Свръхконтрол от страна на майка ми

  • 9 318
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 6 477
А и според нея всички деца са случайно заченати и най-голямата грешка е да имаш деца. Ако за нея е било така, за мен не е и точка.  
Ще бъде ли доста скандално ако ти кажа, че в доста голяма степен споделям това мнение с майка ти? Wink Wink Wink

# 91
  • Мнения: 54 638
А и според нея всички деца са случайно заченати и най-голямата грешка е да имаш деца. Ако за нея е било така, за мен не е и точка.  
Ще бъде ли доста скандално ако ти кажа, че в доста голяма степен споделям това мнение с майка ти? Wink Wink Wink

В коя част - за грешката или за случайността ? Thinking

# 92
  • Мнения: 6 214
Моето е планирано и не е грешка  Peace, но явно това не се отнася за мен и за сестра ми. Sad

# 93
  • София
  • Мнения: 6 477
Хепи, за да не хвърлям по-голям камък в блатото няма да коментирам повече.... smile3505 smile3505

Но станалото - станало...Важното е, че животът продължава с или без генерални изводи за грешки Wink Wink

Последна редакция: сб, 25 фев 2012, 19:43 от Morgana

# 94
  • Мнения: 6 214
Всеки си знае ...

# 95
  • София
  • Мнения: 6 477
Риълче, само че, аз няма да казвам това становище на дребната..понеже това, че аз съм крива в главата не е грешка на детето ми и няма право да го обиждам така.
Както се казва като съм правила некои неща да не съм дремала, че и после.
По-скоро при теб гадното е, че майка ти го натяква.

Затова аз за себе си съм приела нещата - грешка, не грешка, лесно, трудно - имам дълг. Да отгледам човечето, да дам любов и то да продължи напред без да го осакатявам с моите приказки...
Но като цяло за мен лично гледането на деца е трудна работа и ако можех да се върна назад сигурно бих си го спестила...ама като съм се хванала на хорото..ще го играя Wink
Хайде, че дълго стана... Peace Peace Peace

# 96
  • Мнения: 6 214
Разбрала си ме. Peace

# 97
# 98
  • Мнения: 6 214

Затова аз за себе си съм приела нещата - грешка, не грешка, лесно, трудно - имам дълг. Да отгледам човечето, да дам любов и то да продължи напред без да го осакатявам с моите приказки...
Но като цяло за мен лично гледането на деца е трудна работа и ако можех да се върна назад сигурно бих си го спестила...ама като съм се хванала на хорото..ще го играя Wink
Хайде, че дълго стана... Peace Peace Peace
Що не предложиш на БНД да я гледа, той дълг няма ли? Peace

# 99
  • София
  • Мнения: 6 477
Риъл, да ти кажа прекалено лична е темата, поне за мен. Затова просто съм си приела дълга и така! Щом съм направила нещо, ще си отговарям за последствията. Независимо дали ми харесва или не...Както добре знаем безплатен обяд няма...и така!
Предполагам, че и твоята майка въпреки тези й твърдения ви е отгледала със сестра ти и не е прехвърляла задълженията си върху някой друг? Peace Peace

# 100
  • Мнения: 6 214
Риъл, да ти кажа прекалено лична е темата, поне за мен. Затова просто съм си приела дълга и така! Щом съм направила нещо, ще си отговарям за последствията. Независимо дали ми харесва или не...Както добре знаем безплатен обяд няма...и така!
Предполагам, че и твоята майка въпреки тези й твърдения ви е отгледала със сестра ти и не е прехвърляла задълженията си върху някой друг? Peace Peace
Да , права си. Peace

Общи условия

Активация на акаунт