Спамо-чат: Нова година-нов късмет /26.12.2011-01.01.2012 год./

  • 21 383
  • 1 417
  •   2
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 15 619
Пали, докат ти харесва, белей!  Mr. Green kiss
Съни, честита и на теб!  Heart Eyes
 

# 1 381
  • Мнения: 599
Съни, честита и на теб!  Heart Eyes

  love001

Не мога да се наспя  Crazy Вчера пътувахме от сутринта, пристигнахме в 3ч. следобяд в една вила при наши приятели и почнахме да пийваме... Та така до 3ч. сутринта. Станахме в 8,30, закусихме, приказвахме и си тръгнахме. Следобяд бяхме във Варна и направо се хоризонтирах. Сега ми още по-зле - ни съм се наспала, нито пък мога да легна в близките 2-3 часа.

И съм много гладна  Crazy а не съм спирала да ям от 24-ти  Laughing

# 1 382
  • Мнения: 3
Пеце, много си убава, кака и така нахилена си върхЪ Flutter Hug комплиментите към мен с времето съвсем се редуцираха и почнах да правя на моя, та да ми направи и той  Crossing Arms ма вече не ми и връща   nnnuu

Редкее  Heart Eyes , тя Жия си казА за догодина да нема таквиз изцепки - спамо пауър на една маса  smile3521




И съм много гладна  Crazy а не съм спирала да ям от 24-ти  Laughing

теб затва ли те немаше, моу?  Crossing Arms  Heart Eyes

# 1 383
  • Мнения: 194
Мушмуроци Crazy
Странно бяла и добра съм Grinning
Итака се харесвам повече Flutter

Усетих те  Hug Hug Hug и ти пожелавам да си в повечето време такава и тази доброта да се връща в пъти към теб! В кофти моменти , сменяй амплоато без да ти пука, само да не са преобладаващи, щото лошото си е за наша сметка.

Леле ква философица съм 'танАла....дъртявам, сигур от това.

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА бе ууууууууууу Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да сте здрави и да са големи мечтите ви. Не спирайте да мечтайте.... Не говоря клишета....аз зех , че спрях и се чувствам говняно. Нека ви се сбъднат и най - смелите мечти...все пак маите са вън от играта разбрах  Mr. Green Joy

# 1 384
  • Мнения: 15 619
Абе, аз нюню и без туй не харесвам. Mr. Green

# 1 385
  • Мнения: 194
Абе, аз нюню и без туй не харесвам. Mr. Green

ти ли намекна за фи или аз така философски асоциирах Crazy Joy

# 1 386
  • Мнения: 15 619
Абе, аз нюню и без туй не харесвам. Mr. Green

ти ли намекна за фи или аз така философски асоциирах Crazy Joy
Мммм, така ти се е сторило, Кам.   Mr. Green Whistling

# 1 387
  • Мнения: 194
Тая вечер незнам кой е бял и добър, но аз продължавам с равносметките и разсъждавам на глас в присъствието на фи-то.

Стигнах до извода, че когато си емоционален, когато казваш това, което искаш и мислиш и не си лицемерен.....стигаш до никъде....

Има един тип жени, които пърхат с мигли, лъжат , мажат и правят всички на глупаци около себе си.

Искам да съм такава Crossing Arms

# 1 388
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
 Crazy
Готвя! Гладни сме  ooooh!

Редке, ша си го търся кат наследство тирамисуто  Mr. Green
Ние нещо да сме направили  Thinking на твоя?

КАМ няма да ти отива  Naughty

Пали  Heart Eyes
Лун късметът на пършинга по 1000 да му е таз година  Peace  Heart Eyes

# 1 389
  • Мнения: 194
ДОРОМ-ченценценце Crazy , ха Честита и на теб Simple Smile))))

може да не ми отива ама ще съм по щастлива, май Rolling Eyes

Инъче мога да го изиграя, но товя няма да съм аз  Sad

Кво готвите бре....ние дояждаме Animal Pig....утре ще си направя една леща и ще си я ям сама....щото другите си взели пая в казармата Joy Mr. Green

# 1 390
  • Мнения: 3
 newsm03

Цел ден нема кво да се прави  Crossing Arms много мразя да си клатя краците толко време и да бездействам..мъжо си умира за тва  ooooh! Дано утре ме разходят до Пловдив, че ще е срамота в тва хубаво време само да си чеша гъзО  Whistling

Чух се с Марето, каза, че е изкарала веселяшки  Flutter

# 1 391
  • Мнения: 1
newsm03

Цел ден нема кво да се прави  Crossing Arms много мразя да си клатя краците толко време и да бездействам..мъжо си умира за тва  ooooh! Дано утре ме разходят до Пловдив, че ще е срамота в тва хубаво време само да си чеша гъзО  Whistling

Чух се с Марето, каза, че е изкарала веселяшки  Flutter

И аз така,чак съклет ме фашта от седене newsm78....то остави това,  ами от изчудване само ям eat....отиде ми диетата ooooh!

# 1 392
  • Мнения: 15 619
Доромска, от твоята клавиатура, баш там дето се изпълнява!  Hug Praynig Heart Eyes
Кам, не съм съгласна хич с тебе.  Crossing Arms Най ми се получава, като съм директна, па и пусто много ми къси клепките, не мога да пърхам качествено. Crossing Arms
Аз не съм бяла, не съм и добра. С всеки изминал ден, все повече почернявам.  Flutter

# 1 393
  • Мнения: 183
АЗ КВО ДА ПРАЯ КАТ ИЗТЕГЛИХ КЪСМЕТ-"Любимия човек е на една ръка разстояние" И то ЖЕНАТА се оказа най-близо  до мене  Crazy Crazy  Laughing Laughing

# 1 394
  • Мнения: 31
АЗ КВО ДА ПРАЯ КАТ ИЗТЕГЛИХ КЪСМЕТ-"Любимия човек е на една ръка разстояние" И то ЖЕНАТА се оказа най-близо  до мене  Crazy Crazy  Laughing Laughing
ще я слушаш и обичаш Hug

Общи условия

Активация на акаунт