По какви жени си падат мъжете 30+ сингъли ?

  • 7 148
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27
   Голем късметлия трябва да е този, който успее да види
   20+ интересна и съдържателна мома.  newsm78
   Всичките 20+, които виждам и срещам са точно такива,
   с много торби от изброените артикули...

# 31
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
айде сега, нямало интересни жени 20+  ...
има, аз добре си спомням това време дамм

# 32
  • Мнения: 3 784
По хубави си падат! Справка вицът за султана, везира и лекарките.  Mr. Green

Имаше едно супер точно описание на идеалната жена, написано от мъж, но не мога да ви го цитирам в момента. Само ще ви кажа, че ме съсипа от смях и че, колкото и да не изнася на голям брой жени, младежът беше заковал всичко съвършено.

Редакция, намерих го в нета:


"Скъпа Емили,
Не очаквам да заслужа уважението ти с това,което ти предстои да прочетеш.
Това е сбогуване.Ти винаги подозираше,че не бих могъл да се влюбя в теб, и се оказа права.Уважавам те много,обичам те също много,тъй че навярно за теб ще бъде болезнено да узнаеш защо трябва да се разделим.Ти не си съвършена!
Не бих искал да бъда нелюбезен,затова нека те уверя,че недостатъците ти до голяма степен са физически.
Ако беше съвършена, за мен би трябвало да си висока между метър шейсет и пет и метър и седемдесет и пет, с коса,която изглегда така,сякаш блондинка и брюнетка са допрели главите си и в резултат се е получил по-добър цвят.
Прическата ти би трябвало да бъде естествена,дължината на косата около двайсет и шест см, нито къдрава,нито права,а спускаща се в такава вълна,която да оживее,щом я отметнеш през рамо.

В тяло ти би трябвало да приличаш на Бардо,но донякъде и на Хепбърн.Ясно е,че циците ти трябва да изглеждат или големи или малки в зависимост от изискването на роклята.
Кожата ти да е без петна,освен може би някоя очарователна бенка.
Най-много от всичко ти трябват благи,интелигентни очи.Когато казвам “най-много от всичко”,имам предвид,че трябва да вървят заедно с целият останал пакет.Сума кучета(онези,дето лаят) имат благи,интелигентни очи,но ти разбираш за какво става дума.
По отношение на последното, аз чувствам,че очите ти излъчват интелигентност,но,когато заговориш,ти по естествен начин ги присвиваш,поради което те малко се сближават.Това означава,че винаги изглеждаш така,сякаш пресмяташ цената на нещо.Жалко,защото знам колко щедро и освободено се разпореждаш с малкото пари,които имаш.
Всички онези сладки неща – своеобразният маниер,по който се отмята коса,леко изкривената усмивка,малко театралният начин,по който се изпушва цигара – боя се,че ще трябва да ги постигнеш и тях,ако имахме възможност да продължим връзката си.
Съществуват множество изисквания към личността, при които получаваш високи оценки.Силно се възхищавам например на оригиналността ти в мисленето и в обличането.Знам,че когато казвам подобни неща,ти винаги задаваш трудни въпроси като : “По какъв начин?”Трудно е това да се опише с думи,просто ми повярвай,че е така.
Аз сгреших.Не можеш да се влюбиш в някоя,не и истински,ако смяташ,че носът й е голям.Като мъж можеш да имаш с нея деца,кучета,вила и т.н.Може да ви връхлетят дъждовни бури и да пиете вино на слънце,тоест да преживеете цялата романтика,но,когато я погледнеш дълбоко в очите,то ще е,защото ще искаш да избегнеш да гледаш носа й.Не се безпокой,носът ти не е голям – това беше просто пример.
Бъди спокойна,няма един-единствен модел на съвършенство: този,за който става дума,е привлекателен за моята демографска сфера,която,за съжаление е и твоята.Съществуват навярно пет или шест, а може би и повече други типове мъже,но аз никк не те виждам като “Мис Секси с високите ботушки” – идеалната свалка за борсовият последник,нито пък като “миниполичката в пет без пет” –гаджето-мечта за работещата в центъра младеж.Нали?
Не ме смятай за жесток,просто трябва да знаеш къде се намираш,за да можеш да се приспособиш към такъв живот,досущ както човек свиква с диабета.Повечето жени са на борда на същият този кораб,но те са с мъже,на които им липсва самочувствие или външност,или пари,с които да компенсират това.Има много такива- мъже,които скърцат със зъби,когато погледнат повехналите си жени и си казват: “Аз също не съм кой знае какво,тя е най-доброто,което мога да получа,затова ще се опитам да я обичам.” Така поне си казват добрите и те с отиват в гроба, изпускайки момичето с по-малкия нос,момичето с по-големите цици,момичето,което разбира.
И аз си мислех,че няма нищо страшно да бъдеш с размер 10,много забавна,с добра фигура и хубавичко лице.Не е така.Размер 8 е допустимо най-големият за пълнота,освен ако не си Мерилин Монро. Ужасно е,но е вярно.
Знам,че ще се справиш добре и без мен.Ти си хубаво момиче,чудесно момиче,но просто недостатъчно хубаво за мен. Единственото,което искам от една жена, е съвършенството на тялото и ума.За останалото – кариера,работа,деца,пари,успех – тя може да се погрижи,когато прескоча до кръчмата.
Съжалявам за тези свои чувства.Винаги съм се опитвал да вярвам в противното – в това,че любовта е сляпа, в това,че трябва да се работи,за да се преодолеят дребните неща в една връзка.Ако се питаш дали има замесена друга жена, да, така беше.И продължава да е така,надявам се.Не знам.Но във всички случаи тя отговаря на гореспоменатите критерии, тъй че ще трябва да направя необходимите усилия. Знам, че ще ме разбереш.
Мисля, че Фарли ме накара да осъзная всичко това,макар и индиректно.Което ми напомня за лошата новина-той е мъртъв и аз наследих апартамента му.(Лошата новина,очевидно е за смъртта му,макар да знам,че ти не го харесваше)Трудно е в писмото да се разпростирам върху подробностите,затова ще ти разкажа всичко,когато се завърнеш.Очаквам с нетърпение да те видя,поздрави пингвините от мен.
Бъди здрава!

Твое бивше гадже, Хари "

# 33
  • Мнения: 54
Нищо съвършено заковано не виждам, съжалявам че се изгубих времето да го чета.

Едно време като бях на 20  си мислех, че това е истинския живот, истинския секс, истинските емоции и не можех да повярвам, че хората над 30, да не говорим 40 и нагоре изобщо правят секс.Сега от висотата на почти 30-те, като ги гледам 20 годишните как изглеждат, как приказват и как мислят, не мога да повярвам, че мъж 30+ би си харесал такова момиче за сериозна връзка, деца и прочие.Естествено всяко правило има изключение, но от една страна е добре, че за 20-30 години се вдигна възрастта, в която хората се обвързват и правят деца.

# 34
  • Мнения: 130
Падам си по всякакви жени стига да е с нормално държание да има все пак нещо У главата
и все пак да хваща окото-20-30-40г- няма значение възрастта  bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 4 349
Падам си по всякакви жени стига да е с нормално държание да има все пак нещо У главата
и все пак да хваща окото-20-30-40г- няма значение възрастта  bouquet  bouquet  bouquet

е това е! а ние се тревожим, че мъжете имали гоооооооооолеми претенции!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 36
  • Мнения: 130
ТрЕбва да си Оправен във всяка една ситуация
а не да си постоянно ПРЕТЕНЦИОЗЕН и залухав.  bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 448
Ами поне да знаят какво искат още в самото начало. Другото не е толкова важно май.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 477
Ами поне да знаят какво искат още в самото начало. Другото не е толкова важно май.
Ама според мен е по-важно за жените - ДА ЗНАЯТ КАКВО НЕ ИСКАТ! Wink Wink Wink
Това е по-трудно..пробвайте да кажете какво не искате за нищо на света...и ще видите...

# 39
  • Мнения: 448
Повярвай вече не ги разбирам жените.

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 21:04 от 2pac

# 40
  • Мнения: 11
Ами поне да знаят какво искат

Ти такава виждал ли си??? newsm78 #Crazy

# 41
  • Мнения: 448
Е ако бях, сигурно сега нямаше да съм сам.

# 42
  • Мнения: 3 784
Нищо съвършено заковано не виждам, съжалявам че се изгубих времето да го чета.

Едно време като бях на 20  си мислех, че това е истинския живот, истинския секс, истинските емоции и не можех да повярвам, че хората над 30, да не говорим 40 и нагоре изобщо правят секс.Сега от висотата на почти 30-те, като ги гледам 20 годишните как изглеждат, как приказват и как мислят, не мога да повярвам, че мъж 30+ би си харесал такова момиче за сериозна връзка, деца и прочие.Естествено всяко правило има изключение, но от една страна е добре, че за 20-30 години се вдигна възрастта, в която хората се обвързват и правят деца.

nakita, ето тук ще намериш отлични събеседници.

Съвършено закованото е, че искрено и лично е признато какви и колко малко са мъжките очаквания. Както вече казах, това, че на нас не ни изнася, си е наш проблем.
Не виждам някой мъж да е писал, че ще върне описаната в текста мацка.   

# 43
  • Мнения: X
От мъжките мнения в темата разбрах само,че нямат кой знае какви очаквания към жените.
Така че ,Дрийминг,спокойно се развеждай и минавай в редиците на сингълките.
Все ще си вървежна...
Ще срещнеш следващия и той няма да те върне.     Grinning

# 44
  • Мнения: 293
От мъжките мнения в темата разбрах само,че нямат кой знае какви очаквания към жените.
Така че ,Дрийминг,спокойно се развеждай и минавай в редиците на сингълките.
Все ще си вървежна...
Ще срещнеш следващия и той няма да те върне.     Grinning


То,това,че мъжете не отдават основното значение на годините трябва да го разберат жените,чиито мнение е,че мъжете си падат предимно по 20-годишни !
Аз го знам,преди още да съм пуснала темата  Wink
А за мен не бери грижа - знам,че съм си вървежна и винаги ще съм така - щото то това е в характера,а не в годините.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт