Пазаруване онлайн

  • 2 028
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 945
Няма капачка и оригинална опаковка

Как така без капачка?  #Crazy
Освен да мирише както трябва, е нужно и да трае поне 6 часа.
Как е?

# 16
  • Мнения: 1 629
То си е казано , че са тестери, т.е.  в съответна опаковка с обозначение 'тестер' си беше и трае почече от 6 часа, пробвах вече Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 3 328
Да се отчета аз, че си получих парфюма, не са мошеници 'Мега шоп'. Няма капачка и оригинална опаковка, но си мирише както трябва Grinning
И аз купих така - без капачка, един от тестерите, които имам, и това много ме изненада. Още повече, че след това при покупката на друг тестер, от друго място, всичко си беше наред - и капачка, и опаковка, на която беше щамповано името на парфюма и това, че е тестер и не е за продажба. Става дума обаче за покупка от магазин, а не он-лайн.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 945
А каква е опаковката на тестера?
Цветна като оригиналната, но с надпис , че е тестер
или сива с надпис тестер?

Питам, защото на едно място бяха сиви всичките и пишеше "demonstration only". Thinking

# 19
  • Мнения: 1 629
картонена кутийка с надписи на английски/големи/ DUMMY/TESTER и името на парфюма във всичките му разновидности.. мирише си ок и е траен.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 945
Ама цветна (като на оригинален парфюм)  или сива?

# 21
  • Мнения: 1 629
ми не точно сива, с 'хартиенокартонен' цвят Laughing

# 22
  • Мнения: 5 317
ми не точно сива, с 'хартиенокартонен' цвят Laughing
И до Варна само 4.20 ли ти взеха за доставка?

# 23
  • Мнения: 1 629
Чакай сега да обясня всичко с подробности Grinning Поръчах си 'Ред Джийнс' на Версаче с цена 25 лева за 75 милилитра, беше си обявено, че е тестер. Получих си го след два дни, доставката беше точно 4,20 и общо платих през EPay 29,20. Парфюмът си е най-нормален, т.е. мирише си както трябва, траен е, просто няма металната кутийка, която му е оригиналната опаковка и капачка, а беше опакован в картонена кутия - прилича на фабрична с надписи, че е тестер. Туй то.

# 24
  • Мнения: 35 968
видях в донна.бг един парфиум и ми се стори страшно евтин.дали не е фалшив?някой паzарувал ли е там?моля дайте инфо

с риск да покажа колко съм тъпа - да, вероятно е менте!  Naughty бях писала в една тема, че търся Елизабет Арден - Грийн Тий, поръчах го от Донната - вчера ми го донесоха - пълно менте! Имала съм истинския - този е нетраен, хартията на опаковката му е друга, прозорчето е изрязано непасващо, пълен е почти до абсолютното горе /от там, където пръска/ и естествено дамата ме убеди по телефона, че нямат друга разфасовка освен 100 мл. - сама съм си виновна!  Sick http://donna.bg/product.php?id=161
та с 2 думи - не купувай от там!

# 25
  • Мнения: 35 968
от Парфюми.нет пазарувах Донна на СТ http://www.parfumi.net/catalog/product_info.php?manufacturers_id … 7aa0ab9d2fb570731, но тестер и си беше съвсем истински, може да провериш там за това, което търсиш
истински са парфюмите и в Конкорд  Peace

# 26
  • Мнения: 5 317
От тук някой да е пазарувал парфюми и тестери?

http://megashop.bg/cshop/index.php?cPath=5&osCsid=f5cfc02ae6 … c0de349d67a78fd35

# 27
  • Мнения: 1 629

Всичките ми мнения в тази тема/хич не са малко Wink / са за там.

# 28
  • Мнения: 5 317

Всичките ми мнения в тази тема/хич не са малко Wink / са за там.
Много съм отнесена..... smile3515  smile3507 smile3515

Общи условия

Активация на акаунт