Седем часа разлика - тема 7

  • 26 281
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 545
Аз лично не мисля като  Naddya. Силни хора като тях двамата са способни и на силни чувства.
За Таня знаем, че е доста суров човек. Тя и в отношението към дъщеря си понякога е доста сурова... А още по-сурова е към хората, които не допуска до сърцето си. Безцеремонна е, когато няма чувства към някого. Да си спомним как заяви на Гончев факта за отношенията си с Иванов - "Иванов и аз - това е положението!". Тя май не можеше да приеме факта, че Гончев може да си помисли да се влюби в нея. Милият той, голяма трагедия беше като разбра... Няма да забравя момента, когато той й каза: "Май ми е паднало кръвното... Виж колко са ми студени ръцете"  hahaha Тя го изрита като мръсно коте без да й мигне окото...
Към Милото също има някакви чувства, но заради случилото се с дъщеря й,  му сложи чертата без колебание. Когато обича - обича, а когато мрази - мрази. И в двата случая е способна на всичко.
На мен ми е интересно дали от Пол е останало нещо в сърцето й ... а за Иванов тепърва ще видим.

Както се говори - "В сърцето на една жена има много място..."  Да видим кой ще заеме местата на балкона и за кого остава партера...  Laughing

Имам предложение за анкетата да поставим въпроса:
"Кой според вас е най-важният мъж в живота на Таня Стоева?"
Примерно с възможност пак за четири отговора, за да подредим по важност мъжкия състав. 

# 46
  • Мнения: 304


Имам предложение за анкетата да поставим въпроса:
"Кой според вас е най-важният мъж в живота на Таня Стоева?"
Примерно с възможност пак за четири отговора, за да подредим по важност мъжкия състав. 

+1

# 47
  • Мнения: 5 577
Но в отговорите да фигурира и Гончев, много моля за уважение.

# 48
  • Мнения: 74
Предлагам възможните отговори да са:
-Иванов
-Гончев
-Милото
-Станкоф

# 49
  • Мнения: 2 545
Абсолютно съм за Гончев! Peace
Мисля, че при всички случаи той е в челната четворка!
Ще бъдем затруднени да определим "Великолепната четворка",  щото около Таня територията е пренаселена от тестостерон, кръв, мускули ... и акъл!


Е, хайде да почваме класацията, че се сещам за тема и на друга анкета - "Най-култовата реплика на сезон 1" (то се знае, че ще е от репертоара на Милото То hahaha). Само че нея може и да си я водим и в постовете... Репликите на Милото преливат... "Тема след тема, тема след тема.." Joy Joy Joy

mili4ka88, нека включим и още имена, щото иначе тези четиримата само ще си ги пренареждаме. Предлагам още да включим и Тренера Naughty  - мноооооооого важен човек според мен! Боян според мен също трябва да фигурира, все пак й е брат (Под "важен мъж" разбирам не само любим, а влиятелен, определящ събитията в живота й, човек на когото държи и т.н.). Трябва да се включи и любовникът от Виена (Георги Стайков), щото не знаем още дали му е изпята песента... В този ред на мисли идва и Распутин - "героят от бъдещето" , защото предполагам, че във втори сезон съдбите им ще се преплетат по много линии...

Последна редакция: пт, 30 дек 2011, 21:18 от simpatikonia

# 50
  • Мнения: 74
Когато кажете пускам анкетата, ще включа повече мъже, за да е по-интересно.

# 51
  • Мнения: 2 545
mili4ka88, направи го когато ти решиш! Hug
Доколкото знам има възможност да се добавят още имена по всяко време, така че няма нищо фатално да го направиш и още сега, ако имаш възможност ...
Имаш нашата подкрепа!  Peace   bouquet

# 52
  • Мнения: 927
Имам предложение за анкетата да поставим въпроса:
"Кой според вас е най-важният мъж в живота на Таня Стоева?"
Нищо лично, но една такава анкета е напълно безсмислена. Най-важният мъж в живота на Таня Стоева е Чушката. Две мнения по въпроса не може да има.

# 53
  • Мнения: 2 545
vvv9 , наистина, какво е една анкета без Чушката  Joy Joy Joy
Мислех си, че можем да минем и без него, ама не било писано... Thinking

Други предложения?

mili4ka88, може би трябва да добавим и задължителните "И други"...
Щото са възможни и изненади. Все се чудя кога ще изникнат и другите "приятелчета" на Таня от Интерната. Нищо чудно точно някой от тях да й мъти водата и Тренера да е почнал отделна игра с него. По едно време Таня разглеждаше някакви снимки, на които разпознахме Милото и Станкофф от безгрижната им младост.. но си спомням, че имаше и други лица. Кои ли са те?  newsm78

Сега се сещам, че любовникът от Виена може също да е от групата на "старите другарчета"... В случай, че се има с Тренера - напълно е възможно. Впрочем май само предполагаме, че двамата се познават... Щото не си спомням със сигурност дали е така  newsm78 Някой да помогне с опресняването на фактите, ако може ... Wink

# 54
  • Мнения: 931
Според мен трябва да доуточним въпроса - най-важният от нейна гледна точка, тоест човека, за когото тя би дала мило и драго, или най-важният от гледна точка на сценария, тоест на събитията, които се случват в живота й - който най-вероятно би бил организаторът на нападението над Мая?

# 55
  • Мнения: 2 545
Lulu25, замисълът ми беше да имаме възможност да посочим четири отговора. Това ни дава свободата да посочим важните хора около нея - и тези, които са по-близки до сърцето й  и тези, които за добро или лошо променят живота й...  Като имаме възможност за повече отговори  ще сме по-малко изкушени да даваме предимство на любимците си в сериала и ще бъдем по-обективни.

Таня е сложен образ и при нея прости отговори няма. Peace

mili4ka88, аз не зная как се въвежда анкета с опция за повече от един отговор и не мога да помогна, но ако се затрудняваш да го направиш,  да помолим Мон... (мисля, че тя въведе анкетата в старата тема). Предполагам няма да откаже помощ.

Последна редакция: пт, 30 дек 2011, 22:22 от simpatikonia

# 56
  • Мнения: 1 455
Според мен Таня и Иванов просто взаимно се използват като играят ролята на влюбени!

И аз така смятам.
Всъщност според мен истинска, чиста любов към нея изпитва май само Орлин Laughing

# 57
  • Мнения: 2 545
Според мен Таня и Иванов просто взаимно се използват като играят ролята на влюбени!

И аз така смятам.
Всъщност според мен истинска, чиста любов към нея изпитва май само Орлин Laughing

Имаше един БГ филм с Христо Шопов - "Очите плачат различно". Може да се каже, че и сърцата обичат различно.
Гончев, ако не беше толкова налудничав (така го охарактеризираха в един репортаж по БТВ за деня на бащата - 26 декември, когато представяха семейството на актьора, изпълняващ ролята на Гончев), щеше да бъде образец за чиста и безкористна любов...
Ако лудостта е доказателство за любов, то Гончев и Милото са най-влюбени в Таня (Иванов има да ги гони още много). Само дано и Распутин да не се влюби в Таня, че в него има много потенциал (ако правилно ме разбирате).... hahaha Той може да надмине Гончев и Милото взети заедно...  Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 4 529




Е, хайде да почваме класацията, че се сещам за тема и на друга анкета - "Най-култовата реплика на сезон 1" (то се знае, че ще е от репертоара на Милото То hahaha). Само че нея може и да си я водим и в постовете... Репликите на Милото преливат... "Тема след тема, тема след тема.." Joy Joy Joy


Peace

Можем да си направим нещо като колекция на култувите  реплики от филма. Както е ясно за всички, те основно ще са на Милото... но , ако се позамислим, сигурно ще открием и други такива.

Веднага се сещам за репликата на Милото към Къртев :

- Ти защо стоиш там,бе, да не си пръднал?

Или :

- Танче, синя моя птицо на любовта!  

и т. н.




# 59
  • Мнения: 8 535
А някой разбра ли какъв е бизнеса на руснака ,от какъв зор толкова напира за тази Изба ,освен ,че му дължи пари собственика.
И какво искат да покажат с това ,че на момент лудата рускиня се усмихва сякъш иска да каже ,че е добро момиче, а после започва да се държи като руснака.
Май за един сезон нахвърлиха прекалено много истории, персонажи и съдби та нещата малко се оплетоха ,а някой дори не се развиха.....Чушката например.Моля vvv9 да не се включва с безумните си подсказки Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт