От догодина вече...

  • 4 930
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 735
От догодина вече....не искам нищо да променям аз в живота си.Искам само здраве и то МНОГО Praynig,защото ми се насъбраха много здравословни проблеми последните 2 месеца.За другите неща имам железни принципи откакто съм станала осъзнат човек и се справям добре.

# 46
  • Мнения: 8 828
Преди три години престанах да си правя планове, абсолютно безсмислено упражнение. Надявам се  на разни хубави неща, които едва ли ще станат, но поне надеждата не изисква да се съобразявам с реалностите. Надявам се да посрещна и 2013г. Да съм здрава поне колкото сега, че за повече не смея да се надявам.

# 47
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Честита Нова Година!
За мен посрещането на Нова Година от детството ми е нещо специално,усещането не мога да го опиша с думи...,но се радвам ,че въпреки всичко има дни в които съм с празнично настроение.
Не си обещавам нищо,самото чувство ми е достатъчно за да се заредя позитивно за предстоящите 365 дни.Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 1 735
Май са 366... Laughing

# 49
  • Мнения: 289
Честита Нова Година!!

Желая много здраве и късмет на всички  Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 4 349
Честита и от мен! 2012 започваме с дела /обещанията ги забравяме/. Който ще е на диета - успех, който ще спира цигарите - стискаме палци да успее. Започвайте от днес с делата си! И на всички много здраве, щастие и сбъднати мечти!

# 51
  • Мнения: 163
Преди години правех помпозни обещания за Новата Година, сякаш със смяната на календара нещо може да се промени. Шампанско, фойерверки и т.н, просто един празник - вече не си обещавам нищо за Новата Година - пожелавам си единствено здраве за мен и семейството ми, а другото винаги може да се постигне било то тази или другата година.  Simple Smile
 smile3525Нека бъдем здрави през 2012 и да имаме мечти, които да ни водят напред!

# 52
  • Мнения: 2 216
Никога не си давам обещания за новата година.
Ще си пожелая това, което винаги си пожелавам - да сме живи и здрави аз и хората, които обичам, щастие и любов за семейството ми и по-спокоен и мирен живот за всички по Земята Praynig
И аз така - никога не съм се заричала и обещавала.
..............Здрава и щастлива да е 2012 Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 4 349
А ето как можем да започнем ... с усмивка! 



# 54
  • Мнения: X
Честита Нова Година!    Grinning

Спярх да си казвам "От догодина ......!" мнооого отдавна,май бях някъде на около 23-24 години.
Защото плановете са едно,а възможностите,моите и тези,които предлага съдбата, съвсем друго.    Laughing
Пожелавам си само да съм здрава,както досега.И много,много здраве на близките ми около мен.
Всичко друго се нарежда ,така или иначе...

# 55
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Една от целите, които съм си поставила е да сваля излишните килограми. Точно толкова трудно е, колкото и да спреш цигарите. Започнах преди да свърши старата, за да ми върви така и през новата.
Другата е да използвам компютъра, за да уча, вместо все да вися във форума. Laughing
И как ми се иска да спра да се лутам и колебая в избора си и да сложа ново начало на успешна кариера.

Ще оставя мечтата си за околсветско пътешествие за някоя следва година  Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 6 810
От тази година вече.  Mr. Green
Обещавам да слушам себе си повече. И нищо повече.  Grinning

# 57
  • Мнения: 1 525
...вече не си давам обещания.
Намерения много. А времето минава толкова бързо. Докато се обърна и годината минала. И освен да констатирам какво не съм изпълнила, друго не остава.
Да сме здрави и позитивно настроени!

# 58
  • На острова
  • Мнения: 1 275
От тази година вече.. искам да съм още по-добра!

# 59
  • Мнения: 289
Като че доста песимистично звучат "прогнозите" ни, това мога да обобщя  newsm78

Знам си аз, че ССФ, на която всичко и е наред, и която държи нещата под контрол, е мит  Mr. Green
Всички бяха искрени, благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт