Коледа вълшебна на вратата ми почука, бебешко торнадо ще вилнее тука - тема 85

  • 20 641
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 802
Нощни очи ако е ову ... зацапването е много оскъдно и после изчезва. Дано сте хванали момента, а довечера може пак да поспортувате  Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 11 539
Строй се, преброй се  wavey
Меци, душа, под пари ще останеш с тези рестриктивни мерки спрямо мрънкане и отчаяние  Joy Трябва да започна да заделям от заплата, освен.....
Моят мъж като видя вчера, че съм увесила нос, ми каза да се стягам, че секс ме чакало този месец  box
Дидолинка, пък да ти кажа, аз съм много обнадеждена за теб  Mr. Green Двете черти са си две черти, независимо дали червени или розови, или пунктирани!  Hug
Фейтко, кефиш ме колко хладнокръвно си чакаш прегледа  Sunglasses
Я, мушнах се под прашец  newsm75 newsm75

# 707
  • Мнения: 2 802
Фейтко, кефиш ме колко хладнокръвно си чакаш прегледа  Sunglasses

Ами да, просто защото знам, че ако отида веднага няма да се види нищУ, за това си чакам тихо и кротко следващата седмица  bowuu което ме подсети да си запазя час при док, обаче още мисля при кой  Thinking

# 708
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Нощни очи ако е ову ... зацапването е много оскъдно и после изчезва. Дано сте хванали момента, а довечера може пак да поспортувате  Heart Eyes

 Hug Hug Hug

В чуденка съм не за друго, ами защото щуравия ми кърмачески цикъл имаше един бая дълъг период през който имах само зацапвания през 2-3 седмици, но зацапванията не бяха еднократни и розови като снощи. Може наистина да е било ову, защото до сега пък нямах други ясни признаци за нея този месец.
Абе, каквото такова, цикъл, ову, добре ми е дошло!  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 2 802

В чуденка съм не за друго, ами защото щуравия ми кърмачески цикъл имаше един бая дълъг период през който имах само зацапвания през 2-3 седмици, но зацапванията не бяха еднократни и розови като снощи. Може наистина да е било ову, защото до сега пък нямах други ясни признаци за нея този месец.
Абе, каквото такова, цикъл, ову, добре ми е дошло!  Mr. Green

Може да е било ову разбира се, не напразно казват, че след раждане жените най-бързо забременяват  Mr. Green но пък е хубаво, че имаш такива знаци, просто действай  Hug Аз също си имала такава ову, но един път в годината  ooooh! през останалото време разчитам само на ЦС  Heart Eyes

Мецанкееееееее наближаваме 50-та страница ...  Mr. Green

# 710
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Здравейте Simple Smile!
atadar бързо да се оправя малкия  Praynig Hug
Нощни очи то ще си покаже Wink
Дидолина  Praynig Praynig Praynig
Успешно започване на новата работна седмица/година Simple Smile

# 711
  • Мнения: 191
Дидолина, Фейт, тихичко честито!

Карола, Перуника и всички останали - да НЕдочакате и се похвалите пред Света с две чертички!

Перуника, ще го имаш розовия слон! Тази година ще бъде прекрасна!

"Xем високосна, хем непредсказуема. Драконовска 2012!!! Simple Smile"

Архинора!  Hug радвам се да те видя, добре дошла отново тук!

ХОП! Под Бени!

# 712
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Фейтче, действаме и още как! smile3508

# 713
  • София
  • Мнения: 650
Момичетааа Simple Smile
Искам да ви почерпя за рождения си ден Simple Smile

# 714
  • Мнения: 2 802
Честит рожден ден, миличка!
Бъди здрава, много обичана и нека изживееш много хубави моменти през новата година, а към края и да гушках едно пухкаво бебче! Весел празник!  Hug



# 715
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
dharmaaa Честит рожден ден Simple Smile Много здраве ти желая и през тази година мама  Praynig Hug

# 716
  • София
  • Мнения: 650
benitabeni F.a.t.e. Точно това си пожелавам...След всичко скоро да гушкам бебок Simple Smile

# 717
  • Мнения: 7 118
Дарме, честит рожден ден! Бъди здрава, усмихната, щастлива!  Mr. Green Hug

# 718
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
dharmaaa, честит рожден ден, мила!
Желая ти много радостни моменти и всякакви лични бебешки радости!  newsm51

# 719
  • Мнения: 191
Честит Рожден Ден на Дарма! И скоро мама!

Общи условия

Активация на акаунт