Га яди кифтетата не рива...

  • 8 808
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 216
Нека, ако / когато го осъдят да го наричаме престъпник, ок?
Един шампион е достоен за уважение, но е и пример за децата, което би трябвало да го направи още по-отговорен! Недопустимо е да пласираш дрога, пък ако ще да си десет пъти олимпийски шампион.
Той не се ли отказа от спорта точно след скандал със стимуланти newsm78

# 16
  • Мнения: 39 321
От линка на Топъл дъжд прочетох :
"Аз искам мъжът ми да бъде разглеждан като български олимпийски шампион, а не като трафикант", каза Красимира и допълни, че страната сама ще избере дали да помогне на един от 48 - те български шампиони.
От къф зор? На летището си пътник, а не шампион  newsm78 

# 17
  • Мнения: 115
Хора, това, че куфара му е преправян не   значи ли нищо?! Или целият куфар е подхвърлен..?!

# 18
  • Дъ Биг Вилидж
  • Мнения: 100
И защо куфарите му са били чекирани само до Испания при условие че след това се качва за България?

Не че нещо ама съм летял с една нощувка в Дубай / да може да позяпаме една вечер и една сутрин / и си чекирах багажа директно до Индия за да си спестя размъкването насам-натам.

Багажа се чекира наполовината само ако искаш да оставиш нещо в Испания. Пита се в задачата - какво е искал да остави в Испания и на кого?

# 19
  • Мнения: 14 830
Абсолютно съм на мнението че трябва да бъде наказан и то най строго. Айде бе подхвърлен наркотик- 9 кг.Да беше 1-2 ще речеш подхвърлен ама 9 кг не се подхвърлят така.И какво като е шампион. Даже още по зле защото е бил лице на страната ни на такова ниво . Нищо не го оневинява

# 20
  • Мнения: 4 668
Много ме дразни това натъртване , че трябвало да се гледа на него като на шампион ... Що ? На мен всички наркотрафиканти са ми еднакви ... Или някак си трябва да се гордеем , че шампионски кокаин се продава на хората ? Странно ...
Защо да му помага страната , ако е виновен ... И въобще една титла ти дава право да убиваш , да правиш каквото си искаш ,  така ли ?

# 21
  • Мнения: 2 018
четох някъде, че още преди задържането му са му викали Кокаин Боевски...
какво повече да се коментира..

# 22
  • Мнения: 796
При нас това е така, не малко примери има, за двойния стандарт.
Не ме интересува, че е шампион. Щом прекарва дрога, значи е трафикант и ще го считам за точно такъв Crossing Arms. Не вярвам в историята с подхвърлянето - това са 9 кг. и той не е дебил. Трябва да си излежи присъдата в затвора там, защото тук ще го пуснат бързо. А жена му да вземе да се скрие някъде, защо напоследък все се опитват да изкарат черното - бяло. Съжалявам, за този лош пример, който дава олимпийския ни шампион

# 23
  • Мнения: 39 321
Ми Лока, явно г-жата лежи на тая кълка, че щом световен шампион пие и кара, после трепе народ, значи спокойно може да си трафикант по света и да ревеш после като вдовица за....

# 24
  • Мнения: 4 300
И защо куфарите му са били чекирани само до Испания при условие че след това се качва за България?

Не че нещо ама съм летял с една нощувка в Дубай / да може да позяпаме една вечер и една сутрин / и си чекирах багажа директно до Индия за да си спестя размъкването насам-натам.

Багажа се чекира наполовината само ако искаш да оставиш нещо в Испания. Пита се в задачата - какво е искал да остави в Испания и на кого?
Ей така като вземете да се изживявате като Маргарита Михнева и Сашо Диков в едно  Tired Зависи от самолетната компания, понякога се налага да си чекираш багажа и на междинните летища.

Имаше такава тема, но пак да си кажа- да го съдят, но и държавата да му осигури правна защита. Отдавна стана ясно що за човек е, то не бяха гърмежи, скандали.....но въпреки всичко всеки заслужава справедливост.

# 25
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз пък се чудя на тая хипотеза, дето я поддържа той (Боевски), че видиш ли купувал куфар и не усетил там 9кг наркотик.
Просто е супер наивно и не знам дали и той си вярва, че някой му вярва.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 253
Рокси, държавата дали е осигурила правна защита на около стотината българи в бразилски затвори, излежаващи присъди за наркотрафик?
Защо държавната машина се впряга да работи само когато си известен?

# 27
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не съм съгласна. Каквото за обикновения българин, това и за шампиона. Защо трябва да се делим.
На едните правна защита, а на другите... какво?

# 28
  • Мнения: 4 300
Честно казано, не съм информирана по този въпрос- дали държавата си е свършила работата по отношение на останалите. Позицията ми е принципна, но не следя специално новините. Това, което знам за най нашумелите случаи- медиците в Либия, един шофьор из арабските страни- е че им осигурява. Но дали е наистина така за всички- не знам.
Колкото ми се струва тъпо да пропуснем някой, щото е прост шофьор, толкова ми се струва и тъпо да накажем Боевски за назидание, щото е известен.

# 29
  • Мнения: 353
Искала милата му женица да не се гледа на него като на наркотрафикант.... ей, избеснях!
Тя не само, че иска да не се гледа на него като на наркотрафикант, ами иска да го защитят като олимпийски шампион  Shocked, обясняваше ни колко добри деца е възпитал Боевски - нали именно сина му беше носил пистолет в училище, относно 9-те килограма след вдигането на тежестите, явно не си знае силата човека и наистина да не ги е усетил. Гледах предаването и освен, че се ядосах не можах да проявя съчувствие, лично на мен ми се струва, че си е виновен нашия олимпийски шампион Naughty

Общи условия

Активация на акаунт