bTV Lady - Повече за нея . . .

  • 18 630
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 014
Аз пък като чета....че то къде изобщо я има  newsm78
Голяма глупост- месеци наред реклама, че чак и програма....накрая едно голямо нищо  Laughing

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Явно определени местни оператори я имат. Аз в Пловдив я имам на DCC - стартираха я още в събота, което много ме учуди. Не мога да си обясня причините защо все още на повечето места я няма - късни преговори или какво?

# 47
  • Мнения: 4
И аз имам канала Party Party Party Party Party

# 48
  • Мнения: 1 265
не е ли излагация местни кабеларки /значи не е въпрос на финанси/ да я имат вече в пакета си, а Булсатком и др. по-големи да не я включат?

Сигурно на зрителите на Булсатком е по-интересно да гледа балкански фолк канали, гръцки, сръбски и др. "сърбежи"?????????

# 49
  • Мнения: 21
Та в крайна сметка, някой разбара ли кога ще я пуснат тая ,дългоочаквана (в буквалния смисъл), телевизия по blizoo и bulsatcom  Thinking

# 50
  • Мнения: 31
Ние сме на Нет 1. Пуснаха програмата още със стартирането й. Е, чак пък да се залепя и да седя цял ден... нещо ми е постно, не ме грабнаха предаванията, да не говорим за "страхотните" филми... май ще си остана на фиеста и Ютилисима!

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
На фона на доста канали в пакета ми, които не гледам, предпочитам тази програма пред тях

# 52
  • Мнения: 1 252
И аз съм на НЕТ 1 и я имам от момента на стартирането, но не може да ме впечатли.

# 53
  • Мнения: 551
Та в крайна сметка, някой разбара ли кога ще я пуснат тая ,дългоочаквана (в буквалния смисъл), телевизия по blizoo и bulsatcom  Thinking


И аз това се питам. Обаждах се няколко пъти  и ми казаха че се водят преговори.

# 54
  • Мнения: 34
Надявам се че ще я пуснат скоро по Булсата.

Ютилисима ми е любимия канал, ако и БТВ Лейди е добра колкото Ютилисима ще се чудя кое по напред да гледам  newsm78  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 1 265
Ще добавят канала преди краят на месеца за  абонатите на Булсатком така поне са казали на една клиентка, бавно темпо, но остава да чакаме.

Сега пък махнаха TLC/вчера/.
Тези, който сте на булсатком имате ли TLC и FLN/отдавна ми изчезна/?

# 56
  • Мнения: 18 014
Ще проверя довечера, но сякаш ги имаше снощи като въртях  newsm78

# 57
  • Мнения: 133
 Да за жалост от вчера  я  няма и TLC сред каналите на булсатком  Sad

# 58
  • Мнения: 188
Има TLC,току що проверих.

# 59
  • Мнения: 18 014
Има TLC,току що проверих.

Да не би да я има само на НД тунерите  newsm78, у нас имаше разлика между каналие от двата вида тунера Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт