От догодина вече...

  • 4 931
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 401
..спирам бирата и намалявам обиколките.

# 31
  • Мнения: 9 865
Не знаех, че ще е годината на водното конче/дракон, любимо ми е, имам много джунджурийки с неговата форма, дори си мечтая бижутер да ми изработи един специфичен пръстен водно конче, който имам на снимка... ето едно обещание за 2012 г. Heart Eyes
Иначе съм си обещала да завърша, да тренирам повече, да пуша по-малко, да се опитам да мисля позитивно поне малко, защото съм песимист и това никак не ми е полезно. И като примерна ученичка започнах да изпълнявам обещанията още от края на тази година. Sunglasses

# 32
  • София
  • Мнения: 4 349
Тогава филмът "ВОдно конче" ще е съвсем актуален /между другото е много готин, с Кевин Костнър/!  Laughing

# 33
  • Мнения: 86
Цитат
Годината е на водния дракон и се символизира именно с водното конче. Счита се, че покровителства майките и семействата, затова идната година ще е много добра за създаване на семейство, укрепване на съществуващото и зачеване на деца.

caffeine,това звучи много добре. И доста се връзва с надеждите ми за Новата година. По всичко личи, че може да се съберем отново със съпруга ми. Разделихме се преди три години, но сега сме в доста добри отношения. И нещата май вървят към... ново начало. Иска ми се да опитам, макар да ме е страх и да не се радвам на подкрепа в това начинание от страна на близките хора. Иска ми се и още едно детенце да имаме..., но... ще видим първо как ще потръгне. Иска ми се да си събера частите от пъзелчето и да си го наредя отново. И този път всичко да е наред Praynig.

Успех мила и дано всичко да се подреди!  Hug

# 34
  • Мнения: 899
Цигарите ги отказах преди две години и все още ми се пуши. Освен да си пожелая цигарените мечти да ме спохождат по-рядко.  Tired

И аз си обещавам да се грижа по-добре за тялото си, ама това го обещавам всяка седмица "от следващия понеделник". Иска ми се да съм по-здрава и издръжлива, защото прекалено много време прекарах тази година в леглото и с тежки мисли. Иска ми се да имам по-силна воля и да съм по-малко избухлива, ама последното се влошава с годините... И разни конкретни неща си пожелавам да се сбъднат, но те никак не зависят от мен, та там мога само да се надявам.

# 35
  • Мнения: 2 286
Никакви надежди не възлагам на Новата година.
Единственото, което си пожелавам е да съм по-спокойна и по-търпелива Praynig

# 36
  • Мнения: 5 710
Аз искам да добавя и че си пожелавам да водя по-аналогов живот:-)

# 37
  • Мнения: 2 171
Никога не си давам обещания за новата година. Ще я посрещна без излишни емоции, както обикновено. Чужда ми е еуфорията по посрещането на новата година. От дете вместо да се радвам на новата, все ми беше мъчно за старата година Joy.
Ще си пожелая това, което винаги си пожелавам - да сме живи и здрави аз и хората, които обичам, щастие и любов за семейството ми и по-спокоен и мирен живот за всички по Земята Praynig

# 38
  • Мнения: 10 547
Нищо не се заричам! Несериозна съм, на възраст и с ясен план на действие за следващата петилетка.  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 289
.... с ясен план на действие за следващата петилетка.  Mr. Green

На това ако му казваш несериозно  Sunglasses
Сподели де, в каква насока ще върви светът /ти/ толкова години напред  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 10 547
.... с ясен план на действие за следващата петилетка.  Mr. Green

На това ако му казваш несериозно  Sunglasses
Сподели де, в каква насока ще върви светът /ти/ толкова години напред  Simple Smile

Насока здраво югоизток на разстояние 17 000 км.

# 41
  • Мнения: 4 300
Ако почна да се замислям за големите и важни неща в живота ми ще трябва да си прережа вените надлъжно Confused, затова от известно време насам и за рожденния си ден, и за нова година, се фокусирам върху простички неща, такива, които изцяло зависят от мен. Например винаги да съм с еднакви или подхождащи си бикини и сутиен. Да ходя на плуване най малко 2 пъти седмично без никакви оправдания. От догодина- да вземам по 3 изпита на сесия вместо досегашния 1.

# 42
  • Мнения: 2 175
Нищо не се заричам и нищо не очаквам - прекалено организирана съм, за да има отклонения..
Искам да съм здрава, както и важните ми хора, и си пожелавам само новият проект, който тъкмо започнах да се превърне в печеливш бизнес. Heart Eyes

# 43
  • София
  • Мнения: 1 508
Цигарите ги отказах преди две години и все още ми се пуши. Освен да си пожелая цигарените мечти да ме спохождат по-рядко.  Tired

Освен и ти да прочетеш книгата на Алън Кар (Allen Carr), за която писа caffeine, помага да пребориш именно психическата зависимост от пушенето.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 349
Предновогодишно...
Тази година свърших много неща.
Време е да измия ръцете си прашни.
Бях невъзможна. И много добра.
Бях и смела – почти до безстрашие.
... Даже на много неща заприличах,
докато към себе си се завръщах.
Обичана бях до безкрай. И обичах.
Много приятели напрегръщах.
Толкова пъти задържах дъха си –
ей така, за да хвана мига.
Всички щастливи спомени скътах –
за да ги имам във вечността…
Колко ли думи раздадох без страх –
а къде ще отидат – не зная.
Пътища дълги с любов извървях,
просто така - да мечтая…
През тази година всякаква бях.
Време е да прегърна душата си.
Доволна съм много.Обичах. Летях.
И оттук продължавам нататък...
А Новата година - тя да му мисли.
Още толкова много неща ще направи.
За нея тепърва от утре ще пиша.
Както се казва – живот и здраве…

Общи условия

Активация на акаунт