Движение на българските майки - ПЛОВДИВ тема 28

  • 42 908
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Аз ще съм в Асеновград още по обяд по работа ще отида направо в дома. За това ще може ли някой друг да поеме ангажимент за пицата или да е купя предварително?

В такъв случай мястото на среща да е склада, за да се натовари багажа от там  newsm78
Мили, ако я поръчаш и уговориш час, мога да мина да я взема и откарам до склада. А с тортата как стоят нещата, нали пак ти щеше да я поръчваш  newsm78 с теб ли ще пътува от обяд....

Припомням молбата си да влезете в мейла и да прочетете двата документа, защото мнението ви ми трябва от днес за вчера  Mr. Green .... спешно!

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Ани, пускай го, само промени Млади творци нали последно това остана?

Аз също мога да взема пиците Peace

Срещата в четвъртък ще е в  16ч на склада!

# 62
  • Мнения: 1 934
Доника, пиши ми точния адрес на склада на лични-знам, че е на една крачка от мен, но точно къде  newsm78

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Тортата е поръчана. Аз преди да тръгна за Асеновград ще е взема с мен. Също ще купя и соленките от Киро. Отава само пицата някой да поеме. Щом Доника има възможност, нека тя да е вземе.

пп. Ще погледна имейла и ще пиша.

# 64
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Протокола от работната среща вече е изпратен на ДБМ София.

Очаквам да ми пишете за мнение по втория документ, касаещ имфо за сайта.



Темата за базара вече е факт. Моля момичетата, които творят да си направят албум примерно в снимка бг и да качват снимки на това, което са направили в темата  Peace

Мартентски благотворителен базар ДБМ Пловдив 2012 г
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=636289.0

Момичета, аз разбира се, няма да мога да присъствам в неделя.
Но искам да ви обърна внимание на следното - в Асеновград има страшно много мишки, буквално се разхождат необезпокоявани, не се плашат от децата, нито децата им обръщат внимание, което значи, че ситуацията не е от вчера.
Ако решите, може да предприемете нещо, ако мислите, че е подходящо.


Размишлявах по написаното от Ерин... Като работеща в обект с хранене  Mr. Green имаме задължително сключен договор с фирма за морене на гадинки.... но те ползват отрови и химикали, които предвид това, че в дома има малки деца и деца с умствени проблеми не мисля, че е удачно. Кливия е права, че това е задача за ХЕИ, но и те процедират по същия начин.... с отрова на място .
Поразрових се и открих фирма с електронни машинки. Слаба съм в сметките на квадратура  Embarassed но има машинки, които обхващат към 320 кв м и са по 86лв. Та идеята ми е да помислите и ако нямате против да купим няколко машинки. Разбира се първо трябва да се говори с директорката. Питайте като отидете на рожден ден.
http://www.hitmarket-bg.com/grizachi.htm

Последна редакция: вт, 24 яну 2012, 14:14 от AnMary

# 65
  • Мнения: 786
Ама ако започнем да им купуваме всичко,то какво ще стане.Те утре децата като тръгнат с мръсни ръце и сапун ли да им набавяме newsm78
Аз съм против !!!

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Вкъщи имаме подобна машинка при тръбите в банята и никаква работа не върши.
Точно за тези нямам наблюдения, но едва ли ще направят чудо.

# 67
  • Мнения: 6 206
Момичета, аз нямам право да ви давам мнение, защото отдавна вече съм вън от нещата, поради липса на време. Нямам моралното право просто.
Но гледам нещата отстрани, а понякога страничния поглед вижда различно от това, което е вътре.
Когато намирам компанията на мишки за естествена, когато паничките от които пия до една са изкривени и очукани, когато трапезарията ми вони и по стената е цялото меню от една година назад, извинете ме, но никак няма да ме стопли, че някой ще ми донесе сухи пасти или шоколади...
 И това го казвам с огромно уважение и респект към вас и моля да бъда разбрана правилно.

# 68
  • Мнения: 1 934
Да кажа нещо за мишките: и аз не вярвам в ефективността на тези машинки-купихме подобна за къртици, абсолютно никакво действие няма  Confused

Знам сигурен начин от опит-в мазето на вилата ги трепем чрез заложено брашно, размесено с гипс. Умират безотказно, но въпросът е къде -ако умре зад гардероба, после върви, че търси трупа   Sick

# 69
  • Мнения: 134
Добър вечер,момичета!
Много бях щастлива тази вечер,толкова ми бяха домъчнели тези мъници (пораснали,пораснали мъници).Чувствам се така нагушкана и обичана,че чак ми е съвестно.....дано и аз да съм сгряла душата на малките ни приятели.За организацията на празника освен на нас на никой не му пукаше,та се оказахме с 16 парчета пица за 30-тина деца,вместо очакваните 8 рожденици,което беше крайно неловко.......но соленки,чипсове и други вкусотии имаше за всички.Много беше хубаво! Срамувам, се,че от толкова време не съм ходила да ги видя,та отегчавах децата с обяснения как са ме оперирали.....ах,ти гузна съвест,!
Нося няколко молби-За едно от по-големите момчета( Раница за училище) Молбата беше толкова свенливо предадена!!! Blush и дънки за 13-14 годишно слабичко момиченце.
Радвам се ,че се запознах с две нови за мен прекрасни жени (Пуста памет....за имена???)Надявам се да ги срещна отново скоро.Те сигурно ще бъдат по-красноречиви за празника.
Много се извиняваме с Доника на Мили,тя знае защо....не разбрахме молбата и! newsm78 Rolling Eyes

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Дънки ще дам от моите щерки. За раница, ще погледна, но не знам дали ще е подходяща за момче.

Много се извиняваме с Доника на Мили,тя знае защо....не разбрахме молбата и! newsm78 Rolling Eyes
Извинения приемам само срещу снимков материал.


пп. При мен има едно писмо / дадоха ми го в дома/ с размери на някакво семейство с дете болно от диабет. Може би който е по запознат, ще напише повече подробности. Ще пусна размерите:

16 год. момче - 184 височина, слаб
11 год. момче - пълен

Имат нужда от якета дрехи и обувки, тетрадки, учебни помагала, както и хранителни продукти от първа необходимост.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Рождения ден мина чудесно, въпреки непредвидените обстоятелства   Confused
Всички деца си харесаха подаръците и бяха щастливи, снимките качих на общия  ни мейл, понеже не знам как ги пускате с код Blush



пп. При мен има едно писмо / дадоха ми го в дома/ с размери на някакво семейство с дете болно от диабет. Може би който е по запознат, ще напише повече подробности. Ще пусна размерите:

16 год. момче - 184 височина, слаб
11 год. момче - пълен

Имат нужда от якета дрехи и обувки, тетрадки, учебни помагала, както и хранителни продукти от първа необходимост.

Директорката на дома  помоли да съдействаме на това семейство за дрехи и пособия за училище, майката работела при тях в кухнята на половин работен ден и много трудно оцелявали.

Момичета, склада ни е в кошмарно състояние, необходимо е нещата от новогодишния базар да ги препакетираме и запечатаме за другата година, моля ако има някой свободен за другата седмица да се разберем да отскочим за няколко часа  Grinning


Може ли някой да  се ангажира да напише проект за рождените дни в Асеновград, аз ще помагам, но просто се убедих, че писането не ми се отдава Mr. Green

# 72
  • Мнения: 1 934
Мили, дай повече подробности за това дете с диабет, защото дъщеря ми е с диабет и имам някакъв опит.

Преди години държавата се грижеше за децата с диабет в трудно положение във Вършец и Банкя в специализирани домове. Сега знам, че са разформировани и винаги съм се чудела къде и как се грижат сега за тях  Sad
Има и асоциация на децата с диабет и там може да кандидатстват за помощ. А отделно ще пусна молбата им и в нашата тема за децата с диабет от цялата страна и съм сигурна, че хората ще откликнат кой с каквото може  Peace /само ми пратете на лични подробности/

Много съм доволна от рождения ден, мина чудесно  Simple Smile Децата им беше приятно и забавно, а на нас два пъти повече  Hug Хареса ми, че искат да си говорят, да контактуваме, да споделяме  Simple Smile

# 73
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Радвам се, че рожденния ден е минал толкова хубаво! Браво момичета!  Hug

violenza тези дни ни плашат с ниски температури  Tired Аз съм на линия за дневно пренареждане, само да улучим температурата да не е -10гр  Mr. Green че ще станем на кристалчета  Mr. Green
В склада има дрехи за сортиране и от тях биха могли да се намерят дрехи за семейството  Thinking

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Кливия, не знам подробности. Доника ако знае нещо повече, ще напише.

пп. Доника, утре ще идвам до мола за подаръци. Ако искаш да се видим да поговорим за нещата които си споделила в имейла. Ако има и други желаещи за кафенце, всички са добре дошли Hug

Общи условия

Активация на акаунт