Парфюмни размисли и страсти - 147

  • 55 873
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Козлодуй
  • Мнения: 773
Абсолютно вярно,Орхидеята Peace И Паячето първа я спомена,слуайно или нарочно Grinning
Ама защо така лесно ме отгатвате...така ми се иска да ви поизпотя Grinning

# 676
  • Мнения: 29
Сънче, кажи ми, че спират от призводство някои от любимите ми аромати и ти гарантирам, че съм се припотила неколкократно  Mr. Green

# 677
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Нарочно беше.  Mr. Green
Оле, докато съм те хванала. Получи ми съобщението във Фейсбук, нали?
Много ти благодаря за подаръка! Още като го получих Кашмирчето доволно се напръсках ала Маринска.  Hug

# 678
  • Варна
  • Мнения: 1 423


Искам обаче да запитам къде е портокаловият цвят в Sweet Redemption на мистър килиън Хенеси. Жасминен ми стои, с малко тамянец може би, но отчетливо жасминен, чак сълкъмов! Не лоша комбинация, но също доста прозаична, може би най-подходяща за пролетно време

Аз откривам портокаловия цвят в този парфюм Simple Smile Може би затова още при първата проба веднага го оприличих с 24 Faubourg Hermes. 24 Фобур е по-плодов и по-богат, по-многопластов, Sweet Redemption ми е по-смолист и сух. Но в цветната си част изключително много си приличат.

# 679
  • Козлодуй
  • Мнения: 773
Сънче, кажи ми, че спират от призводство някои от любимите ми аромати и ти гарантирам, че съм се припотила неколкократно  Mr. Green
Сакън,пепел ти на езика Stop  Mr. Green
Хайде,някой готов ли е с нова загадка?Аз последните все ги пропускам,влизам след като са разгадани.

# 680
  • Мнения: 697
Дами,извинете ме ,че ще отклоня вниманието ви за малко.Искам да ви разкажа какво  ми се случи.Има една дама в продавалника Дачинка,която уж продава оригинални преоценени парфюми.Знам,че доста от вас си взеха парфюми от там.И аз си взех от нея,но за съжаления не офертирах и тя изтри обявата и сега не ми отговаря на съобщенията и в скайп не влиза.Та на кратко само ще ти кажа,че парфюмите и не са оригинални,т.е. оригинални са само шишенцата и това го разбрах след като получих страхотна алергична реакция,което до сега не ми се беше случвало от парфюм.Ходих до 2 магазина,които продават оригинални парфюми за да сравня и да питам оригинален ли е парфюма и ми се потвърди,че шишето е оригинално,но течността не и ,че са от скъпите ментета трудно разбиращи се.Продавачката погледна тръбичките и там имаше разлика,добре,че видя,аз нямаше да забележа ,а и в течнотта имаше плуващи работи  и другото ,коеот ми казаха е ,че няма парфюм,който да е толкова пълен до горе.ако можеш провери си и ти парфюмчетата,че не се знае с какво се пръскаш,може да са опасни за здравето.

# 681
  • Мнения: 348
Мимс, стана портаколово цветче вече и при мен, доста прилича в драйдауна на Love, при мен стои като омекотена и по-добре балансира версия именно на Любовта. Сух, да. И някак топъл, допада ми. Но началото  наистина беше цветно и зеленисто при мен.
Сънче, кажи ми, че спират от призводство някои от любимите ми аромати и ти гарантирам, че съм се припотила неколкократно  Mr. Green

Това го потвърждавам. Чак аз се развълнувах, че ще спират Целувката на Дракона, дето никога не съм я виждала даже Laughing

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
catwomann, добре че сподели, за да няма други опарили се  Peace
Не купувам от нея, но в момента адски се ядосах  #2gunfire и не само на некоректната продавачка, а и на тези, които правят неразумни покупки, след като знаят, че навсякъде е пълно с ментета, в мрежата още повече  ooooh! #Cussing out
Евтиното винаги излиза по-скъпо, факт  Peace

# 683
  • Мнения: 813
 Mr. GreenИ кои точно от този форум дами са купували от там че нещо не ми се вярва Party
Има си тема за ментетата Peace

# 684
  • Мнения: 697
Това,че съм се опарила не е най-лошото.Аз го изхвърлих ментето и пих една студена вода,но ми настръхна косата след като ми ги предложиха за размяна тук в бг мама.Нищо лично към дамата нямам,но мисля,че приключих с размените.Не се знае колко парфюма са купени от продавалника и от къде ще ти дойде менте,което е много трудно да различиш.

# 685
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз разменям само с дами пишещи тук. И да чукам на дърво досега не ми се е случвало нещо неприятно. Всички са нечовешко коректни и се радвам, че имам възможност да ги опозная и изивън темата.
Яд ме е само, че на sl пратката пусната преди месец до Испания още не е получена.  #Cussing out Молим се и двете до 19ти да пристигне.

# 686
  • Мнения: 8 470
Ето нова загадка:
Красиво име нося аз, със благозвучно френско "р"
парфюм съм с класа и със страст.
Във мене в страстен танц се вият
принцеси мургави  арабски
и своите малки тайни крият
зад три уханни цветни маски.
Денят утихва, идва пак нощта
почивка търсят във гората.
От огъня угаснал дим се разпиля
и в сладък сън потъват под листата.
Вие сте! Grinning

# 687
  • София
  • Мнения: 295
Ето нова загадка:
Красиво име нося аз, със благозвучно френско "р"
парфюм съм с класа и със страст.
Във мене в страстен танц се вият
принцеси мургави  арабски
и своите малки тайни крият
зад три уханни цветни маски.
Денят утихва, идва пак нощта
почивка търсят във гората.
От огъня угаснал дим се разпиля
и в сладък сън потъват под листата.
Вие сте! Grinning

Много е хубаво  Hug
Шалимар- ирис, жасмин и роза

# 688
  • София
  • Мнения: 5 569
Шалимар  Grinning Страхотно описание!

# 689
  • Козлодуй
  • Мнения: 773
Мислех загадка точно върху Шалимар,ако щете вярвайте Grinning Но бях стигнала само до първия ред:"Градините на любовта" е другото му име"...поне така е наречен в един руски ароматен сайт Grinning От там стигнах до едно прекрасно стихотворение на Станка Пенчева,което незнайно защо не бях срещала досега и се отплеснах...

Емиа,много красиво си го описала Heart Eyes Обичам го и тази вечер ще си сложа от него.(иначе бях далеч от верния отговор,отново)

Общи условия

Активация на акаунт