Спамо-чат: Нова година-нов късмет /26.12.2011-01.01.2012 год./

  • 21 356
  • 1 417
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 167
Айде добре дошли в новата темичка  bowuu

Ето старата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=629833.1605

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 13:54 от Mamma

# 1
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Ето ме! Hug

# 2
# 3
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Добро да е, Гили! Дай Боже на всяка от нас такова утро  Joy!

# 4
  • Мнения: 517
Ох сладурче, как се е усмихнал само...Да му изпапкам шапчицата Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 446
Ето ме и мен  Hug

Та значи снощи нашият котарак беше излязъл и след малко си идва,влиза си от прозореца на спалнята. Обаче чувам някакво маукане на малко коте,излизаме с фи-то и гледам пред портата стои едно малко черно и мяука,щото не знае откъде да влезе  Mr. Green

Аз мислех,че ще избяга,обаче беше много миличко. И сега спи отвън и го крием от кучо,че...

# 6
  • Мнения: 15 619
Запис с много късмети.

# 7
  • Мнения: 1 446
Смартичка, ти като видиш мъже и идваш,как става това и аз не знам  Mr. Green И все си първа на опашката  Crossing Arms, за нас нищо не остана.

Някой да иска черно котенце? Че иначе трябва да обучавам кучо да живее с него, а това е труден процес, продружен с някои удари по главата на кучо,за да не го захапе... Mr. Green, голяма забавня е, вече два пъти сме го минали това.

Пия кафе и ям щолен.....еййййййй,хубаво е да си си вкъщи в леглото по цял ден. Мисля днес така да откараме.

# 8
  • Мнения: 15 619
Натрупахме сума ти хляб. Гостите се оказаха неящни. Сега правя баница със сухари, че да видим. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 6
Лелееееееееееееееееее колко съм смотана  smile3555

влезнах пожелах добро утро, сервирах кафето а не загрях, че днес е понеделник и трябва се пуска нова тема  smile3555

Джи е свършила тази работа  Peace

Последна редакция: пн, 26 дек 2011, 10:43 от crazy_baby

# 10
  • Мнения: 517
Крейзи, споко, пиленце Heart Eyes

Ред, аз имам специален вграден радар за тия работи, кака newsm53 newsm47

# 11
  • Мнения: 1 446
Ами и аз не знаех,забравих кой ден сме.

Чудя се днес да лежим ли,да ходим ли някъде. Довечера имаме гости--ще правим суши.

# 12
  • Мнения: 31
Добро утро  сладури Hug Hug Hug Heart Eyes
Джия благодаря за темичката Hug
Кво правите бе пръдли как сте  Joy
АЗ повече никакво пиене си казвам ,главата ме цепи,водата ми сладка и безвкусна ,
леглото ме дърпа да си легна.  Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 1 446
Аз след като миналия Сряда,Четвъртък и Петък бях на Блек бушче, по празниците опитах няколко вида вино--фаворит ми е Кабернето на Санта Сара, тази вечер сме на Катаржина,ама бяло със сушито. Хем ме сгрява виното,хем после се чувствам добре.

# 14
  • Мнения: 6
Ред я си седи в къщи и си почивай, вчера като излиза та к'во? Само се нервиш... я си пусни някой готин филм, релаксирай, после се приготви за гостите...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт