След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любими актьори - 199

  • 33 144
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Майдрийм Hug Hug
Оле, ако е истина това за БП, много ще се радвам newsm44 Само да не е като онзи вестник  дето писа, че Неджля от Листопад и Брат Пит ще партнират на Онур във ВВ Laughing #2gunfire #2gunfire

# 691
  • Мнения: 11 116
И аз затова зададох същия въпрос. Между другото в сценария на БП имаше много недостатъци, но независимо от това ми беше приятно да го гледам. Свикваш с героите. Берг беше много естествена. Съвсем различна роля. Мисля, че и за нея е натрупан опит, участие с друга роля, работа с друг екип, с който не искаха да се разделят накрая. Отпразнуваха и сватбата на Бюлент. Това са страхотни, незабравими преживявания. 
А сега като гледам и новините за снимането на 23 сериала от ефир на турските канали, поне дадоха възможност на екипа да си го довърши по някакъв начин.  В Румъния е закупен и върви по екраните. Дано да е вярна информацията за Нова. Все пак това е първата телевизия, благодарение на която гледах "1001 нощ". Много по-късно разбрах за форума, за он-лайн излъчване и т. н.

Последна редакция: сб, 07 яну 2012, 17:09 от Mydream

# 692
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Докато не го анонсират по БиТиВи няма да повярвам.  Crossing Arms
това е също като слухове за увеличение на заплатата, докато не видя черно на бяло не вярвам.  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 23 408
Тази информация е по-вероятно да излезе вярна от "новината" за Брад Пит, защото Нова излъчи "1001 нощ" , след това и игрални филми с участието на Берг и Халит. Ако ВВ не се въртеше около историческа личност, която в България не би била приета с овации, сигурно щяха да излъчат и този сериал, защото в него участва Халит. В Румъния, доколкото разбрах от Симона, също ще излъчват БП, или вече може би са започнали.

# 694
  • Мнения: 11 116
На пръв прочит не го приех сериозно, защото излизаха доста подобни слухове, но в посочените сериали е и този на Берен Саат, но с друго заглавие - "Пепел от рози", чиято реклама вече върви по БТВ. Затова си помислих, че може и да е вярно.
Филмът на Берен е много вълнуващ. Успях да изгледам тази седмица преведените епизоди. Благодарности за екипа преводачи.    bouquet Наистина хваща за гърлото със събитията, с играта, с музиката. Препоръчвам го горещо. И там любовта прави чудеса.

# 695
  • Мнения: 25
Жане на теб и на близките ти и на всички ,които имате именици  Честит имен ден и  много здраве и късмет от мен:
/b]




# 696
  • Мнения: 25
Мар , липсваше ми..... Hug

  695.html][/URL]

# 697
  • Мнения: 617
         Не бих се учудила, ако Нова е закупила БП. Филмът имаше сравнително добър рейтинг, самият сюжет е интригуващ, а и играта на актьорите беше добра. Имаше си доста кусури, но мисля, че много други филми имат повече недостатъци, а вървят по телевизиите. Освен това е само един сезон, действието се развива бързо, не става тягостно на зрителите. Берг и Бюлент вече имат утвърдена аудитория, което го прави допълнително привлекателен.
       Но все още гледам скептично на вестите, че ВВ ще се излъчва и у нас. newsm78

Последна редакция: сб, 07 яну 2012, 17:48 от marman

# 698
  • Мнения: 25
На пръв прочит не го приех сериозно, защото излизаха доста подобни слухове, но в посочените сериали е и този на Берен Саат, но с друго заглавие - "Пепел от рози", чиято реклама вече върви по БТВ. Затова си помислих, че може и да е вярно.
Филмът на Берен е много вълнуващ. Успях да изгледам тази седмица преведените епизоди. Благодарности за екипа преводачи.    bouquet Наистина хваща за гърлото със събитията, с играта, с музиката. Препоръчвам го горещо. И там любовта прави чудеса.
МАЙДРИИМза коментара
КОРДЕЛИЯ за  стиховете на Хюррем. В " Роксолана" на Загребелни пише ,че Сюлейман е син на Селим Първи от сръбкиня......но една ли някой може да знае същинската истина.........ако е вярно,Валиде  би ли оставила дори един едиствен свидетел?!?!
ПАВЛИНАО  давай прогнози ......с Хюррем е ясно ,но Нигяр ?!?! Thinking Thinking
ДАРИ за заразителния ти ентусиазъм
ВАРНА  за перфектните ти преводи
 Peace -[bМАРМАН],ГЬРДЕНИЯ ,ЖУ [/b]- за всичко и на всички БЛАГОДАРЯ ЧЕ ВИ ИМА!!!
[/size]
 

# 699
  • Мнения: 0
Абе като цяло Нова са нещастници, ама ако ми пуснат сериала, ще ги обичам Mr. Green
Пък и вероятно ще се гледа - Берги и Бюлент са си уважавани в БГ+ това и ние като впрегнем роднини, приятели и близки познати и ей ти на публика Grinning Laughing
Само да не го хакнат от 12:30 на обяд, щото ако трябва пак по нощите да ставам и да вися пред телевизора за повторенията и няма да погледна НТВ повече Crossing Arms Grinning

Данайче Hug Hug Laughing

# 700
  • Мнения: 11 116
Дари, така пишеш, все едно няма откъде другаде да го гледаш.  Joy По което време искаш можеш да си го гледаш от колекцията на Севи.   bouquet

# 701
  • Мнения: 0
Дари, така пишеш, все едно няма откъде другаде да го гледаш.  Joy По което време искаш можеш да си го гледаш от колекцията на Севи.   bouquet

Знам (: Севи е душица и ни го преведе Hug Hug

Ама ти как си го преставяш това - ще дават Берги и аз няма да я гледам Laughing Миналата година като въртяха ББГ и аз ставах по нощите за повторенията ooooh!  Grinning Нямах нито един пропуск и точно преди последната серия влязох в болница, а там една скапана сестра не ми даде да го гледам при нея #Cussing out #2gunfire Laughing

# 702
  • Мнения: 11 116
Тамам.  Grinning Grinning

# 703
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57

КОРДЕЛИЯ за  стиховете на Хюррем. В " Роксолана" на Загребелни пише ,че Сюлейман е син на Селим Първи от сръбкиня......но една ли някой може да знае същинската истина.........ако е вярно,Валиде  би ли оставила дори един едиствен свидетел?!?!

Ами, там пишеше че истината Сулейман разбира след смъртта на Валиде. Тъй че... може да има свидетел- Дайе... Все пак тя е негова дойка. Защо всъщност Хафса не го е кърмила? newsm78

# 704
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Дами, относно "Безкрайна песен" искам да ви съобщя, че вече има превод до 27 серия, като в торента са качени до 25 серия, много скоро ще се качат и 26 и 27 серия. Севи няма възможност за бърз превод и момиче на име Невин се е заела да довърши сериала.
http://smartbg.org/browse.php?search=Bitmeyen+Sarki+&incldead=0&cat=0

Общи условия

Активация на акаунт