РУСЕнска зимна приказка

  • 31 065
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 672
Електрото. Децата казаха, че сутринта имало по десетина деца в клас. Доста пътуват от близките села, явно изобщо не са могли да стигнат.

# 721
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Добре де,той срока не свършва ли на 8.02 ?
Или бъркам  newsm78
А срочна ваканция ще имат ли децата....?

# 722
  • Мнения: 4 841
Казаха по новините, че нямало да има междусрочна ваканция.

# 723
  • Мнения: 672
Няма да има ваканция, но така или иначе аз не мисля в следващите два-три дни да си пускам детето на училище.

# 724
  • Мнения: 5 391
От днес започва 2ри срок.

# 725
  • Русе
  • Мнения: 526
  Предложете заглавие за НОВА ТЕМА Wink

# 726
  • Мнения: 5 391
Сибирско-русенска Mr. Green

# 727
  • Мнения: 672

с код кафяво...

# 728
  • Мнения: 4 841
Зимата навлече бялото елече и в Русенска поляна студът настана  Joy

Чочи е по заглавията, тя ще измисли някое.

# 729
  • Мнения: 1 070
Това за елечето е хубаво.

Моята дъщеря днес са за последно първа смяна, от утре им започва новият срок и ще са втора смяна. Ваканция решиха на 23, 24, 25 и 26.02 ако не бъркам плюс минус една дата.

# 730
  • Русе
  • Мнения: 526
   Аз бих пуснала нова тема още сега, но се чудех с какво заглавие...
   А Чочи нали не пише напоследък...
   На мен ми се върти в главата нещо като Русенска зимна епопея, ама не съм сигурна, че последната дума стои добре.

# 731
  • Мнения: 16
Здравейте, не знам дали това е правилното място за "обява", но реших да постна тук, защото съм от Русе и ще ми е по-удобно.
Подарявам бебешки крем против крусти на Mustela Stelaker, ползван 2-3 пъти. Кремът е хубав и не искам да го изхвърлям, защото струваше 18 лв. Ако някой се нуждае да ми пише лично съобщение Simple Smile

# 732
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Няма да има ваканция, но така или иначе аз не мисля в следващите два-три дни да си пускам детето на училище.
Нат, колебая се все още по въпроса,хем не ми се иска да изпуска материал,хем пък да не мисли че е облагодетелстван... newsm78
⅞ ...and Happily Ever After , щерката явява ли се на тестовите пробни изпити,по БЕЛ и математика?
Вътър вие във комина,Русенка се топли край камина...  тематично, в предвид зимните условия... Mr. Green
                         
Хайде Миме,стартирвай новата тема   afwitch

Последна редакция: пн, 06 фев 2012, 15:44 от devi4ca

# 733
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ей, това последното заглавие много ми харесва, че и аз съм край камината, макар че днес честно казано е държа едва едва запалена, колкото да не загасне. Но пък какво се очертава, вижте тук.

# 734
  • Мнения: 1 523
Бумеранг, ако още ти трябва майстор за климатика, аз съм много доволна от Прециз клима - http://www.reklamator.com/pid/8636/

Общи условия

Активация на акаунт