местен кабелен оператор. Peace На номер 3 ми е. Thinking
А преди на този канал какво имаше?


Мисля, че беше един от спортните канали. newsm78

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Вероятно за РИНГ става въпрос - при мен изчезна на кабелната, но трябва ръчно да настройвам там и така ми седи празен този канал. На цифровата ми се появи на нова честота и нямам липсващ друг канал.

# 30
  • Мнения: 0
Днес се обадих на Булсатком за инфо на кой канал да намеря BTV Lady?...И отговога на оператора беше-"Другата седмица ще имат информация дали ще я излъчват и къде".Така че да не я търсим до тогава драги клиенти на Булсатком newsm78

# 31
  • Мнения: 39
ехеййй, те досега не можаха да решат дали да го пуснат канала?

# 32
  • София
  • Мнения: 627
Аз съм на Мегаланска ТВ и също го няма в списъка ми с програми  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 1 427
Аз съм на Мегаланска ТВ и също го няма в списъка ми с програми  Rolling Eyes
И аз съм на Мегалан, но го имам.

# 34
  • София
  • Мнения: 20
Някой да има информация за Виваком?

# 35
  • София
  • Мнения: 627
Аз съм на Мегаланска ТВ и също го няма в списъка ми с програми  Rolling Eyes
И аз съм на Мегалан, но го имам.
Ама сигурно си в София  Wink
Аз съм на Мегаланска ТВ предлагана от друг доставчик в Козлодуй  Sunglasses и явно при нас ще се пусне малко по късно

# 36
  • Мнения: 13
И на Близу я няма толкова рекламираната нова програма, все още водели преговори.................

# 37
  • Мнения: 1 300
Не се разстройвайте, нищо не сте изпуснали! Naughty Рекламата е голяма, а всъщност телевизията е поредната боза. Tired

# 38
  • Мнения: 551
Не се разстройвайте, нищо не сте изпуснали! Naughty Рекламата е голяма, а всъщност телевизията е поредната боза. Tired

angel4e_f Много си права, най-вероятно ще се окаже боза.
 Но след тази реклама която направиха, не е редно да не се излъчва /поне според мен/. То излиза че никой не я е гледал.
 Аз съм на Blizoo и ми дадоха същото обяснение каквото са дали и на другите,  прочитайки  предишните постове, че в момента се водели преговори дали да се излъчва. Shocked
Голяма излагация.

# 39
  • Мнения: 11 307
"Софийска кабелна компания" я излъчват в София

# 40
  • Мнения: 1 296
Не се разстройвайте, нищо не сте изпуснали! Naughty Рекламата е голяма, а всъщност телевизията е поредната боза. Tired
Очаквах го.
Ние сме на булсатком, но докато дойде при нас, интереса ми вече ще е нулев Laughing

# 41
  • Българско
  • Мнения: 48
Днес се обадих на Булсатком за инфо на кой канал да намеря BTV Lady?...И отговога на оператора беше-"Другата седмица ще имат информация дали ще я излъчват и къде".Така че да не я търсим до тогава драги клиенти на Булсатком newsm78

Аз съм на булсатком и съм с пълен пакет и го нямам... Naughty

# 42
  • Мнения: 18 014
Днес се обадих на Булсатком за инфо на кой канал да намеря BTV Lady?...И отговога на оператора беше-"Другата седмица ще имат информация дали ще я излъчват и къде".Така че да не я търсим до тогава драги клиенти на Булсатком newsm78

Аз съм на булсатком и съм с пълен пакет и го нямам... Naughty

Ами нали това ти казват, че другата седмица ще стане ясно, дали въобще ще я имат. Никой не е казвал, че зависи от пакета. Тя би трябвало да е в най- евтиния, както са и другите Би Ти Ви- та  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 35
запис и от мен да ви следя  Laughing

# 44
  • Мнения: 187
Аз съм на МСАТ Кейбъл,и при мен я няма,ама като ви чета така...май не изпускам нищо

# 45
  • Мнения: 18 014
Аз пък като чета....че то къде изобщо я има  newsm78
Голяма глупост- месеци наред реклама, че чак и програма....накрая едно голямо нищо  Laughing

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Явно определени местни оператори я имат. Аз в Пловдив я имам на DCC - стартираха я още в събота, което много ме учуди. Не мога да си обясня причините защо все още на повечето места я няма - късни преговори или какво?

# 47
  • Мнения: 4
И аз имам канала Party Party Party Party Party

# 48
  • Мнения: 1 265
не е ли излагация местни кабеларки /значи не е въпрос на финанси/ да я имат вече в пакета си, а Булсатком и др. по-големи да не я включат?

Сигурно на зрителите на Булсатком е по-интересно да гледа балкански фолк канали, гръцки, сръбски и др. "сърбежи"?????????

# 49
  • Мнения: 21
Та в крайна сметка, някой разбара ли кога ще я пуснат тая ,дългоочаквана (в буквалния смисъл), телевизия по blizoo и bulsatcom  Thinking

# 50
  • Мнения: 31
Ние сме на Нет 1. Пуснаха програмата още със стартирането й. Е, чак пък да се залепя и да седя цял ден... нещо ми е постно, не ме грабнаха предаванията, да не говорим за "страхотните" филми... май ще си остана на фиеста и Ютилисима!

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
На фона на доста канали в пакета ми, които не гледам, предпочитам тази програма пред тях

# 52
  • Мнения: 1 252
И аз съм на НЕТ 1 и я имам от момента на стартирането, но не може да ме впечатли.

# 53
  • Мнения: 551
Та в крайна сметка, някой разбара ли кога ще я пуснат тая ,дългоочаквана (в буквалния смисъл), телевизия по blizoo и bulsatcom  Thinking


И аз това се питам. Обаждах се няколко пъти  и ми казаха че се водят преговори.

# 54
  • Мнения: 34
Надявам се че ще я пуснат скоро по Булсата.

Ютилисима ми е любимия канал, ако и БТВ Лейди е добра колкото Ютилисима ще се чудя кое по напред да гледам  newsm78  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 1 265
Ще добавят канала преди краят на месеца за  абонатите на Булсатком така поне са казали на една клиентка, бавно темпо, но остава да чакаме.

Сега пък махнаха TLC/вчера/.
Тези, който сте на булсатком имате ли TLC и FLN/отдавна ми изчезна/?

# 56
  • Мнения: 18 014
Ще проверя довечера, но сякаш ги имаше снощи като въртях  newsm78

# 57
  • Мнения: 133
 Да за жалост от вчера  я  няма и TLC сред каналите на булсатком  Sad

# 58
  • Мнения: 188
Има TLC,току що проверих.

# 59
  • Мнения: 18 014
Има TLC,току що проверих.

Да не би да я има само на НД тунерите  newsm78, у нас имаше разлика между каналие от двата вида тунера Rolling Eyes

# 60
  • Мнения: 82
Има TLC,току що проверих.

Да не би да я има само на НД тунерите  newsm78, у нас имаше разлика между каналие от двата вида тунера Rolling Eyes

Само тези с Хд оборудване я имат ТЛС както и Хистори

# 61
  • Мнения: 1 265
бейби тв сега е преместена на мястото на tlc-на 56 канал.

# 62
  • Мнения: 0
Какво стана? Имате ли я вече в булсаткома? Аз не я намирам... това Бейби Тв го пуснах,но ми казва,че е платен канал  Tired

# 63
  • Мнения: 1 296
Какво стана? Имате ли я вече в булсаткома? Аз не я намирам... ..
И аз Close

# 64
  • Мнения: 0
Можете да гледате bTV Lady в мрежата на кабелните и сателитните оператори.
АЙРМЕД - 2008 ЕООД
ГАЛИНА - НОРА КОЧЕВА ЕТ
ГИГА ЛАН ПЕТРИЧ ЕООД
ДЕЙМОС ЕООД
ЕГОСАТ ООД
ЕЛИТКОМ ООД
ИВОКОМ ООД
ЕСКОМ ООД
КИВИ ТВ ООД
КТВ КРИЧИМ ООД
МИКРА-НИКСАН ООД
МИШЕЛ 48 ООД
МОБИЛТЕЛ ЕАД
МЕГАЛАН НЕТУЪРК АД
НЕТ 1 ЕООД
СКАЙНЕТ + ООД
СПРИНТ ООД
ТВ - НЕТ ООД
ТВ САТ КОМ ЕООД
АЛЬОША ЛЬОТИН ЕООД
БЕРГОН ИНТЕРНЕТ ЕООД
БОРЯНА СЪБА ХРИСТОВА ЕТ
БОС ЕЙ СИ СИ ООД
ВИВА ДОЧКА ВЪЛКОВА ЕТ
ДИМИТЪР СКЕНДЕРСКИ ЕТ
ЕЛКОМ 63 ЕООД
КЕЙБЪЛ КОМ ХОЛДИНГ ООД
КТ АСТРА ГЕНКО ДОЙЧИНОВ ЕТ
КТВ БЕЛОСЛАВ ЕООД
МЕДИЛА СИСТЕМ ЕООД
ПОЛТАВА 73 ЕООД
ПЪЛДИН ТВ ООД
РОСАТ ПЛЮС ЕООД
ТЕДИКА ООД
ТЕЛЕСИМ 2006 ООД
ТРАКИЯ КАБЕЛ ООД
УМБАБА- ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ ЕТ
ЮРИТ ООД
НИКО НЕТ КОМ ЕООД
ВИМ ТВ ООД
ДЖИ ЕС ООД
Сергей Кълев - Електрик КМ ЕТ
РИО ООД
ВИДЕОСАТ - НОВЕ ООД
ДОБРУДЖА КАБЕЛ ЕООД
КАБЕЛНА СИСТЕМА - СИЛИСТРА ООД
ЕТ Денис - 97 - Владимир Борисов
РТВ Вестител - Враца ЕАД
НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ ПРОСВЕТА 1882
ТВВ ООД
БАЦ - ДОБРИНКА БАЦАНОВА ЕТ
ЛЪКИ - ТВ ООД
НЕТ - СЪРФ.НЕТ ЕООД
РИМЕКС ООД
ЦИФРОВА КАБЕЛНА КОРПОРАЦИЯ ЕООД
ЦИФРОВА КАБЕЛНА ТЕЛЕВИЗИЯ ООД
ЦЕНТРУМ ГРУП ООД
ТВ - НЕТ САТЕЛИТ - КОНДУКОВ И ТАНОВ СД
НЕВО ТВ ООД
ГЛОБЪЛ КОМЮНИКЕЙШЪН НЕТ АД
ЛИФОЕТ - 2007 ЕООД
ТЕЛЕСТАР ООД
ТЕЛНЕТ ООД
ВИДЕОСАТ ДОЛНА ОРЯХОВИЦА 21 ВЕК ООД
ВИДЕОСАТ ЕЛЕНА 21 ВЕК ООД
ВИДЕОСАТ 21 ВЕК ООД
ВИДЕОСАТ - НОВЕ ООД
ВИДЕОСАТ РАХОВЕЦ ООД
ВИДЕО САТ ТВ ООД
ХЕРОС КОМЮНИКЕЙШЪН ХОЛДИНГ ЕООД
КВАНТ – РОСЕН КОЕВ ЕТ
ТЕЛЕКОМ ГРУП ООД
БАНИСАТ ЕООД
БРЕЗНИЦА ООД
Експрес - Асен Олев ЕТ
БИСЕР УШЕВ - ЦВЕТИ ЕТ
НЕСИ ЕООД
К и Г УНИСАТ-ТВ ООД
ЛАФИ ЕООД
РЕТЕЛ АД
ЕВРОСАТ ООД
ЕВРОКОМ - ЯКОРУДА ООД

# 65
  • Мнения: 18 014
Една кака от Булсатком най-нагло ми заяви, че то никой не я излъчвал тази телевизия, въобще нямала информация, нищо не била чувала и не я вълнувало  Shocked Чудесно изказване  Peace

# 66
  • Мнения: 0
Една кака от Булсатком най-нагло ми заяви, че то никой не я излъчвал тази телевизия, въобще нямала информация, нищо не била чувала и не я вълнувало  Shocked Чудесно изказване  Peace
Шматка...  Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 551
Blizoo още мислят.  Колкото повече време минава имам чувството, че всъщност  btv са тези който не са го измислили.
Не може да започнеш да излъчваш програма и да не си се договорил предварително с кабелните оператори. Поне на мен ми звучи несериозно.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Обаче факт е, че явно с по-малките местни оператора са се договорили, защото така излиза от публикувания списък. Моят оператор го има в този списък и програмата тръгна още с началото й на 28.01 и вечер гледам сериалите

# 69
  • Мнения: 1 265
интересно как малките оператори могат да си платят на бтв, а близу и булсатком да се "циганят" за парите и излъчванията!!!!!!!!

# 70
  • Мнения: 0
От 21 февруари и в Булсат  Peace

Последна редакция: чт, 16 фев 2012, 11:30 от Timberland

# 71
  • Мнения: 6
От 21 януари и в Булсат  Peace

януари ли??? Чак догодина ли  Confused

# 72
  • Мнения: 0
От 21 януари и в Булсат  Peace

януари ли??? Чак догодина ли  Confused
Хаха,извинявам се.Нещо ми става..имах предвит - февруари  Peace

# 73
  • Мнения: 1 296
От 21 януари и в Булсат  Peace
януари ли??? Чак догодина ли  Confused
Хаха,извинявам се.Нещо ми става..имах предвит - февруари  Peace

А Булсат дали с новите приемници или със старите ще може да се гледа?

# 74
  • Мнения: 18 014
Ох, не мога да повярвам, че Булсата са си мръднали пръста  Mr. Green
Е, ще се възползвам малко, болничен съм до 23, ама някакъв американски сериал почва, който май ще изпуснем  newsm78

# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Той май на 21 точно започва - "Богати и жестоки", но сигурно ще го пуснат от никъде

# 76
  • Мнения: 0
Ето вече е 21.02....сутринта започнах за търся BTV Lady.но не я открих.За по сигурно се обадих на Булсатком и отговора им беше"Все още нямат информация"кога ще я пускат.Сладури #2gunfire

# 77
  • Мнения: 39
Ееееее, ккаво става с това БТВ Лейди? Вече се излагат тия от Булсата. Верно са сладури  #Cussing out

# 78
  • Мнения: 551
Не са само Булсатком. Blizoo са същите и те мислят.

# 79
  • The World
  • Мнения: 8
Здравейте, от Виваком ми отговориха, че предстои включването на канала в мрежата им. Относно Булсатком - не знам. Няма общо с темата, но след изключително нагло поведение от служителките им, които след като попитах за Бтв Лейди, ми отговориха " Не сме информационна агенция, ако попитате в централния офис, ще ви теглят една....." реших да се преместя към Виваком. Разбира се, причината не е само тази, но както и да е.
Та, за абонатите на Виваком - каналът ще се излъчва, макар и да не са се ангажирали с конкретна дата като отговор.

# 80
  • Мнения: 18 014
И на мен долу горе в този стил ми отговориха от Булсата, няма да ги сменям още, веднъж вече направих тази глупост, минах към Близу заради прехвалената Фиеста, е...никак не ми хареса. Подозирам, че и Лейдито ще е същата боза.
Това обаче не значи, че операторите не трябва да я предлагат, още повече тези, чиито заплати плащаме ние, да ни говорят по този начин  #2gunfire

# 81
  • Мнения: 1 265
и ние минаваме на друг оператор, заради това, че премахнаха доста канала от пакетите си, за който ние точно плащаме-FLN , TLC.

Искат пари да даваме за ново устройство, за да ги гледаме.Не приемаме подобно изнудване! плащаш за нещо, а те ти махат канали.Сега Булсатком продължават да изнудват и с БТВ ЛЕЙДИ.

# 82
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Снощи Булсатком направиха някаква корекция, но не разбрах каква. Махат канали, но каналът все още го няма. Във форума им казват скоро, ама колко скоро..  newsm78

# 83
  • Мнения: 18 014
Снощи Булсатком направиха някаква корекция, но не разбрах каква. Махат канали, но каналът все още го няма. Във форума им казват скоро, ама колко скоро..  newsm78

Да, снощи към 9 изключи нещо за кратко, не НД, обикновения

# 84
  • Мнения: 10
може линк към форума на тези образи.Така ми се гледа Забранения плод трябва вече скоро да го пуснат стига са се излагали. Close

# 85
# 86
  • Мнения: 10
Сигурно до другата година по това време ще го пуснат. Close

# 87
  • Мнения: 18 014
Сигурно до другата година по това време ще го пуснат. Close

А, не може бе, то както прочетох във форума им трябва време да се тества, програмни схеми....сякаш другите телевизии ги нямат тия дертове.

# 88
  • Мнения: 10
Те от 1 месец ги тестват как така другите телевизии успяха да пуснат програмата а тези образи не ?

# 89
  • Мнения: 0
При мен също не се получава с БТВ лейди

# 90
  • Мнения: 4
Защото са същите некадърници кат   Виваком.Ние бяхме на Виваком нали и имахме проблем нямахме   кабелна понеже край нас има висока цъква и това пречи на сигнала и така продължи около 6 месеца  и хем плащахме за какво на вятъра майка се обаждаше да види какъв е проблема и така я прехвърляхя няколко пъти от един оператор на друг на трети и така докато не и хрумна че във съда има няква защита на потребителя и няма има месец на махнаха големи тапанари са #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing outНо сега сме на Networx и нямаме никакви проблеми и си имаме и БТВ лейди сигорно от първата седмица от както я пуснаха  воже би  30-31 Януари Grinning Grinning Grinning Grinning

# 91
  • Мнения: 0
Някой може ли да каже няколко думи за  Шоуто на Нейт Бъркъс.

# 92
  • Мнения: 0
 Ама никой ли не е гледал шоуто на Нейт Бъркъс.Моля споделете

# 93
  • Мнения: 3 621
http://e-vestnik.bg/14110/tihata-voyna-mezhdu-btv-i-kabelnite-op … -i-men-zritelyat/

И аз съм горе-долу на същото мнение, проблема е в БТВ, а не в кабелните и сателитни оператори.
Надявам се и рекламодателите да са наясно с положението.

# 94
  • Мнения: 11
Здравейте, момичета. Може ли да ви помоля да гласувате за моята снимка http://www.btv.bg/lady/badi-lady/galeria/1182537399-Badi_leydi_s … _imeyla_5.html#16   
само трябва да кликнете на палчето под нея вдясно  Praynig Peace

Много, много ще съм ви благодарна   bouquet  bouquet  bouquet Hug

# 95
  • Мнения: 3
За феновете на сериала "В името на любовта"(En nombre del amor):заповядайте в страницата на сериала във фейсбук: Simple Smile

http://www.facebook.com/#!/VImetoNaLubovtaEnNombreDelAmor

# 96
  • Мнения: 10
За Булсат в Събота като ходих да плащам таксата един човец попита една от служителките кога да очакваме канала и онази му се сопна че не знаела и му даде някакъв номер да си питал сам.Ние преди сме звъняла на същия номер и все казваха тази седмица или най-късно друга. ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт