Готина сингъл 30+ търси.......

  • 44 544
  • 1 306
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 293
Понятията ,,стара мома,, ,,негодна,, ,,несвястна,, както и черти на характера като : злоба,недоволство,мрънкане,лицемерие,завист и много други - са проява както на сингъли така и на задомени.
Едните са състояния на духа,другите характерни черти. Wink

Не можем да кажем,че една жена е ТЪРПИМА,само,защото е намерила за кого да се ожени и все още я търпи Simple Smile
Както и не можем да кажем,че една жена е НЕТЪРПИМА,в случай,че към даден момент няма партньор.

# 1 276
  • София
  • Мнения: 62 595
ее, виж сега, възрастта и дългото живеене заедно с някого дават и бъгове, няма начин! или пък възрастта и неживеенето с някого. Бъгнати сме си по природа.

# 1 277
  • Мнения: 293
ее, виж сега, възрастта и дългото живеене заедно с някого дават и бъгове, няма начин! или пък възрастта и неживеенето с някого. Бъгнати сме си по природа.

Е,да но съгласи се,че едно е да се бъгнеш за малко и да се рестартираш,съвсем друго да носиш някакви характеристики,които си ги имаш трайно непроменени.

Сега се загледах в заглавието на темата, авторката пита ,,Вие за мъжете така ли мислите ?,, ... а ние тука ..Laughing

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 14:09 от *Dreaming

# 1 278
  • Мнения: X
Има жени,които не могат да живеят,ако не са във връзка.Хващат се с всеки срещнат,само и само да не са сами.Такива ми са жалки.
Но има и такива,които спокойно си я карат и сами.Започват сериозна връзка,само,ако човека насреща наистина си струва.
Човек трябва да умее да живее и сам,за негово добро е.Иначе рискуваш да се забиеш с някой,с когото цял живот ще си чукаш главата.

# 1 279
  • Мнения: 54 902
Има жени,които не могат да живеят,ако не са във връзка.Хващат се с всеки срещнат,само и само да не са сами.Такива ми са жалки.
Но има и такива,които спокойно си я карат и сами.Започват сериозна връзка,само,ако човека насреща наистина си струва.
Човек трябва да умее да живее и сам,за негово добро е.Иначе рискуваш да се забиеш с някой,с когото цял живот ще си чукаш главата.


В голяма заблуда си ! Grinning

на някои сингълки си им има нещо и това е причината да са сами. Но не е задължително да са на 30+. Някои си го имат този "синдром на старата мома" още на 23-24 години - така се чувстват и това излъчват. Затова си и остават сингъли

# 1 280
  • Мнения: 481
кой аз ли?

Аз познавам такива жени ( 3)

едната ми беше съученичка и още тогаве беше убедена, че ще си остане сама, защото мъжете ( тогава момчета) не я вземат на сериозно, а я търсят само за едното ....

другата нямаше гадже ( на 18г) и беше такава депресарка ( не беше грозна, но супер скучна и отчаяна)

с третата се запознах когато бях студентка. Тя беше на 26г и  ми изглеждаше ужасно стара - е не на външен вид, но на държане

# 1 281
  • Мнения: 54 902
Не ти , Елена ! Peace

Това , че си срещнала определени хора с някакви особености , не означава , че всички са такива .

# 1 282
  • Мнения: X
В каква точно заблуда съм аз?!

# 1 283
  • Мнения: 54 902
В каква точно заблуда съм аз?!

Шегувам се ! Grinning
И аз мисля като теб , но мнението на Пини беше много категорично , затова го цитирах .

# 1 284
  • Мнения: X
О.К,разбрахме се. Grinning

# 1 285
  • Мнения: 62
В каква точно заблуда съм аз?!
Ех , аз мислех че доживот ще ми е забранено да пиша тук, пък гледай ти  Laughing

И на мен ми е интересно Елена в каква заблуда е?
И се включвам щото ми е писнало от такива жени точно, дето с всеки що-годе поемат и после се чудят защо не им се получава и дори решават, че това дето са постигнали (посредствено еснафско щастие - да ме видят съседите, че съм с мъж), това е таванът на щастието в живота на човек.
Плачат на моето рамо обаче после и това ме напряга. Моя състудентка наскоро се загаджи след поне 5 години сингъл. Познавам я от мнооого време, просто не можеше да се примири с мухльо и не желаеше да е във връзка просто щото е чула, че трябва. Е, сегашният й приятел е прекрасен, стабилен, излизал съм за по питие с него два пъти и мога да кажа само браво на момата, че срещна някой, който истински да я допълва.

Някой по-напред каза, че на някъв етап жената почвала да съжалява отритнатите от нея кандидати и стърчащите уши не били вече проблем.
Абе, тиквени глави!
Партньора не ти е за красота бе!
За да ти прави живота по-лек е! какъв е смисъла да се комплектоваш с някого, след като правиш КОМПРОМИС със себе си заради него? Това не е връзка, това не е любов. Това е страх от самота.

По-добре сам, отколкото с дебил.
Това го мисля и аз.
БТВ, преди да срещна сегашната си приятелка, бях сингъл доста време. Предлагането е ужасно напоследък. А пък съм готин. Гледай ти.

# 1 286
  • Мнения: 62
О то било шега  bowuu
Значи не питам вас конкретно, а всеки, който мисли по гореизложения начин  bowuu

# 1 287
  • Мнения: 54 902
Дейв , второ мъжко мнение в подкрепа на сингъл 30+ !  bouquet

# 1 288
  • София
  • Мнения: 62 595
ее, виж сега, възрастта и дългото живеене заедно с някого дават и бъгове, няма начин! или пък възрастта и неживеенето с някого. Бъгнати сме си по природа.

Е,да но съгласи се,че едно е да се бъгнеш за малко и да се рестартираш,съвсем друго да носиш някакви характеристики,които си ги имаш трайно непроменени.

Сега се загледах в заглавието на темата, авторката пита ,,Вие за мъжете така ли мислите ?,, ... а ние тука ..Laughing

Тц, в реалния живот няма рестартиране, защото времето си тече, гоните си текат, с всеки миг се променя човек, защото се е сблъскал първо, с някакви външни фактори, които са провокирали някакви мисловни процеси и второ, мисловните ни процеси влияят върху пооведението ни и вземането на решения и така да се каже, променят външнатта среда. И така в постоянна динамика. И ти, и аз сме различни отпреди пет минути, няма как да се рестартнем и да си върнем думите и мислите назад, защото тези думи и мисли вече са провокирали други думи и мисли, което пък ни прави различни.

# 1 289
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Wink Поредното  мъжко мнение  което е на място  Peace но от вече  "зает" мъж  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт