bTV Lady - Повече за нея . . .

  • 18 633
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Днес се обадих на Булсатком за инфо на кой канал да намеря BTV Lady?...И отговога на оператора беше-"Другата седмица ще имат информация дали ще я излъчват и къде".Така че да не я търсим до тогава драги клиенти на Булсатком newsm78

# 31
  • Мнения: 39
ехеййй, те досега не можаха да решат дали да го пуснат канала?

# 32
  • София
  • Мнения: 627
Аз съм на Мегаланска ТВ и също го няма в списъка ми с програми  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 1 427
Аз съм на Мегаланска ТВ и също го няма в списъка ми с програми  Rolling Eyes
И аз съм на Мегалан, но го имам.

# 34
  • София
  • Мнения: 20
Някой да има информация за Виваком?

# 35
  • София
  • Мнения: 627
Аз съм на Мегаланска ТВ и също го няма в списъка ми с програми  Rolling Eyes
И аз съм на Мегалан, но го имам.
Ама сигурно си в София  Wink
Аз съм на Мегаланска ТВ предлагана от друг доставчик в Козлодуй  Sunglasses и явно при нас ще се пусне малко по късно

# 36
  • Мнения: 13
И на Близу я няма толкова рекламираната нова програма, все още водели преговори.................

# 37
  • Мнения: 1 300
Не се разстройвайте, нищо не сте изпуснали! Naughty Рекламата е голяма, а всъщност телевизията е поредната боза. Tired

# 38
  • Мнения: 551
Не се разстройвайте, нищо не сте изпуснали! Naughty Рекламата е голяма, а всъщност телевизията е поредната боза. Tired

angel4e_f Много си права, най-вероятно ще се окаже боза.
 Но след тази реклама която направиха, не е редно да не се излъчва /поне според мен/. То излиза че никой не я е гледал.
 Аз съм на Blizoo и ми дадоха същото обяснение каквото са дали и на другите,  прочитайки  предишните постове, че в момента се водели преговори дали да се излъчва. Shocked
Голяма излагация.

# 39
  • Мнения: 11 309
"Софийска кабелна компания" я излъчват в София

# 40
  • Мнения: 1 296
Не се разстройвайте, нищо не сте изпуснали! Naughty Рекламата е голяма, а всъщност телевизията е поредната боза. Tired
Очаквах го.
Ние сме на булсатком, но докато дойде при нас, интереса ми вече ще е нулев Laughing

# 41
  • Българско
  • Мнения: 48
Днес се обадих на Булсатком за инфо на кой канал да намеря BTV Lady?...И отговога на оператора беше-"Другата седмица ще имат информация дали ще я излъчват и къде".Така че да не я търсим до тогава драги клиенти на Булсатком newsm78

Аз съм на булсатком и съм с пълен пакет и го нямам... Naughty

# 42
  • Мнения: 18 014
Днес се обадих на Булсатком за инфо на кой канал да намеря BTV Lady?...И отговога на оператора беше-"Другата седмица ще имат информация дали ще я излъчват и къде".Така че да не я търсим до тогава драги клиенти на Булсатком newsm78

Аз съм на булсатком и съм с пълен пакет и го нямам... Naughty

Ами нали това ти казват, че другата седмица ще стане ясно, дали въобще ще я имат. Никой не е казвал, че зависи от пакета. Тя би трябвало да е в най- евтиния, както са и другите Би Ти Ви- та  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 35
запис и от мен да ви следя  Laughing

# 44
  • Мнения: 187
Аз съм на МСАТ Кейбъл,и при мен я няма,ама като ви чета така...май не изпускам нищо

Общи условия

Активация на акаунт