симптоми

  • 2 702
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 92
Някакви по - специални симптоми нямах по време на цялата бременност с изключение на 9 месец. Аз чаках положителен резултат и си спомням как с една приятелка така се взирахме в една почти невидима втора чертичка много преди да ми закъснее rotfImao Иначе най - ранният симптом беше че изведнъж ми пораснаха много гърдите.Успех дано имаш две чертички  newsm10


# 16
  • Мнения: 15
Мойте симптоми бяха като ПМС ,  осъмни ме само че ме наболяват повече гърдите  от обикновено.. после вече след като знаех че съм бременна се появи екстрата гадене . Но 2 еднакви бременности няма . .  . Дано  резултата ти да е положителен EFP

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Първи симптоми преди да имам закъснение: веднъж неестествено внезапно гадене (от блажна боя, не съм реагирала така преди) и веднъж внезапно желание за сладко. Същевременно: леко увеличен бюст и по-изразено огладняване сутрин.
Следва: закъснението, тестът и вече беше ясно.
След няколко седмици: гадене.

# 18
  • Мнения: 60
а припадали ли сте?

# 19
  • София
  • Мнения: 44 120
не, никога, но ако ти есе е случило независимо бременна или не отивай на лекар.

# 20
  • Мнения: 3 242

Случвало ми се е и то точно докато бях в кабинета на гинеклога Simple Smile Прилоша ми за секунди и добре че доктора реагира на време и ме хвана , напръска ми лицето с студена вода , поседях малко при него и ме пусна да си ходя ....

# 21
  • Мнения: 2
Здравейте отново!Ето,че ми закъснява вече с 5 дена.Правих 3 теста и 3те са  EFN Sad . Имам болки ниско в корема,но нищо дори и не ми идва.Попринцип цикъла ми е много редовен,но сега какво става незнам. Sad

# 22
  • София
  • Мнения: 44 120
иди на лекар.

# 23
  • Мнения: 534
newsm10 Болки ниско в корема, нередовен цикъл  Thinking Дано не е нищо обезпокоително  Hug

# 24
  • Мнения: 2 926
Първият необичаен за мен симптом бяха киселини.
Много, много ужасни и много на често.
Това стана още преди да направя теста.

И другото беше - известно време преди датата на която чаках цикъл пронизваща и много силна болка в единият яйчник.Беше за секунди, но направо ми спря дъха.

# 25
  • Мнения: 169
Здравейте отново!Ето,че ми закъснява вече с 5 дена.Правих 3 теста и 3те са  EFN Sad . Имам болки ниско в корема,но нищо дори и не ми идва.Попринцип цикъла ми е много редовен,но сега какво става незнам. Sad
и аз имах един отрицателен тест, и една гинеколожко която не разбра че съм бременна , но сега резултата е на почти 3 год  Wink.Така че не се отчайвай, направи си кръвен тест  Peace

# 26
  • Мнения: 31
Моят единствен симптом бяха болките в гърдите...Никога не ме бяха болели така както като установих че съм бременна...Бяха толкова чувствителни, че не можех да спя вечер от болки Simple Smile Пожелавам ти резултатът да е положителен. Направи тест, нищо че е рано..Аз го направих близо 2 седмици преди очакваната менструация и втората чертичка беше бледа, но все пак я имаше . Още веднъж успех  ylinfant EFP

# 27
  • Мнения: 129
Здравейте! Тези от вас, които са имали прокървяване, когато се е имплантирало ембриончето - колко време продължи? При мен днес се появи, а ми е доста рано за МЦ, но повече ми прилича на това, отколкото на прокървявяне. А колко се надявах този месец....

# 28
  • Мнения: 147

ver0onika как си?какво става с теб?

# 29
  • Мнения: 169
И аз чакам да видим резултата , но авторката не се е появила  Peace

Общи условия

Активация на акаунт