Звездни компромати-122

  • 49 461
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 653
Да речем че съм 98% сигурна!  Mr. Green
Азис съм го виждала по морето (няма да уточнявам къде от етика към хотелиера) само с жени! Отделно си направи и дете с бившата, имаше и авантюра с Галена в Гърция (и тя пробиваше тогава).
Това с мъжете е театър за да поддържа някакъв интерес. Нищо повече.  Wink

# 736
  • Мнения: 494
Зна4и и аз никава клюкарка не съм Whistling

Ама голям пиар,голямо нЯщо!Определено съм "впе4атлена" Joy

# 737
  • Мнения: 4 120
 Ами майката на Рая каква роля играе, аз все си мислех, че са си нормално семейство с нея. А снимките на Галена и Азис в Гърция веднага бяха махнати от сайтовете...

# 738
  • София
  • Мнения: 10 327
os.Mykonos, San Trope, ох, ша умрА от смЕх!

# 739
  • Мнения: 1 167
абе да ти кажа трябва да има нещо гейско в себе...шоуто си е шоу ама чак пък толкова  Crazy Crazy Crazy

# 740
  • Мнения: 9 653
Майката на Рая е жената, с която е имал най-дълга връзка. Нормално семейство са си били. Сега са разделени, но поддържат нормални взаимоотношения, а той си има нова любовница - тривиалното!

# 741
  • Мнения: 494
Е,то не му пре4и да е би!
Мацки,а може ли да ми кажете,в коя тема то4но се е разбрало за връзката между Нилото и Валери,4е по това време не 4етях темата,но сега ми е интересно?

# 742
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Ето профила й във фейсбук

Момичето иска да бъде известна и е намерила на кой да се продате. А той, той просто ч*ка младо и крехко, защото винаги е бил хетеро.  Wink
Ауууу същински Азис  thumbsup  като близнета са  Mr. Green

# 743
# 744
  • Deutschland (close to Albrecht Dürer's House)
  • Мнения: 263
Да речем че съм 98% сигурна!  Mr. Green
Азис съм го виждала по морето (няма да уточнявам къде от етика към хотелиера) само с жени! Отделно си направи и дете с бившата, имаше и авантюра с Галена в Гърция (и тя пробиваше тогава).
Това с мъжете е театър за да поддържа някакъв интерес. Нищо повече.  Wink

 newsm10Напълно съм  съгласна. 

# 745
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Грешка, отивам в новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт