Къде в Русе

  • 92 107
  • 717
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 864
В Lilly има техни продукти, може би там ще има

# 706
  • Мнения: 40
Благодаря ти!
При следващото ми ходене по центъра ще проверя и там.

# 707
  • Мнения: 469
Някой,някъде из нашия град да е виждал такива гривнички?http://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=arx1348648509o.jpg

# 708
  • Мнения: 4 864
Някой,някъде из нашия град да е виждал такива гривнички?http://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=arx1348648509o.jpg

Моя съвет е да идеш в магазина Марипоса ( или както се чете),който е във Евас и да си направиш. Ще ти излязат някакви смешни пари.. Другият магазин, който е за такива чудесии е точно до "Мястото" и там има голямо разнообразие на такива неща.

# 709
# 710
  • Мнения: 62
Здравейте момичета Simple Smile)) В тия дъждове всичките ми обувки се намокриха и сега си търся галоши черни. Сещате ли се от къде в Русе мога да си купя?

# 711
# 712
  • Мнения: 4 206
Оф, не ми се отваря новата тема.
А имам спешно питане. От къде да си купя 5 м. оградна мрежа?
Във веригите продават на топове по 25 м.
Имало две момчета, които плетяли по размер на ст. Локомотив, но се изместили някъде в Дружба. Някой да има представа къде?

# 713
  • Мнения: 6
Момичета, знаете ли къде в Русе мога да намеря салон, който предлага подаръчни ваучери за масаж или подобни процедури?
В Масажно студио Фани има .Намира се на ул. Николаевска 80.

# 714
  • Мнения: 3
Здравейте.
Много се извинявам, но дали някой ще може да ми помогне. От къде мога да купя 10 чисто бели обикновени тениски. Мъжки ш женски различни размери. Трябват ми за една игра. Така че може да са възможно най - евтини.
Благодаря ви предварително!

Благодаря

# 715
  • Мнения: 4 841
Бултекс 99 между Практикер и Кауфланд.

# 716
  • Мнения: 6
Момичета, знаете ли къде в Русе мога да намеря салон, който предлага подаръчни ваучери за масаж или подобни процедури?
в Масажно студио "БАСТЕТ", намира се над магазин Билла до руското консулство

# 717
  • Мнения: 5
Здравейте, изчетох доста неща тук, но не намерих информация. Случайно някой да знае къде в Русе могат да се открият парфюмите на Luckey.

Общи условия

Активация на акаунт