По какви жени си падат мъжете 30+ сингъли ?

  • 7 138
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 293
Dreaming, не ти ли омръзна  Rolling Eyes?

А на теб ?

# 16
  • Мнения: 481
нали ти казах вече, на 30 все още си млада и на външен вид сигурно не се различаваш от 25 годишните. Ако има някаквъа пречка някъде, то тя е в главата ти.
Няма причина да пускаш тема след тема, чакайки потвърждение от другите, че вскичко ти е наред.

# 17
  • Мнения: 293
нали ти казах вече, на 30 все още си млада и на външен вид сигурно не се различаваш от 25 годишните. Ако има някаквъа пречка някъде, то тя е в главата ти.
Няма причина да пускаш тема след тема, чакайки потвърждение от другите, че вскичко ти е наред.

А ти,защо си решила,че пускам темата,за да разбера,че съм наред ? Laughing
+ това,другата тема ако се загледаш не съм я пуснала аз,просто участвах в нея.
Не виждам какво те тревожи.
Пуснах тази тема,защото наистина ми стана интересно твърдението,че 30+ мъжете предпочитали 20 годишните , та исках да сверя часовника със самите мъже.
Та,темата е към мъжете .

# 18
  • Мнения: 27
Пуснах тази тема,защото наистина ми стана интересно твърдението,че 30+ мъжете предпочитали 20 годишните
  Не съм чел другата тема.
  Но категорично 20-годишните не могат да задържат интереса на Мъжете.
  Много блудкавост, много липси... 
  Трябва доста да се променят, за да успеят да предизвикат възхищението на мъжете, а оттам и дълготрайния интерес към връзка с тях.

# 19
  • Мнения: 11
Що да не могат,бе? Знаете ли какви 20 годишни има ей...Магьосници...

И дай Боже повече такива "травестити" Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 6 477
Що да не могат,бе? Знаете ли какви 20 годишни има ей...Магьосници...
Не мога да не оспамя...Напомня ми на онзи виц, дет дядото с внука били на цирк..е, накрая завършваше - "Дядо, дядо, гледай какви магьосници..." А дядото - "Ммм, магьосници....това са някакви п****сти.....А навремето какви п****асти имаше... ooooh! ooooh! магьосници...! hahaha hahaha hahaha
Та, Девиаторе, да не вземеш и ти така да страдаш...навремето какви девойки на по 20 години е имало Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 1 727
Дали такава на 20. Или такава на 28-35. И изобщо има ли за мъжете значение и какво е то.

Наде,темата е за мъже !

Eее, 20 годишните образно са 20-29. 30 плюс са 31-39, ти какво точно си фиксирала Simple Smile
Както виждаш диапазонът е твърде голям, друг е въпросът сред кого избираш...

Последна редакция: пн, 02 яну 2012, 14:35 от MIK

# 22
  • Мнения: 11
Още ги има, душааааа...ощее...И ега,алелуя,амин и дай Боже и им се кълнем в душу и карактер леп. Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Praynig Praynig Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 6 477
Още ги има, душааааа...ощее...И ега,алелуя,амин и дай Боже и им се кълнем в душу и карактер леп. Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Praynig Praynig Praynig
smile3505 smile3505 smile3521
Щом ги има още - това е добре...

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
По готините .
Предполагам.

# 25
  • Мнения: 0
Честита ви 2012 много веселие и добър късмет.
Интересна тема, по какви жени си падали мъжете над 30+. Много общо зададен въпрос.
Ама това анкета ли е ? Hug Щото честно казано съм срещал жени на по 35 се държат като на 20 и обратното също важи. 
*Dreaming  ти на каква възраст мислиш че те възприемат мъжете?

# 26
  • Мнения: 135
Охооо.. каква тема само..дето казва Дев..баш кат за мене!!!  Laughing
Та по темата..по 20 годишни си падах някога.. сега е абсурд щото щерката е на толкоз  Mr. Green.. инак да ви кажа честно ако някога се разделя с жената..не бих търсил жена за дългосрочно обвързване.. ще ми дойде в повече.  Mr. Green
Но пък всяка над 30, успешно би се вписала в пейзажа, стига да не е загубила очарованието и формите си!!!!  Laughing

# 27
  • Мнения: 293
Честита ви 2012 много веселие и добър късмет.
Интересна тема, по какви жени си падали мъжете над 30+. Много общо зададен въпрос.
Ама това анкета ли е ? Hug Щото честно казано съм срещал жени на по 35 се държат като на 20 и обратното също важи. 
*Dreaming  ти на каква възраст мислиш че те възприемат мъжете?

Ами общо е зададен въпроса да. Хората обичат да обобщават - а това е лошото.
От твоя пост разбирам,че е по-важно как се държат жените, а не на колко са години. Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 4 349
Честита ви 2012 много веселие и добър късмет.
Интересна тема, по какви жени си падали мъжете над 30+. Много общо зададен въпрос.
Ама това анкета ли е ? Hug Щото честно казано съм срещал жени на по 35 се държат като на 20 и обратното също важи. 
*Dreaming  ти на каква възраст мислиш че те възприемат мъжете?

Ами общо е зададен въпроса да. Хората обичат да обобщават - а това е лошото.
От твоя пост разбирам,че е по-важно как се държат жените, а не на колко са години. Peace


Ама въпросът е и дали им отива да се държат?

# 29
  • Мнения: 329
А стига бе! И аз викам "Дай, Боже, повече такива "травестити""! А въпросния "травестит" не е ли Яна Маринова?

Конкретно по темата - още малко ми трябва да достигна 30, но предполагам и тогава бих отговорил по същия начин - по интересни и съдържателни жени. Под "интересни" да не се разбира с един тон кит по лицето, една торба екстеншъни, дузина изкуствени мигли и кило ноктопластика.  Whistling  Под "съдържателни" - не съдържателки на публичен дом, а жени, изпълнени със съдържание и по възможност с интереси, включващи малко повече от новия крем на Ив Роше и новата стока в мола.

Общи условия

Активация на акаунт