От черна към кестенява коса

  • 46 389
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 616
Ekaterinapro с толкова напластяване, нормално! Почни сега интензивно протеинови продукти, примерно една -две дозички от двустъпковия протеин на Афоджии от златна рибка + 2 минутния за поддръжка, евентуално някаква по-хидратираща маска ще ти трябва а ко е много суха...АКо можеш да издържиш със сегашния цвят, повъзстановия преди да боядисваш пак.

hande праха е блондор, точно каквото те посъветвахме да не ползваш. Но щом трябва сама да се поизгориш преди да решиш да следваш съвети, ок.

# 16
  • Мнения: 0
Здравейте, аз също съм на мнението че без обезцветяване няма да стане .Мога да ти препоръчам ремоувер на престиж има и за домашна употреба и професионален.Правила съм приятелка с него и бута около 2 -3 тона в зависимост с каква боя си се правила.Най-добрият вариянт е да отидеш на фризиор,но ако имаш приятелка която да те боядиса също може и с този ремоувер на виталити излиза около 20 лв.но трябва да внимаш той е най-силният за сега и бута до 7 тона.Първо мажеш само краищата,после и по дължината,като трябва да се внимава да не се пропусне някъде и последните 5 мин.върховета в твоя случаи не ги мажи.АКО може фризиор да те направи с него ще е по-добрия и сравнително по евтин вариянт.Аз също съм с черна коса но тази седмица мисля да се разделя този цвят и да се присъединя към кестенявите.Успех

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
Ekaterinapro с толкова напластяване, нормално! Почни сега интензивно протеинови продукти, примерно една -две дозички от двустъпковия протеин на Афоджии от златна рибка + 2 минутния за поддръжка, евентуално някаква по-хидратираща маска ще ти трябва а ко е много суха...АКо можеш да издържиш със сегашния цвят, повъзстановия преди да боядисваш пак.

hande праха е блондор, точно каквото те посъветвахме да не ползваш. Но щом трябва сама да се поизгориш преди да решиш да следваш съвети, ок.

Нели,благодаря !Заемам се сериозно с възстановяването й.Моля те дай линк от рибката за продуктите.Може и на лични.

# 18
  • Мнения: 616
http://zlatnaribka.com/protein-v-dve-stypki-za-silno-iztoshtena- … -ml-424-3399.html

Балсама, който е втората стъпка е изчерпан, замести го с някаква хидратираща маска каквато имаш.

И:

http://zlatnaribka.com/keratinov-2minuten-rekonstruktor-aphogee- … -ml-424-3403.html


Също, прочети този пост:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=512506.msg15799744#msg15799744

# 19
  • Мнения: 2 081
Аз махнах черното с римуъвър  и косата ми си остана здрава

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
http://zlatnaribka.com/protein-v-dve-stypki-za-silno-iztoshtena- … -ml-424-3399.html

Балсама, който е втората стъпка е изчерпан, замести го с някаква хидратираща маска каквато имаш.

И:

http://zlatnaribka.com/keratinov-2minuten-rekonstruktor-aphogee- … -ml-424-3403.html


Също, прочети този пост:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=512506.msg15799744#msg15799744
Нели,бладодарности!

# 21
  • Мнения: 0
geri_koleva ♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥ С какъв ремоувер махна черното или ходи на фризиор. Аз утре съм на фризиор и пного се притеснявам -Първо утре е петък 13 за мой късмет ,и незнам дали ще се получи еднакъв цвят навсякъде.Дано не ми се наложи да се постригвам ,че тъкмо вече я пуснах почти дълга.Надявам се да стане нещо.При тебе от първия път ли стана ?и какъв цвят се направи след това?Моля ви давайте съвети...че май до утре ще се разколебая да го махам тва упорито черно #Cussing out

# 22
  • Мнения: 2 081
geri_koleva ♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥ С какъв ремоувер махна черното или ходи на фризиор. Аз утре съм на фризиор и пного се притеснявам -Първо утре е петък 13 за мой късмет ,и незнам дали ще се получи еднакъв цвят навсякъде.Дано не ми се наложи да се постригвам ,че тъкмо вече я пуснах почти дълга.Надявам се да стане нещо.При тебе от първия път ли стана ?и какъв цвят се направи след това?Моля ви давайте съвети...че май до утре ще се разколебая да го махам тва упорито черно #Cussing out

На Bes , използвах го на 2 пъти , защото за моята коса беше доста .В началото става малко шарено червено-кафяво , но това не трябва да те плаши  Peace

# 23
  • Мнения: 0
Благодаря, утре отивам при мойта фризиорка да ме прави.И после ще докладвам какво е стана и дали е станало нещо.

# 24
  • Затънтена някъде зад дувара
  • Мнения: 154
Момичета купих си от магазините на DM - DE color time система за отстраняване на трайно боядисана коса.Бъългарски препарат струва 5 лв много съм доволна.Смъква доста ефективно черното.

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте,  аз си купих De Color Time системата. Ще пробвам другата седмица с нея. Надявам се да има някакъв ефект. Косата ми е боядисвана от 1 година само с боя , а пред това съм ползвала и  къна ( в упътването на De color пише че боядисвана с къна коса не се повлиява) . Винаги съм ползвала тъмно кестенява боя, но с времето и натрупване на боите и всички видове оцветители косата ми е черна, дължината е под раменете. Според вас какви резултати да очаквам?

# 26
  • Мнения: 5 251
Предстои ми смяна на цвета. Косата ми е тъмно кестенява (към черно). От години се боядисвам само с кастинга на Лореал. Но сега се чудя с какво да си обезцветя косата, с гимувър или блондор? Една фризьорка казва едно, друга друго. И аз съвсем се обърках, кое да избера. Знам, че косата ще се изтощи, но искам да е възможно по малко  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 616
Тъмна боя се маха с римувър.
Коса се обезцветява с блондор.

Ако да кажем косата е светло кестенява за изходен цвят, и искаме платинено русо. Ако косата не е боядисвана, трябва да се изтегли пигмента от сърцевината на косъма с блондор, за да се постигне светъл цвят. Ако косата е боядисвана с тъмни цветове, особено по-дълго време, с римувър се маха напластената боя. След това, ако има нужда за постигане на светъл цвят, може да се наложи да се ползва и блондор, за да изтегли оригиналния пигмент на косата. Стана ли ясна разликата в прицнипа на действие?

Да, с блондор може да се атакува и тъмно боядисвана коса, но резултата е по-непредвидим и се уврежда повече косъма.

# 28
  • Мнения: 5 251
MissNellie, благодаря за разяснението  Hug
Не искам да ставам руса искам просто косата ми да е 2-3 тона по светла.

А някой може ли да даде пресни впечатления от De Color Time системата?

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте , естествения ми цвят на косата е русо , но преди 2 години реших ,че трябва да съм с черна коса и се намацах , сега само се чудя как да махна това черно , което ме състарява ... :xx ..,вчера си взех окислителна вода 30% но ефекта с исветляването бе само в корените .. фризьорката на майка  ми препоръча De color time , та тия дни мисля да го пробвам дано има ефект .. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт