133 арабки диви и красиви посрещат 2012

  • 65 334
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 468
Боже, каквое  това мъртвило? Дано не съм ви изгонила времено с отрицателните си емоции.  Hug Hug

Чакайте да ви подразня с отровно зеления си аватар. Ама не можах да намеря такъд малък размер топаз, какъвто исках да сложа.  newsm78 Спокойно мога да вляза в темата за дразнещ аватар. Mr. Green

# 76
  • Мнения: 3 804
амалче имай милост  Praynig Praynig Praynig  заболяха ме очите  hahaha hahaha hahaha ,следващият път ще влезна със слънчеви очила  Sunglasses Иначе,честит нов лук  Laughing Laughing Laughing

Ние листа не намерихме,та преписахме на съседите   Wink ,вчера минахме веднъж материала,днесм ще има повторение,нали повторението е майка на знанието,а след това и на затъпяването  Crazy

След малко ще ставам да правя торта,че пуберките от вчера мрънкат ,а преди това реших да хвърля един поглед.

алвера ако имаше начин ,щях да ти изпратя едно кафе за отслабване,аз сега такова пия,то всъщност не е кафе,а с вкус на кафе -смес от билки .Но и без да спазваш диета действа ,аз вече пия втора кутия ,имах едно кожено яке,което едва се затваряше,сега ми е идеално  Grinning

русалката за къде отплува  newsm78

Лек ден на всички   bouquet

# 77
  • Мнения: 800
Амал, не си ни прогонила!Ти и преди имаше зелен камък за аватар, после син, после розов  Mr. Green   Харесват ти камъните явно, както аз любя жабите  Mr. Green

Досега бяхме навън , затрупа ни снега, супер е. Мъжът ми мечтае тоя сняг да се беше изсипал над техните ниви  Sunglasses

Деси, помга викаш чайчето... И аз не съм доволна от фигурата си, ама какво да правя. Дрехи не ми стават. КАк така става, че след раждането да съм много слаба и без корем, а 1година след това да ми се появи корем  #2gunfire #2gunfire #2gunfire  Мразя го това шкембе гнусно. Така съм се запуснала, изобщо не ми пука за външния вид, и избягвам да се поглеждам в огледало....

Ясмин, винаги съм те мислела, че си голям оптимист, но нещо положението  в Сирия много те е обезверило. Дано се оправят нещата. Напоследък мъжа ми все по=често  говори, че иска там да отглеждаме Нада....

# 78
  • Мнения: 190
Здравейте принцеси  Hug
Амал  зеленото ми е любим цвят  и  никак не можеш ме подразни и мен  Wink
Мен последно време такъв мързел ме   е налегнал дори  и не ми   се пише Embarassed ,но  пък не пропускам да  ви   4ета .

# 79
  • Мнения: 5
zdr i 4NG na vsi4ki...ot dulgo vreme vi sledy,no pod6ti nikoga ne se re6avam da se vklu4a..
interasuvame dali nykoi ot presustva6ite e v yordania.pitam za6oto az sum omujena za  yordanec..i mn bi iskala akoima vuzmojnost za komunikacia..
blagodary predvaritelno....za sudeistvieto.....

# 80
  • Мнения: 468
Чакайте пак да се разпиша.  Rolling Eyes

Баничке, смислих се. Аз това и търсех в началото. Peace Еее, големи перипетии с един лист. Каква торта правиш? Аз последно направих бискивитена с бисквити Закуска, крем ванилия, в който слагам жълтък и масло и компот от праскови, поръсена с орехи във формата за торта. Стана чудна. А днес каква баница стъкмих, няма такава, като подметка, но се яде де. Mr. Green Такова брашно не съм виждала и на село когато месех с типово и пак теглех баница. Rolling Eyes

Шило, така е, от малка ми харесват, ама имам малко от тях. задоволявам се със заместители. Mr. Green Леля ми беше преди години акробатка с мъжа си и сама си шиеше костюмите, колко камИчета и мъниста ми беше надала, та то не си прекроявах ролки на майка да си ги правя с "бисери" като на българксите царици, то чудо.  Mr. Green Ама така и не доразвих таланта си да шия, както и ного други таланти. Mr. Green

Оо, аз със сигурност нямам нужда от чай, обаче нещо и аз много съм погрозняла бе. Mr. Green

Бобинка, и на мен ми харесва зеленото, но уморява точно този камък, много е силен. Peace Какво прави дечко?

НСЕ, къде се изгуби, йорданска снахо? Mr. Green

Айче, мерси, скъпа.  Flutter

Криси, дано си права, искрено се надявам да си права. Навестявай ни по-често ако и да не бистрим чак толкова сериозни теми.  Hug

По темата, Вежди, къде изчезна? newsm78

Ясминке, да не сте проходили вече? Flutter

Ом, и ти се изгуби, въобще, включвайте се, да не вадим пак тефтера с отсъствията.

Ягодке, не каза беше ли в Ирак, или аз пак не съм доразбрала? Сега, като ги няма американците дано се оправят нещата, че много кръв се изля, много нещо... Confused

Пеци, по питането ти не се сещам за такава дама, но и по-старите да кажат. Ако на първо време не открием, поне можем да сме ти компания.  bouquet

# 81
  • Мнения: 1
Aбе не съм изчезнала, но не мога да намеря тема, която да ме вдъхнови нещо...
Така и не мога да видя зеленото в аватара на Амал, нито злеен цвят виждам, нито ми е ясно на пръв поглед какво изобразява аватара, по-скоро ми е неясен отколкото дразнещ newsm78
За Фараула разбрах, че е била в Емирствата и там се е залюбила с момче иракчанче.
Банице, къде мога да намеря такова кафе, дали мога да поръчам онлайн, че съм развила едни рубенсови телеса...

# 82
  • Мнения: 3 804
лю на опаковката са сложили сайт ,но нещо не отваря   Crossing Arms ,има и тел.номера,ако искаш мога да се обадя и да попитам.

амалче аз чак толкова не се престарах,блатът беше от рецепта за мъфини с течен шоколад,за крема взех една консерва сметана -тук има такава,много е лека,друг път взимам овкусена -ягода или банан,но този път имаше само чиста,та разбърках с нея малко течен шоколад.
Който иска да я види,снощи я качих във ФБ.
Сега съм се захванала да правя баница,хляб и пилешка супа   chef ,брей каква домакиня съм  Laughing Laughing Laughing

Лек ден на всички   bouquet

# 83
  • Мнения: 427
Здравейте принцески  Hug
Амалче    Hug Много съжалявам за нещастието , което ви е сполетяло  Sad
 С теб съм  Hug
 ББ хвана ме любопитството с тези билки . Можеш ли да качиш снимка на тази кутия и тук . Незнам дали ще можем и ние да поръчваме онлайн , но  пък може да опитаме .
Аз пия един друг чай тук " 17 билки " . Но невиждам да имам ефект от него . Преди празниците посетих диетолог, който ми иготви програма за хранене+ билкови добавки . За една седмица свалих 2 кг , но пък умирам от глад . Яде ми се , та чак ми се плаче  Crazy
Как го правиш хляба , във хлебопекарна ли .? Аз имам такова чудо , но още не съм се пробвала сериозно . В началото като я купихме , направих 2- 3 опита , но не се получи . И сега съм я прибрала в един шкаф .  Crossing Arms
И аз ще ставам засега . Хайде девойки , разпишете се .   bouquet

# 84
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Здарвейте, мили арабелки!

Аз току що приключих с домакинстването за днес. Правих еклери, 2 вида миш маш- лютив и не лютив и качамак за мен,
Аз вече за всичко тестено ползвам хлебопекарната-и за хляб,и само за замесване. Страшно съм доволна от тази машинка.

Да ви кажа, какво ли не съм пробвала за отслабване,до сега само есно нещо ми е помогнало, но после пак си наваксах килограмите. Мисля, че на моите години ще става все по-трудно отслабването. А сегашната ми работа е свързана с много движение и пак без полза.Сега мисля пак да започвам лунната диета, пък да видим, преди имаше полза.

# 85
  • Мнения: 2 171
Амал, приеми и моите съболезнования за братовчедка ти Hug. Млад човек е, жалко Sad

Фараула, мъжът ми е от Ирак. Питай, каквото те интересува Peace. Надявам се да мога да бъда полезна.

Б&Б, тортата звучи много вкусно, а и на снимката е страшно апетитна.

Аз от утре пак подхващам 90-дневната диета, но този път едва ли ще я изкарам докрая. Покрай празниците и отпуската ми добре се охраних и трупнах 3 кг точно на най-проблемното ми място. Иначе да си я похваля диетата (то дори не мога да я нарека диета, по-скоро режим на хранене) - свалих много с нея и ги задържах над половин година.

Ясмин, дано 2012 върне сирийския ти дом и да бъдете заедно със съпруга ти Praynig Дано във всички конфликтни точки разумът надделее Praynig
И все пак съм много скептична Confused Например за "оправянето" на Ирак след американците  - ами не вярвам, че е останало нещо за оправяне. Като гледам новините за Ирак имам чувството, че 100 години няма да стигнат да заживеят нормално хората след съзнателната политика за заличаването на държавата.

# 86
  • Мнения: 3 804
шамс ето ,това е кутията.Ако има кой да ти изпрати,продава се по аптеките,на лични ще ти пусна няколко сполучливи рецепти

http://www.prikachi.com/images/361/4242361B.jpg

Астарта благодаря  Blush ,успех  в диетата  Praynig Hug Исках да те питам,Алекс колко зъба смени  newsm78 ,че моята е още само с два,но пък и поникна един кътник и сега пробива друг ,а от млечните никой друг не е дал признак ,че ще се сменя

алвера наистина машинката е голямо нещо   chef
Докато сме на кулинарна тема,да си похваля щерката ,Сам днес е хвана вдъхновението да готви пилешка супа ,та се рови из нета за лесна рецепта.Стана супер.   chef Да е жив и здрав чичко Гугъл  Laughing

# 87
  • Мнения: 550
Добър вечер Simple Smile

След коледно-новогодишното празнуване актуалната тема винаги са диети  Mr. Green и аз уж се опитвам да огранича храната, макар че малко трудно след като хабиби вече без съмнения далинастояще или бивше донесе толкова вкуснотии от Йордания....даммм, оказахте се с правилно предчуствие  Grinning

А Дуа няма ли да мине днес да почерпи за рождения ден Thinking Whistling
Да е жива и здрава   bouquet Hug  bouquet

Лека вечер и успешн старт в новата седмица   bouquet

# 88
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Aйа, много се радвам за вас  Hug

Дуа, честит рожден ден, мила!!!

# 89
  • Мнения: 1
Айа,  хайде вади армагана от Йордания и да почваме да се веселим, че това си е повод..някоя друга калория няма да ни проличи много, ний сме отбор славни дебелани тука...

по повод на последното...тази вечер се чуствам по- надута и дебела от обикновено, направо се чудя и аз какво да правя. при мен специално е недостатъчно движение и предостатъчно хапване, знам си го, ама.... Някой да е обмислял онази елементарна операцийка за прищипването на стомаха?

Астарта, да, хубаво го освободиха Ирак и като гледам една по една и в другите арабски държави как славно се влошава положението ...само сценариите леко се различават за разнообразие, но всички в една и съща посока биват тласкани.

Банице, мерси за снимката на кафенцето, може някой да го предлага в ибей.

Амал, забравих да си изкажа съболезнованията, но поредната загуба ме подсети. Не знам какво става, ама през този празничен период много мои приятели изгубиха близки, или откриха сериозни болести...през няколко дни получавам лоша новина като се почна от коледа.

лека

Последна редакция: пн, 09 яну 2012, 04:04 от скЛЮчени вежди

Общи условия

Активация на акаунт