Движение на българските майки - ПЛОВДИВ тема 28

  • 42 893
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
pletka

http://www.snimka.bg/?album;aid=648148

давам старта... така да се каже .....  Mr. Green
Кога успя, бе Ани? Страшна си  bouquet

# 46
  • Мнения: 214
Страхотни мартеници, Антом Hug

# 47
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Купона тепърва започва Емстерс  Joy

Да кажа.... магазина със заготовки на мартеници в търговски център "Нова" на Брезовско шосе е преместен от третия етаж на първия, задната пътека  Peace

# 48
  • Мнения: 335
Браво, Ани. Тези с дракончетата са страхотни. Май е време да те догонваме Joy, а дали ще успеем е друг въпрос. Ще се постарая да дойда на срещата.

# 49
  • Мнения: 6 206
Момичета, аз разбира се, няма да мога да присъствам в неделя.
Но искам да ви обърна внимание на следното - в Асеновград има страшно много мишки, буквално се разхождат необезпокоявани, не се плашат от децата, нито децата им обръщат внимание, което значи, че ситуацията не е от вчера.
Ако решите, може да предприемете нещо, ако мислите, че е подходящо.

# 50
  • Мнения: 1 934
Всъщност не трябва ли ХЕИ да предприеме нещо?

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 2 208

antom, страхотен старт   bouquet

Напомням за срещата   Mr. Green

НЕДЕЛЯ  22.01 от 13ч. МОЛ ПЛОВДИВ - трети етаж !

# 52
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Хайде мъжките майки, нуждая се от помощ  Wink Всяка година имаме недостиг на мартеници за момченца  Embarassed Дайте някакви идеи защото аз с това ми женско ми е много трудно  Tired
продават на "едро" някакви варианти, но.... като не знам какво се търси като герои в момента.... голям зор ... взех 10бр от тези, но нещо ми изглеждат остарели като идея... знам ли  newsm78
http://antom.snimka.bg/hobby/martenichki-2012.648148.26155436
в неделя очаквам предложения  newsm66

Напомням за срещата   Mr. Green
НЕДЕЛЯ  22.01 от 13ч. МОЛ ПЛОВДИВ - трети етаж !

при яденето и пиенето, за по новите  Drunk

# 53
  • Мнения: 786
Аз да се оправдая,че още ми е малък мъжО и все още не съм в час Laughing
Бистрето  и Росито - бързо на отчет #2gunfire

# 54
  • Мнения: 5 602
Хайде мъжките майки, нуждая се от помощ  Wink Всяка година имаме недостиг на мартеници за момченца  Embarassed Дайте някакви идеи защото аз с това ми женско ми е много трудно  Tired
продават на "едро" някакви варианти, но.... като не знам какво се търси като герои в момента.... голям зор ... взех 10бр от тези, но нещо ми изглеждат остарели като идея... знам ли  newsm78
http://antom.snimka.bg/hobby/martenichki-2012.648148.26155436
според мен Бен 10 не е остарял,също класически актуални( и пак така детски кич) са Спайдърмен,мечо пух,разни други дисни герои,колички,нещо светещо.
Ани,уникална си с твоите красоти  Hug

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Ани, за мой ужас, Бен 10 не ще бъде забравен скоро  Rolling Eyes Същото важи и за колите, всякакви спайдърмени, супермени и т.н. Ооооообаче, Виктор много си харесва един щъркел беше правила преди няколко години и миналата година пак него си поиска. Мисля, че от същия телен материал може да пробваш някоя кола да оформиш  newsm78

# 56
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
....Мисля, че от същия телен материал може да пробваш някоя кола да оформиш  newsm78
ей, не се бях сетила   ooooh! браво Бистре!!!1 Ще пробвам, дано стане  Peace

# 57
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Днес се проведе работна среща, на която се взе решение за провеждане на мартенски благотворителен базар, както и за предстоящите мероприятия. Протокола от срещата е готов. Пуснала съм го на мейла. Моля прочетете, корегирайте, допълвайте.... за да мога окончателния вариянт да го пусна на София. След това мога да пусна официално имфо тук , както и евентуално да създам тема за базара в Хоби   Peace

Междувременно на 26 януари ще се проведе поредното празнуване на рожденните дни за изтеклите 3 месеца в Асеновград.
Тръгването ще е в 16 ч , мястото е пред Мили  Peace За сега желаещи и можещи да присъстват са
violenza , Кливия, mili.m ,Silvana i Eva, trix. Ако още някой може да се присъедини моля да си признае  Wink

violenza моля те пусни актуализирания списък с броя на рожденниците  Praynig
Това е линк към програмата  "Стъпка напред"  на която са базирани наградите ни да успех и добро поведение Мисля, че и тя трябва да се изпрати заедно с проекта "Млади таланти" на София за сайта
http://www.facebook.com/#!/notes/%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B4%D0%B1%D0%BC-%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BF%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4/170268956340265  Peace

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 2 208
списъка на рождениците:



1 момиче на 17г   - violenza
2 момиче на 15г   - Miss Fairy
3 момиче на 17г   - antom
4 момиче на 15г   - trix
5 момиче на 12г   - Кливия
6 момиче на 12г   - trix
7 момиче на 7г    - склад
8 момче на 7г      - склад
9 момиче на 6г    - склад

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Аз ще съм в Асеновград още по обяд по работа ще отида направо в дома. За това ще може ли някой друг да поеме ангажимент за пицата или да е купя предварително?

Общи условия

Активация на акаунт