Къде в Русе

  • 92 492
  • 717
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 4 842
Къде мога да намеря да си купя маскарпоне? Или пък ако ме светнете за тая животинска сметана 35% каква е точно и пак къде да я намеря, за да си направя сама маскарпонето...

# 556
  • Мнения: 1 070
Маскарпоне има на Кауфланд.

# 557
  • Мнения: 4 842

А подсказка на кой щанд да търся  Embarassed

# 558
  • русе
  • Мнения: 1 317
мисля ,че е до прясното мляко ,което е в пластмасови бутилки ,а на горните рафтове са заквасените сметани ,детските плодови млека и др,Поправете  ме ,ако греша newsm78

# 559
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Маскарпонето е на големия щанд с кашкавали, сирена, крема сирена и т.н. Последният път голямо взиране се взирах, за да го открия. На Била и Лидл е по-лесно за откриване  Mr. Green

# 560
  • Мнения: 469
На Бриколажа също има промоции в момента на ламинат.Не съм запозната с поставянето му обаче на какви пари е, тъй като   си го поставяме сами.След обиколката на Бриколажа,Практикер и Баумакс-а се стреснах малко от цените,но както съм ги написала в тази последователност(ниска към висока) са им цените.По моя преценка все пак всеки търси различно.
 Аз пък да попитам къде да си намеря врати?Искаме да подменяме на хола и спалнята,но всичко е 200 и нагоре.Случайно някъде дали няма да намерим на по ниска цена?

Последна редакция: пт, 27 юли 2012, 18:19 от JANILINA

# 561
  • Мнения: 4 842
Ако намерите на по ниска обади се и аз да се вредя  Mr. Green  Сега сериозно  Naughty евтините врати са тотален боклук и ако ще купуваш евтина, по добре си стой със старите.

Благодаря за маскарпонето. Ще погледна направо в Била, че ми е под ръка магазина. Предполагам и там ще е на студения щанд, пък и да не го намеря ще питам.

# 562
  • Мнения: 6 311
Трябва ми възможно най-евтината микровълнова фурна , откъде мога да купя?

# 563
  • Русе
  • Мнения: 7 804
В Кауфланд или Карфур гледах (в брошурата) някаква за 80 лв.  newsm78
Иначе на Технополис имаше също за толкова.

# 564
  • Мнения: 6 311
Мерси   bouquet

# 565
  • Мнения: 4 864
Малко странен въпрос Simple Smile

Къде в Русе може да се обърне човек за разваляне на магия?

# 566
  • Мнения: 4 842
Малко странен въпрос Simple Smile

Къде в Русе може да се обърне човек за разваляне на магия?

Аз категорично не мога да отговоря на този въпрс, понеже изобщо не вярвам в магии, уроки и тем подобни.

# 567
  • Мнения: 4 864
И аз не вярвах, но вече вярвам и то много...след всичко,което ми се случи..

# 568
  • Мнения: 17
има един Яким. за него чакаха повече хора отколкото за гинеколожката в съседния кабинет.  питах една жена докато чаках  дали познава, тя каза че се върнала чак от гърция заради него

# 569
  • Русе
  • Мнения: 3 711
За диагностиката е написала, че е дала 250 лв със смяна на разни неща, а не само за нея. Иначе около 40-50 лв струва само диагностика.

Общи условия

Активация на акаунт