Седмицата 2.01.06.- 8.01.06, с нови мечти, надежди, блясък и стремежи.

  • 5 723
  • 163
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 357
Честито, Велмар! 'Айде да си първата и да повлечеш крак! Стискам палци този път всичко да е наред!
На мен ми се паднало бебе от баницата (нашите са ни теглили късметите, аз тук баница не правих), ама аз докато не видя не вярвам! А пък на любимия - здраве, дано, дано ми е жив и здравичък, че като ми се разболее съм много тъжна!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Честито на велмарче но след потвърдението на доктора ще се радваме истински тогава...желая ти го Hug Hug Hug
Аз забравих да кажа, че се видяхме с Гризката...набързо щото докато се върне баща ми да мога да излезна то стана време тя да тръгва...но другия път повече Crazy
СТефчо давай по подробно за срещата на родителите Blush

# 17
  • Мнения: 9 093
СТефчо давай по подробно за срещата на родителите Blush

Ахахаха Laughing Ами то какво интересно...малко беше неудобно в началото, щото всички ги беше срам Blush После като си пийнаха малко и йм се развързаха езиците...мина без инциденти, малко напрегнато за мен- нещо ми беше нервно цялата седмица, а и на всичкото отгоре пак две котки имаше у нас и дебнех да не се намерят една друга, че щеше да има смъртен случай- но като цяло йм беше забавно, ходихме на заведение, и други гости бяха у нас и много хора- голяма веселба. Но на мен ми беше малко тъпо Confused Не знам защо...може би имам проблем със социалната адаптация  Crazy

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Имам чувството, че описваш първата среща на наите родители...като изключим котките Mr. Green Важното е че всичко е минало без произшествия Crazy

# 19
  • Мнения: 3 376
Да не се мъчите повече, превеждам си шльокавицата Laughing

Днес не смея много много да се обаждам, защото имам проблеми с кирилицата. Честит положителен тест, Велмар! Стискам палци всичко да е наред Praynig

Вера, радвам се, че сте се разминали от лошото. Мисли сега за хубави неща, да забравиш по-бързо ужаса от катастрофата  Peace

Стеф, че за такава кризисна ситуация всичко е минало направо перфектно! Поздравления!

Хера, наистина този път срещата беше кратичка, но другия път ще се видим за повече Heart Eyes

Айде стига толкова, че сигурно кривогледство получихте вече от моята латиница Rolling Eyes

Dnes ne smeia mnogo mnogo da se obajdam zashtoto imam problemi s kirilicata. Chestit polojitelen test, Velmar! Stiskam palci vsichko da e nared Praynig

Vera, radvam se, che ste se razminali ot loshoto. Misli sega za hubavi neshta, da zabravish po-barzo ujasa ot katastrofata Cry

Stef, che za takava krizisna situacia vsichko e minalo prosto perfektno! Pozdravlenia

Hera, naistina tozi pyt sreshtata beshe kratichka, no drugia pat ste se vidim za poveche Heart Eyes

Ajde stiga tolkova, che sigurno krivogledstvo poluchihte ot mojta latinica. Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 02 яну 2006, 19:57 от Гризката

# 20
  • Мнения: 980
Здравейте и от мен Hug
Направо ви zавиждам zа късметчетата. На мен бебето не ми се падна, а на едно приятелче и неговата приятелка ЩеШе да му откъсне главата от кръста Twisted Evil Аz отнесох късмета, успехите и големите финанси. То и миналата година ми се паднаха големите пари, но джакпота не го дръпнах и това е Crossing Arms Да вzема да пусна и един фиШ, а? Flutter
Валмар, страхотно преживяване си имала в праzничната ноЩ. Пожелавам ти от сърце докторът да потвърди и да се радваШ на спокойна и лека бременност Hug

# 21
  • Мнения: 2 096
Здравейте момичета и за много години,
ние посрещнахме новата година в Стара Загора, на гости на едни приятели. Аз да си призная обаче голяма поспалана излязох.. първа сдадох фронта. Иначе да похваля на татко Експрес бон филето - и аз съм добра в кухнята ама неговото пилешко ми скри топката. От баницата ми се падна нова работа (което вече се изпълни - от утре започвам), и три вековни бора от реституцията ще ми върнат. Бебе и сватба - уви не ми се паднаха.. ама аз не съм суеверна и ще си дерзая в тази насока.
Иначе както си очаквах овулацията на 29-ти още от 27 започна една кърваво зацапване, което на 29-ти премина като начало на менструвация. Обадих са на сестрата на моя гинеколог и тя ме посъветва да започна оргаментрил и ако не ми спре да ги посетя. Още на другата сутрин ми спря кървенето. Сега си мисля да ги посетя след като ми дойде, защото ме посъветваха да почна диане ако няма да работим за бебе. А аз нали година го пих и ето ти последица, та искам да ми се уравновесят хормонките. И хич не ми се пие пак диане.. Ние искахме да видим дали и как се е възстановил организма ми и да се готвим за бебе.. незнам..
Ако някоя е наясно по въпроса да сподели опит..
Хайде със здраве и много поводи за усмивки през новата 2006г.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Здравейте момичета и за много години,
ние посрещнахме новата година в Стара Загора, на гости на едни приятели.
Браво бе...що не звъна и на мен Crossing Arms Crossing Arms Tired и аз съм хора Rolling Eyes
Гризке другия път ще е за многооооо време. Нещо не бях много в кондиция за приказки тогава но иначе съм в еуфория и рядко мълча Mr. Green
Марлийс страхотно стихче Hug

# 23
  • Мнения: 2 096
Браво бе...що не звъна и на мен Crossing Arms Crossing Arms Tired и аз съм хора Rolling Eyes
Да ти кажа сетих се и за теб, но не се познаваме.. Някой друг път, то няма да ни е последното ходене до Загорето.

# 24
  • Мнения: 358
Мили момичета, развълнувах се като видях темата, защото както виждате от лентичката миналата година точно по това време Бог ни благослови с дъщеричка( терминът ми беше за 27.09.) Желая ви и на вас по една душичка под сърчицето през новата 2006 година! Целувки!

# 25
  • Мнения: 1 029
ЧНГ,момичета!Желая ви здраве и сбъднати мечти!  bouquet

# 26
  • Мнения: 7 430
Честита нова Година момичета Hug

Пожелавам ви от все сърце здраве, любов и по две чертички на всяка Sunglasses
Скоро време да запустее този форум Wink

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Айде захапах и първия работен ден за новата година Party Party
Макар, че видях, че по Коледа не стават чудеса нека тази нова година ни донесе само хубави неща Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 2 096
Успешна първа работна седмица желая на всички   newsm51
На мен ми е първи работен ден на новата работа. Не можах да се наспя - то не бяха вълнения и чудо. А и започвам една диета от днес (дано не се проваля), че трябва да разтоваря от това коледно-новогодишно угояване badscale Както се казва - нова година ново начало  Two Hearts newsm32

# 29
  • Мнения: 7 716
Хе-хе-хе, Velmar , ама нали нямаше да казваш Wink
Честито и много късмет.

На всички Честита Нова Година, СБЪДВАНЕ НА ВСИЧКИ ЖЕЛАНИЯ И МНОГО УСМИВКИ!!! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт