ВМ-НВД 47 част

  • 60 273
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 931
Момичета, здравейте  Hug
Случи ми се много странно нещо сутринта на кантара, -2.6 кила за 1 ден   Shocked
Не, че се оплаквам, но се чудя много упорито как така? 1-2 седмици бях меко казано нережимна, вчера влязох в правия път, ама чак пък 2 кила и нещо, направооо не мога да си обясня какво толкова съм била задържала в организма си  Mr. Green Mr. Green Някакви идеи??

Вода вероятно, няма какво друго да е  Peace

# 46
  • Мнения: X
W'A'S'P' , така е, на едно от първите места по престъпност е ЮАР, човек трябва да е внимателен къде ходи. Повече е за хора  като мен, които обичат топли дестинации, със слънце почти целогодишно, огромни плажове, красива природа - много цветна и зелена през цялата година, екзотични животни...
Да не спамя повече темата  Embarassed !
Хубав ден на всички момичета!

интересно ми е на мен
най-вече защото сигурно никога няма да отида там
та ... аз лично нямам нищо против такъв спам
 Hug

# 47
  • Мнения: 685
Момичета, да ви питам какво ви е мнението за кондензираното мляко. Без захар, разбира се.

P.s.: Moirae, и аз днес прочетох онази изцепка за лагерите. Как може въобще да се сравняват нещата по този начин. Аз съм изумена.

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 14:48 от bebo4ko

# 48
  • Мнения: 7 759

ЧНГ! Close-mas:

идвам, за да измрънкам, че бях на гости четири дни, без достъп до кухнята  Tired
и едни хора се скъсаха да ми обясняват колко ще се разболея, като не ям хляб  Tired

и сега имам едно пухкаво окръгляне по екватора  Tired

# 49
  • Мнения: 6 365
По принцип не се тегля, но тази сутрин съм 55 килограма, с два по-малко от обичайното ми тегло.

Според груби преценки би трябвало да имам поне под 20% телесни мазнини. Е, не съм изваяна, но излишното малко по малко, сезон след сезон, е все по-малко.

За съжаление след празниците майка ми се опитва да прави това, което 20 години прави без резултат: да намалява порциите на стандартната храна, а после неусетно си дояжда с хляб и десерти. Трудно се усещат хората, трудно се обяснява и защо малкият няма полза от надробен в супата хляб.

# 50
  • Мнения: 1 931
Да се похваля :Аз съм на път да се отърва от целулита.Не беше много, но се виждаше като вълнички по задната страна на бедрата и дупето.Сега е останал само на дупето и се вижда само когато се стегна.Много съм доволна.За два месеца съм отслабнала много, смених дънките с два номера, а ребрата ми се броят.Само този целулит да преборя и съм пушка Grinning Някакви съвети и храни за по-бързо справяне, освен вода?

# 51
  • Мнения: 21
Мен ме мързи да спортувам, засега съм само с ходенето по 1 час на ден и клякания до припадък (едно бившо гадже спортист ми беше казвал, че за дупето по-хубаво нямало  Mr. Green). Не съм отслабнала много, обаче целулитът ми също меко казано се топи  newsm68 Сигурно ако не се бях отпускала да ям сладко понякога, досега щях да съм поне 10 килограма надолу. При мен си е чиста липса на мотивация явно.
Не мога да не се похваля обаче, че дори след цялото коледно-новогодишно плюскане на питки, баници, торта, шоколад и вече ме е срам натам да изброявам  Blush, не съм качила нито грам нагоре! Даже нали ви казах, след 1-2 дни отново на нашия режим съм 2,6 кила надолу, демек едва ли не след празниците излиза, че съм отслабнала ( с вода)  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

За целулита специално аз съм забелязала, че спортът го мори много. Само да започна да тичам пролетта на стадиона + кляканията и малко повече зелени салатки, и веднага се затрива. Кремове мажа по-скоро от куртоазия май, понякога си мисля, че ползвам прекалено много козметика, ама пуста суета  Laughing

# 52
  • Мнения: 2 275
и масажи за целулита Peace
но не от тези "галещи-приспиващи" Joy

# 53
  • Мнения: X
Момичета, да ви питам какво ви е мнението за кондензираното мляко. Без захар, разбира се.
...

отрицателно
съдържа много В
замести го с течна сметана Президент, тя е режимна в малки количества

# 54
  • Мнения: 1 931
И аз не спортувам, а цял ден съм на бюро Sick Ама пусти мързел.Знам, че ако почна тренировки в  домашни условия няколко дни на сила, после ставам много стриктна, ама не почвам Blush

# 55
  • Мнения: 685
W'A'S'P', мерси. Аз течна сметана не ползвам, така че и без мляко ще мина. Видях го в магазина и реших да питам. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 6 365
За клековете съм съгласна, само предлагам чудесната вариация Hindu squat или bethank. Прилича на това, което правехме по физическо в училище. Уж е лесно, но ако не дишаш правилно, е невъзможно.

По принцип режимът предполага никое упражнение да не се прави до припадък за бързи резултати, но не е изключено. Мен ме мързи по принцип.

А след време повтарящите се упражнения стават неефективни- трябва или повече тежест, или друго упражнение. А и доскучават.

# 57
  • Мнения: 3
Здравейте, сладурки  Hug Hug Hug

На мен ми изгоря едно кабелче на лаптопа, така че в момента отлежава някъде за ремонт и се моля да ми го върнат скоро, че не е за разправяне... Понеже нямам какво да правя по цял ден, че работата ми е свързана с лаптопа, реших да се отдам на любимото ми хоби - четене на книги. Уж си взех книжка, която да чета бавно .... шегаджийка! ... опосках я за ден и малко, пряко всички отчаяни опити за въздържание. Останах очарована и сега се чудя как да заобикалям книжарниците, за да не изнеса всичките книги на този автор  ooooh!

Ако има желаещи за крими-фентъзи-хумор - Карлос Руис Сафон "Играта на ангела". Горещо, жарко, ужасно силно препоръчвам! Прочетох първите 3 реда в книжарницата, изприпках на касата, после я подпочнах в трамвая, където самосиндкално се кисках и бабките ме гледаха.... Нямам как по-силно да я похваля  Mr. Green

Иначе режимчето върви добре, но понеже я нямам таблицата с математическите изчисления какво и що ям, сега се чудя кое колко калории беше и си е мъка  newsm78

Тренировките са леснотия. Увеличавам бройката и трябва да дигна и повторенията, че нали повторенията са най-хубавото в тоз живот  Joy

Събирам си сега парцалите, че докопах лаптоп и се разбъбрих, все едно цял месец лепенка "Не отваряй преди Коледа" съм имала на устата  Embarassed


bebo4ko, недей и ти да се тормозиш с такива персони. Господ раздава по много от всичко. Важно е кой за какво се е редил....  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 4 615
Добре аз как да се правя с глада? Това сигурно стана месец вече откак нямам наяждане. И към момента съм свирепо гладна, преди няма и час опосках едно четиристотин грама свински ребра плюс две варени яйца, че и зелена салата със зехтин и маслини. И изобщо няма да споменавам още колко пъти и какви количества съм изяла за деня. Разорих фамилията. Какво ми има.

# 59
  • SA
  • Мнения: 3 196
michelangela simoni, да не си бременна  Simple Smile ?
Шегувам се, при мен подобен глад , макар и за по-кратко , се е появявал или ако спортувам сериозно, или ако пия на гладно някаква хранителна добавка с мултивитамини.

Общи условия

Активация на акаунт