СПАМО-ЧАТ (26.12.2011-01.01.2012) - Ре-Анимираща тема

  • 6 009
  • 440
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 16
# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Мегиии, ако хипнозата и греяното вино не помогнат, тичай на лекар   Whistling

# 18
# 19
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ре-Анимирате явно

Отивам и аз Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 3 249
Честита Коледа, мацки! Пожелавам ви здраве, любов, много късмет и сбъдване на най-искрените мечти!  bouquet

Ним, здрави нерви по обиколките по роднини и утре да се явиш за справка  Whistling Heart Eyes Hug

Беше ад. Мразя тези празници и фалша, който струи от тях. Искам да заспивам на 23-ти и да се събуждам на 27-ми.  Tired  Днес сме си тримата сами у дома и това е най-хубавото нещо, което можеше да ни се случи. Днес ще релаксирам и мисля да отварям виното, 12 мина. Наздраве! За добрите приятели - всичко, което ни остава. Пожелавам ви да имате най-прекрасния човек и приятел до вас, пък а дано да е и добър любовник ... Wink

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Здрасти, Ним Hug

Да ти се връщат тъпкано хубавите пожелания   bouquet

И аз мразя обиколките по роднини. Тази година си ги спестих изцяло.
Иначе предните години стисках зъби за няколко часа, но ме напряга ужасно целият този фалш и лицемерие. Затова  Stop

Така ми е супер. Виждам се и обръщам внимание само на хора, с които имаме пълноценно и истинско общуване. Предимно приятели. И майка ми.

Наздраве! Отваряй го Mr. Green

Последна редакция: пн, 26 дек 2011, 13:23 от Мон...

# 22
  • София
  • Мнения: 3 249
Виждам се и обръщам внимание само на хора, с които имаме пълноценно и истинско общуване. Предимно приятели. И майка ми.

Много фалшиво ми идва лицемерието по Коледа точно. Ако зависеше само от мен, щях да режа директно. Уви, детето все пак има нужда да ги вижда, радва се на подаръците и стискам зъби.  Rolling Eyes Хубавото е, че празникът мина, сега мога да си отдъхна и да се наслаждавам на очакването на Новата година, която смятам да посрещна в много тесен кръг, но с много готини хора.  Simple Smile

Айде наздраве, наченах виното.  Crazy

# 23
  • Мнения: 631
Ре-Анимирате явно

Отивам и аз Mr. Green

 hahaha и аз съм на червено винце - Мерло домашно... наздраве

значи... ходенето в Бургас се отмени, защото дядо Коледа дойде и при нас и имам ВЕЛОЕРГОМЕТЪР  Party Party Party леле как ще се вталя  Crazy
само че сега го поливахме и много препих и преядох и хич не ми се качва отгоре му  Laughing Wink, ама пък детето как му се радва  Joy

# 24
  • Мнения: 1 081
Здравейтеееееееееее   bouquet

Аз днес мислех да мързелувам.. ма бех забраила че имам уговорка с колежката да водим дребните на пицария... много беше весело.. после ги домъкнах в къщи на гости да се изфукам с котака и рибките  Mr. Green
Децата добре поиграха де  Crazy

Ся си сипах ино винце и релаксирам..

Наздравеееееееееее  Flutter Blush Mr. Green

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Taka  hahaha  Crazy съм аз  ooooh!

Мег, пали велоергометъра и тръгвай насам  Whistling Joy newsm39

Ним, и аз стисках зъби заради детето ама ми писнА Twisted Evil Stop И казах:"Край".

Аморе  Heart EyesParty.... к'во викаш ремонтира техникът  Whistling Whistling Whistling Thinking Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 081
Ним, минало е.. горе главата и наздраве  Heart Eyes

Мег, искам и аз домашно винце бреее   Mr. Green Heart Eyes

Аморееееее  Heart Eyes
Ми кво.. квото трееше да се ремонтира де  Whistling Twisted Evil

Силве  Heart Eyes къде се губиш бре  Thinking

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Аморееееее  Heart Eyes
Ми кво.. квото трееше да се ремонтира де  Whistling Twisted Evil


 Crossing Arms Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Aма, аре от мен да мине, щом е за теб  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 3 249
Дами, цял следобед пия домашно вино със сушени кайсии и така мога да си успокоявам нервите не до Нова година, ами до Великден чак.  Crazy  Уникално вино ми донесоха, жалко че вече привършва. Аз, дето не обичам вино!!!  Whistling

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Знам аз... с нищо не може да се сравни доброто червено домашно вино... Ама докато го правеше баща ми, бях малка, а сега ... няма вече Confused

Общи условия

Активация на акаунт