"Новата Година ЮНЧЕ посрещни с песни, танци, весели игри"

  • 24 566
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 199
Страхотни пожелания за Новата година сте написали!Дай боже да се сбъднат!!!

Приятно изкарване и от мен!
Направете снимчици от вечерта и пуснете в албумчето. Wink
Дано всички,които пътуват днес да пътуват спокойно.Доскоро!

# 61
  • Мнения: 130
Айде и аз набързо. И за последно тази година. Mr. Green

Елдра, радвам се че успя да се включиш, а Нико е прекрасен! Hug

Нека новата година да донесе повече щастие, обич, разбирателство и много сбъднати мечти!

Лек път на пътуващите! Ще се "видим" догодина! Hug

# 62
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте и от мен.
Елдра
Чин сънувах че сме на едно заведение което беше  във водата на един сал, със Слав и Тони  един ваш и един наш приятел, но без децата newsm78, беше много приятно Simple Smile
Зверче, лек път, наистина може да направим една пързалка при вас.
Деска Тони е неадекватен и не като е сънен Mr. Green
Днес купих Коларгол капки на Мона еми много секрет има сутрин, не съм капала още.
Довечера сме на купон с Дани, Мона ще се гледат с баба си Simple Smile
Ако не се включа ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ Hug

# 63
  • Мнения: 11
Ние с бебко се връщаме от снега навън! Йей, ще посрещаме снежно новата година! Бебко за пръв път днес с летния кош с чувалче и дъждобран - заспа си и в него като поп. Но се изненада от снежната разходка определено.

Момичета, тати, желая ви една пълна със сбъднати желания 2012 г. Пожелавам и на себе си и на всички ни най-вече здрава  година и да е успешна и щастлива поне колкото беше 2011 г. И да има нови бебчовци  в темата догодина Simple Smile  Embarassed И на всички пожелавам щастието да гушкат дечицата си!!![/b]

(Един битов въпрос: мога ли да дам домашно пюре от круша, което вчера не си е доял, да го дам днес пак. Стояло е в хладилника 1 денонощие.).

((Симпли, и ние така спим половината нощ - 3ма на легло 1.60м., съответно аз съм най-сбутана, спя на страни на ръба. Ама кой да мисли като купувахме спалнята...а имаме място и 2 на 2 да е, но ...решението е по-голямо легло. Докато минат зъбки и други там тревоги поне и спят по-спокойно и по-дълбоко, та да можеш да го приспиш и преместиш после. От добрата страна - най-хубавое  да се гушкат всички заедно, аз много обичам да спим тримцата, макар и тясно. ММ първите пъти ни оставпяше двамата и отиваше в хола. Но като казах - или всички или никой - и сега сме тримата заедно. Но при нас бебето запсива в леглото си и чак към 4-5 идва при нас...отплеснах се...))

# 64
  • Мнения: 84
Влизам и аз да ви пожелая весело изкарване довечера. Hug
Нека новата година донесе на всички ни много здраве, щастие и само хубави моменти. Heart Eyes
На Ичка, че много мило ми стана като прочетох поста и, желая прекрасно ново начало, незабравими моменти с любимия, много да ви радва малчо и многоооо позитивна енергия от мен имаш. Hug Hug Hug
На Хербела да си залепи гражданското... hahaha И при вас нещата да се оправят.
Обичайте се всички... Hug Hug Hug
Отивам че трябва да приготвям за довечера.
Целувки   bouquet

Пеперудке видях те, разпиши се бързо да не те мислим. Hug

# 65
  • Мнения: 819
                                                        Здравейте и от мен.

 Влизам набързо да ви пожелая ЗДРАВА, ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА.НЕКА ДОМОВЕТЕ НА ВСИЧКИ НИ БЪДАТ ПЪЛНИ С ЛЮБОВ И ТОПЛИНА.НЕКА ИМА МИР ПО СВЕТА И В ДУШИТЕ НИ.ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ МОМИЧЕТА И МОМЧЕ.

 Ще се включа по-адекватно, когато приключи лудницата тук след седмица.Даниела е добре, расте като гъбка, яде вече с желание, абе...живота е хубав.

 Прегръщам всички, наистина ми липсвате. Hug

# 66
  • Мнения: 2 456
                                                       Здравейте и от мен.

 Влизам набързо да ви пожелая ЗДРАВА, ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА.НЕКА ДОМОВЕТЕ НА ВСИЧКИ НИ БЪДАТ ПЪЛНИ С ЛЮБОВ И ТОПЛИНА.НЕКА ИМА МИР ПО СВЕТА И В ДУШИТЕ НИ.ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ МОМИЧЕТА И МОМЧЕ.

 Ще се включа по-адекватно, когато приключи лудницата тук след седмица.Даниела е добре, расте като гъбка, яде вече с желание, абе...живота е хубав.

 Прегръщам всички, наистина ми липсвате. Hug
и ти ни липсваш... чакаме те да се "завърнеш" с пълна сила...

Аз влязох само да кажа на Хоупфул- можеш да дадеш крушите от вчера Simple Smile

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 40
Привет мами,

Чин, Благодаря за празничната тема Hug
Бразилка,Цвети Честити месечинки на малките сладури.
Силве със закъснение , Честит рожден ден, много любов усмивки и щастие ти пожелавам.  bouquet
Никри , честито ви зъбче.
Елдра Hug

Симпли и аз съм без цикъл, преди месец ходих и ми казаха да не го чакам скоро. За спането и ние сме понякога тримата. много често спи сам  до 1-4 и след това е при мен до към 7 и след това обратно в леглото. не за друго ами той суче повече от половин час и аз заспивам.

Ама ха и тез свекърви, направо ме изумяват. Пожелавам ви свекърва като моята. Освен че ни глези всичките ами и относно малкия не само че изпълнява всичко което и кажа изключително стриктно ами и заявява на ММ че моята дума е закон и не се оспорва и че само една майка най добре знае кое е най доброто за детето и.

Тина, а и на всички които имат сдърпване с половинката, пожелавам ви много топли семейни мигове на щастие и романтика Crazy

Весело посрещане на Новата година, дано новата година да е  прекрасна и по щастлива от тази, изпълнена с любов, радост и сбъднати мечти.   love001

# 68
  • Мнения: 11
Чин,  Hug

Последни поздрави от мен за тази година, гася компютъра и тръгваме към нашите, където ще депозираме дребосъчко.

# 69
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Красива и щастлива
 нека бъде новата година!
 От сърце ви пожелавам
 радост, здраве и късмет,
 много сбъднати мечти
 и любов в сърцата да трепти!
Весело посрещане на новата 2012г,приятелки и много :* за бебчетата ни Simple Smile

Четох ви отгоре-отгоре  Embarassed
На всички скарани с половинките пожелавам да се сдобрите с началото на новата година Hug
Честити месечинки Heart Eyes
Честит рожден ден,Силве на патерици.Да си жива,здрава и много обичана  bouquet
Чин,пробвай с термометърче Thinking
Деска ,ето ориентиравъчно нашето хранене:
6часа-150 АМ
10 часа-60 гр.пл.пюре и 60 мл АМ
13,30 часа-130 гр. зеленчуково,месно,жълтък и 50 мл. АМ
17 часа-150 гр.  каша с плод
20,30 часа-160 мл АМ
2 часа-70 мл.АМ

Ани ,честита помощница Mr. Green
Къдрокоске,все пропускам ooooh!Честит рожден ден на Борис HugДа са ти живи и здрави дечицата Heart Eyes
Даги,браво за свекървата и от моята засега  не се оплаквам Hug

Аз днес въведох глутена и вече всичко сме въвели.И от миналия ден имаме и второ зъбче.Това е новото за Жорката

Ами ,забравих вече.....много прегръдки за всички останали .Много се радвам,че ви има Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 31 дек 2011, 18:16 от issi_82

# 70
  • Мнения: 4 370
Ех, Даги, колко е умна свекърва ти! Късметлийка си ти!  Peace

Аз почти съм готова с Новогодишната трапеза!
Весело посрещане на Новата година на всички!

Елдра, Нико е много чаровен!

# 71
  • Мнения: 378
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!

Желая ви от сърце много здраве, щастие, любов и усмивки през 2012       bigdance2      Tada   ura

П.П:
Дидолинка Hug
И ние с Иво се гушкаме, далеч сме от бомбичките, но пак се чуват и недоволства, спейки Confused

Последна редакция: нд, 01 яну 2012, 01:13 от иРеТо

# 72
  • Мнения: 90
ЧЕстита НОВА и Успешна 2012та година!!!  bigdance2 Tada baloni Здраве,любов и късмет на всички!   bouquet
Ирето,понеже ти си на линия  Hug
Аз отивам да дундуркам Надето,че тея бомбички не спират,все едно сме по време на война  Close

# 73
  • Мнения: 49
ЧЕСТИТА НОВА 2012 ГОДИНА!
Нека е апокалиптична откъм чудеса и прекрасни мигове!
Нека е изпълнена с весел детски смях и бодро тупуркащи крачета!
Нека е мирна и спокойна и да донеса на всяка от вас това, за което копнее душата ви!
Здравето, щастието и късметът нека бъдат винаги с вас и хората, които обичате!

Прегръщам ви и ви целувам!
[/b][/size][/color][/i][/b][/size][/color]

# 74
  • Мнения: 43
ДОБРО УТРО ,МИЛИНКИ!
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА !ДАНО СТЕ СИ ИЗКАРАЛИ ПРИКАЗНА НОЩ !МНООООГО ЛЮБОВ ВИ ЖЕЛАЯ И ЩАСТИЕ ТАЗИ ГОДИНА!

Първото кафе тази година ще го поднеса аз -дано е на късмет с желание за спокойни нощи с бебоците и свежи утрини и свежи мами! Grinning

Накри,благодаря ти мила Heart EyesРадвам се,че си харесала поста ми!
Ние си изкарахме добре,Дара беше спокойна и не се събуди ,докато в 00.05 тати не гърмя с пистолета на терасата! Grinning Та до 02ч. си празнувахме 3мата!
За първи път в живота ми в 00.00ч. на Нова Година се разплаках ,много странно ,но ми стана мило за отиващата си година -най-важна в живота ми!
Хапнах си доста баничка -беше станала супер ,та ми е тежичко сега!!!!
Дано спите до по-късничко! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт