Къде в Русе

  • 92 452
  • 717
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 864
Ние мебели от масив гледахме в магазина до Кукления театър. Но май размислихме за тоя масив и ще си поръчаме или от Голд Аполо или Ирим..

# 286
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Тоя масив до кукления театър е чам, а аз говоря за бук, дъб, акация и ...

# 287
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Ние мебели от масив гледахме в магазина до Кукления театър. Но май размислихме за тоя масив и ще си поръчаме или от Голд Аполо или Ирим..
Карола,+1 за Ирим.
През ноември си поръчахме 3крилен гардероб;скрин/4чекмеджета/и 2 части от модул на младежка стая,излезе ни 470лв с доставка и монтаж.Много бързо/за 2седмици/ ги доставиха и са доста любезни и експедитивни.
Няма да съжаляваш.
Едната им база е на гърба на Карфур,а другата зад у-ще,,Отец Паисий''

# 288
  • Русе
  • Мнения: 11 928
  Къде правят най хубавите пици в Русе

# 289
  • Мнения: 4 864
Да,аз ходих и на двете места. Сега само да си избера модулите и ще отида да ми кажат цена за цялото удоволствие Simple Smile

# 290
  • Мнения: 4 864
  Къде правят най хубавите пици в Русе

На мен ми харесват на Марио, Рома и на Фемилито. Чувала съм,е и на дон Корлеоне в Дружбите имало добри пици

# 291
  • Мнения: 1 194
  Къде правят най хубавите пици в Русе

На Котката Wink

# 292
  • Русе
  • Мнения: 11 928
 Къде правят най хубавите пици в Русе

На мен ми харесват на Марио, Рома и на Фемилито. Чувала съм,е и на дон Корлеоне в Дружбите имало добри пици
 Фемилито, срещу ВТУ ли. Че и то стана дон Корлеоне.  newsm78

 Mrs. L , къде го това коте.

# 293
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Всички плюс Дон Корлеоне (вече и срещу РУ).

# 294
  • Мнения: 4 864
Еййй, котката са мноооо добри!!! С две ръце ЗА!!

# 295
  • Мнения: 1 194
Котката са на толкова трудно място, че ще ти трябва карта и компас  Mr. Green

Намират се срещу училище Олимпи Панов в една от пресечките  Crazy
Улицата се казва "Буная", потърси я в мапса.

# 296
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Девичка, благодаря! Точно това е проблема - от този тип са само малки номера.
От Ирим и ние сме много доволни. Добри цени, не вземат допълнително за транспорт и монтаж, имат добри модели. Peace

# 297
  • Русе
  • Мнения: 11 928
  Уважихме дон Корлеоне. Черпих си акробатчетата,че днес им беше първото представление в цирка. Като кмета няма пари за спорт, да свикваме с цирка.

# 298
  • Мнения: 1 070
Ние в Котката никога не сме ходили, винаги все по телефона поръчваме. За пиците не знам, ама спагетите са им много хубави (поне на нас ни харесват). Цените са им достъпни, за поръчка над 10 лв доставката е безплатна, иначе е левче. Имат телефони на всички оператори, което за нас е удобство - към който имаме безплатни там звъним.

Избираме си от сайта, с Гугъл лесно се намира.

# 299
  • Мнения: 4 841
Аз чух малко лоши неща за кухнята на корлеоне и за сега се въздържам да поръчвам от там, макар че имаше период, в който с приятели като се съберяхме редовно си хапвахме от пиците им. Вскусни са, спор няма. Обаче аз се научих да правя домашна пица, която не отстъпва особено на купените и когато мога спретвам 4-5 тави  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт