и аз ще кажа това, което са казали другите - рано му е още.  Алекс има около 20 книжки - всички са с твърди корици, някои само с животни, някои с приказки. винаги, когато съм се опитвала да му прочета приказка и да му показвам картинките в книжките е нямало резултат. още на второто изречение започва да дърпа книжката от ръцете ми и да си я разглежда сам. не иска да слуша приказки, не го свърта. иначе книжките от известно време насам са му любимото занимание. с часове може да седи и да ги прелиства, но не иска да му чета. занимава се с тях сам. мина периода на яденето на страниците. сега си ги разгръща и показва животните и ги имитира.


виждаш ли .  Winkкак да го науча какво казват животните като не го сдържа на едно место. само котката и кучето познава- в БГ си имам котка и има едно куче-играчка дето лае и подскача.  newsm78



той преди около 3 месеца започна да се заглежда много по животните в книжките и ми ги показваше, като очакваше от мен да му кажа какво е животното. и така започнах да му казвам кое животно какво е и как прави. той през цялото време явно е попивал всичко, защото скоро след това започна да ги имитира. например вижда крава в книжката, идва да ми я покаже и казва 'муу'.   Laughingдай му още мъничко време и ще видиш как ще започне да се интересува все повече от книжките Simple Smile