РУСЕнска зимна приказка

  • 31 042
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 622
Чочи, много благодаря за новата зимна приказка - съвсем навреме!   bouquet

Момичета, позволявам си да ви публикувам тук информация за инициативите на новия медицински репродуктивен и АГ център, защото 99% от пишещите тук сме жени и мисля, че предложенията са интересни:

С голямо удоволствие Ви съобщавам, че от м. януари 2012 г. периодичните сбирки на

Ла Лече Лига Русе

ще се осъществяват в Медицински център "Репродуктивно здраве Д-р Щерев" Русе!

Заповядайте на неформалните срещи на ЛЛЛ ако:
• Очаквате бебе и искате да знаете повече за това как да кърмите
• Вече кърмите и искате помощ за някои особени предизвикателства
• Имате нужда от информация за въвеждане на твърдите храни или отбиване
• Искате да срещнете други кърмещи майки и да споделите опит
• Интересувате се да прочетете повече за кърменето, раждането и родителството

Първата сбирка на ЛЛЛ в Медицинския център ще се състои на 13.01.2012 г. от 10:30 ч. Очакваме Ви!

# 16
  • Мнения: 4 841
Еййй това за румънски шопинг е страшна идея. Само че на мен няма кой да ми се навие на акъла за съжаление. Ще си чакам родките скромни намаления и евентуално нещо чуждичко по интернет, стига да намеря и там кой да удари едно рамо, понеже все още не съм поръчвала и незнам точно с плащането как се получава.

Между другото искам да се оплача от некоректност. В оказиона на борисова ми направи впечатление, че цените им са променени на неща втора ръка. За неща който съм питала за цената в интернет сега има надценка с по още лев два отгоре което не е коректно изобщо.

# 17
# 18
  • Мнения: 4 864
Кой е този оказион? Мисля, че има шопинг турове на агенци в Русе, които са идеални-едноднени. Мисля догодина, живот и здраве да отида на един такъв- от чисто любопитство. Ако някой иска може да отидем заедно Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 841
Оказиона е детския оказион в единия от високите блокове на Борисова. В блока на Алфа Банк.

# 20
  • Мнения: 5 391
Честита Коледа, момичета!

Имаше ли среща?

# 21
  • Мнения: 44
Не пиша често, но да следя темата, полезна ми е.
 Пожелавам весело посрещане на Новата година!

# 22
  • Мнения: 4 841
Среща нямаше, но Шанел спомена, че синът и е рожденник тези дни (утре мисля беше) и сигурно е заета с подготовката на празника и това е причината да я няма тук. Ако още не е късно можем на 30 дек да организираме нещичко. Шанел вече предполагам ще се включи.

# 23
  • Мнения: 4 864
Да, и аз помня,че утре е рождения ден на синчето на Шени. Аз пак съм на работа  30ти и съм пас Sad

# 24
  • Мнения: 4 841
Може да организираме нещо след работа. Ако е през деня, ще съм с детето, а то никак не стои на едно място. Вечер мога да го оставя на мъжа ми да го наглежда.

# 25
  • Мнения: 1 070
Този оказион на Борисова отдавна ми е паднал в очите! Писах им даже, че работят когато си искат и от 20 ходенета е работел не повече от 4 пъти! Така клиенти не се печелят, ама хич не ми дреме да ги мисля, проблема си е техен.

Ако може помощ-търся големи найлонови чували, но не тези за смет, те са много тънки и са ми супер малки, повече от 130 литрови не видях. Няма на Практикер, нито на Кауфланд, а нямам време да обикалям. Чувалите за строителни отпадъци пък са ми малки...

Препоръки и доволни от някоя фирма за шкафове за баня? На нормални цени обаче. Че за един малък измислен шкаф искат 500 лв, а едно просто огледало с мини шкафче - 200-300 лв!  #2gunfire

# 26
  • Мнения: 4 864
Светле, що не провериш на пазара или на макаронената??

# 27
  • Мнения: 5 577
Момичета, как прекарвате времето си на открито с децата сега? Тези, които не са на работа.
В чудо съм се видяла - ужасно е кално, в парка и около нас.
Едно пускане на пързалка - и целите дънки за в кал.

Само в къщи си седим и пием кафе на балкона. На мен не, че ми е зле, ама ег*ти ваканцията.

# 28
  • Мнения: 250
Шанел, да ти е жив и здрав малкия жолям рожденик! Пожелавам му много щастие и весели детски игри!


Вергилия, и ние си седим вкъщи. Вчера следобяд ходихме за малко до парка. Днес пак мисля да ги поизкарам малко! И аз нямам идея как ще се забавляваме до 8.01  ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 622
Шанел, да ти е жив и здрав рожденика, да бъде с мног късмет!   bouquet

Препоръки и доволни от някоя фирма за шкафове за баня? На нормални цени обаче. Че за един малък измислен шкаф искат 500 лв, а едно просто огледало с мини шкафче - 200-300 лв!  #2gunfire

Светле, аз съм доволна от Макена - срещу Пантеона. За 880 лв си купих шкаф с мивка и три чекмеджета и горен шкаф с 3 шкафа, хубаво огледало и вградено осветление. Мебелите там са от PVC, според мен с добро качество и цени! Това е сайтът: http://makena.eu/ , а моите мебели са модел 105, само че в друг цвят. Хубавото е, че можеш да разгледаш в сайта и има цени на всичко!

Общи условия

Активация на акаунт