След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любими актьори - 199

  • 33 128
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 116
Мишел, благодарности за новината и за Невин! Hug  bouquet

# 706
  • Мнения: 25

КОРДЕЛИЯ за  стиховете на Хюррем. В " Роксолана" на Загребелни пише ,че Сюлейман е син на Селим Първи от сръбкиня......но една ли някой може да знае същинската истина.........ако е вярно,Валиде  би ли оставила дори един едиствен свидетел?!?!

Ами, там пишеше че истината Сулейман разбира след смъртта на Валиде. Тъй че... може да има свидетел- Дайе... Все пак тя е негова дойка. Защо всъщност Хафса не го е кърмила? newsm78

Корделия ,такава  е традицията за кърменето. Нали и от Хюррем искаха да дадат децата й на дойка....ще видим Мерал какво ще издокара по въпроса........възможно е да е както казваш
 newsm78 newsm78

# 707
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 469
 Hug Hug Heart Eyes Честит имен ден на всички именници в темата и на техните близки-синове ,дъщери ,съпрузи,приятели! Да ви е живо и здраво името! Весел празник и Наздраве! Hug  bouquet  bouquet

# 708
  • Мнения: 617

                      Турските сериали окупират и Гърция

              http://e-vestnik.bg/13577/turskite-seriali-okupirat-i-gartsiya/ 

   
              Познато, нали? Laughing

# 709
  • Мнения: 0
Като се разписахме за подменени деца и дойки, питам се дали няма да извадят нещо за произхода на Нигяр?

# 710
  • Мнения: 617
                


                          
Muhteşem Yüzyıl - 42.Bölüm Fragman 1

                  http://www.youtube.com/watch?v=JUs3dyPl-WQ


                
Скрит текст:
Hürrem Haseki Sultan : Üşüyüyorum..Çok çok karanlık korkuyorum..Bana bir ışık yolla Süleyman.Yapayalnız kimsesiz gidiyorum ölüme..Beni koruyamadın bak beni öldürdüler ama evlatlarımı koru Süleyman..
           Sultan Süleyman : Bali bey ailemden bahsediyorsunuz kaybolamaz.hepiniz kendinize gelin ya bulun ya yok olun topunuzu yok ederim!
                        

Последна редакция: сб, 07 яну 2012, 23:46 от marman

# 711
  • Мнения: 0
Благодаря за трейлъра!

# 712
  • Мнения: 23 376


Хюрем: Студено ми е. Мракът ме плаши. Изпрати ми светлина, Сюлейман. Виж, убиха ме преди да можеш да ме защитиш, но опази децата ми, Сюлейман.

Султан Сюлейман: Бали Бей, става дума за моето семейство. Не може да изчезне просто така. Вземете се в ръце, тръгвайте, или ги намерете ги, или не се връщайте. Ще ви унищожа всички до един.


 
марман  Hug

# 713
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343


Хюрем: Студено ми е. Мракът ме плаши. Изпрати ми светлина, Сюлейман. Виж, убиха ме преди да можеш да ме защитиш, но опази децата ми, Сюлейман.

Султан Сюлейман: Бали Бей, става дума за моето семейство. Не може да изчезне просто така. Вземете се в ръце, тръгвайте, или ги намерете ги, или не се връщайте. Ще ви унищожа всички до един.


 
марман  Hug
Да добавя..
Джарие - казват султанката умряла
прислужницата на Махи - Бог да я прости
Махи - Амин
Бали бей - Кой ви нае..говори...кой е в главата ви/ или кой е начело на всичко това

# 714
  • Мнения: 617
              

               Варна, благодаря! Hug
               Мишел  Hug
              Да не му се мяркаш пред очите, когато СС е ядосан! ooooh! ooooh! ooooh! Много страшен!!!  smile3516

# 715
  • Мнения: 25
Като се разписахме за подменени деца и дойки, питам се дали няма да извадят нещо за произхода на Нигяр?

  Нигяр ми е болкаат в момента.
По скоро си мисля ,че може дае бременна от пашата........голям екшън ще е
За произхода й спомената ,че е землячка на маджарката Виктория.......и също че баба й лекумвала с вендузи......

# 716
  • Мнения: 617
Като се разписахме за подменени деца и дойки, питам се дали няма да извадят нещо за произхода на Нигяр?

  Нигяр ми е болкаат в момента.
По скоро си мисля ,че може дае бременна от пашата........голям екшън ще е
За произхода й спомената ,че е землячка на маджарката Виктория.......и също че баба й лекумвала с вендузи......


      Данайче, защо ми се струва, че разбираше руски? newsm78

# 717
  • Мнения: 25
               


                          
Muhteşem Yüzyıl - 42.Bölüm Fragman 1

                  



                
Скрит текст:
Hürrem Haseki Sultan : Üşüyüyorum..Çok çok karanlık korkuyorum..Bana bir ışık yolla Süleyman.Yapayalnız kimsesiz gidiyorum ölüme..Beni koruyamadın bak beni öldürdüler ama evlatlarımı koru Süleyman..
           Sultan Süleyman : Bali bey ailemden bahsediyorsunuz kaybolamaz.hepiniz kendinize gelin ya bulun ya yok olun topunuzu yok ederim!
                        
Марман кога успя!?!?Благодаря ти!
крит текст :
Hürrem Haseki Sultan : Üşüyüyorum..Çok çok karanlık korkuyorum..Bana bir ışık yolla Süleyman.Yapayalnız kimsesiz gidiyorum ölüme..Beni koruyamadın bak beni öldürdüler ama evlatlarımı koru Süleyman..
           Sultan Süleyman : Bali bey ailemden bahsediyorsunuz kaybolamaz.hepiniz kendinize gelin ya bulun ya yok olun topunuzu yok ederim!


Хюррем: Замръзвам !!Много много е тъмно. Страхувам се.
На мен малко светлина ми изпрати, Сюлейман!
Съвсем самичка , самотна отивам към смъртта. Мен не успя да ме защитиш ,Виж ще ме убият,но децата ми пази Сюлейман.

Сюлейман: Бали бей , за  семейството ми се залагам.Не биха се загубили.Всички елате на себе си. Или ги открийте или всички изчезвайте, главите ви ще отсека!

от трейлъра:
Слугиня: Казват че Хюррем умряла.
Гюр ага /припадайки/ Аллах.....
Гюлша: Слава на аллаха!
Махидевран: Амин! / да бъде!/
Ибрахим --не го чувам ясно ......
чух го: Кой ви е главатар?!

Последна редакция: сб, 07 яну 2012, 22:09 от Danaya33

# 718
  • Мнения: 11 116
Благодаря ви за трейлъра и преводите! Hug Hug Hug Hug

# 719
  • Мнения: 11 116
Bergüzar Korel Ekrana Ne Zaman Dönecek?


Скрит текст:
Oyuncu Bergüzar Korel, önceki gün annesi Hülya Darcan ile birlikte Nişantaşı City's'de görüldü. Birlikte mağazaları gezen anne-kız, yorgunluklarını kahve içerek atarken; Bergüzar Korel, yeni sezonda ekranlarda olacağının müjdesini de verdi

Общи условия

Активация на акаунт