Свръхконтрол от страна на майка ми

  • 9 322
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 477
Да, аз точно заради килограмите се притеснявам...Ходихме преди месец на профилактичен преглед - нали трябва в училище едни карти да се попълват. Ама ние със закъснения...И нашата баааам 30 кила и аз  Shocked Shocked Shocked Shocked Е, добре, все пак, че го компенсира на ръст 1,45...Джипката рече, че е с манекенски размери...ама намалих лекичко десертите оттогава....

# 61
  • Мнения: 1 128
Оспамихме яко темата,   bouquet за авторката

Фури, някъде към 117- 118 е, не знам точно, не съм я мерила скоро, но видимо и личи че е напълняла доста.
Морг, блонди не е ли на 8 год., как може да е 145 см.  #Crazy newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 6 477
Оспамихме яко темата,   bouquet за авторката
Морг, блонди не е ли на 8 год., как може да е 145 см.  #Crazy newsm78
Да, на 8 е - нали се вижда на подписа...Ми, и аз не знам как може...Обаче другата рода са дълги - говорим за женската страна от 1,70 нагоре, а мъжката - към 1,86-87...та явно и тя прилича на тази страна...Най-висока е в класа, ама гледам, че има и доста други деца, които я гонят....Акселератииииии Grinning Grinning Grinning

# 63
  • Мнения: 6 214
Аз няма да казвам колко кила сме, защото ме е страх някой да не се обади на социалните. само ще спомена, че аз тръгнах 17 кила първи клас.

# 64
  • София
  • Мнения: 6 477
Аз няма да казвам колко кила сме, защото ме е страх някой да не се обади на социалните. само ще спомена, че аз тръгнах 17 кила първи клас.
Дани, аз бях 18 и викаха майка ми да я питат що не се грижи за мен или имам глисти Joy Joy Joy Joy Joy Но не бях толкова висока като дребната, нито носех 38-39 номер обувки във втори клас....Но после в стила на бабите за дебелото и здраво дете - след 4 години успяха добре да ме наваксат...и така цял живот битка с теглото....

# 65
  • Мнения: 508
Моргана, Везни е. И да ти кажа с говорене по-зле става при нас. Като види, че и се връзвам и се наема още повече.

Първото ,което ми  дойде да попитам е ,дали не е везни .....
Такива са и майка ми и бившия ми  мъж  ...ох .Нямат водене ,ужасни характери и не мисля ,че има оправия .Аз съм разбрала едно -най-леко минава със съгласяване .Казваш да добре и толкова .Иначе е драма ни се видят не се карат .И игнор .Това е .Примири се .Иначе са много всеотдайни  ,но ....

# 66
  • Мнения: 3 659
Оф, като почнете с тия заключения, щом е везни е еди къв си ooooh!  Добре, че ти си от благите характери Mr. Green

# 67
  • Мнения: 10
Моята майка е същата- дори по-ужасна ми се струва. Козирог е Simple Smile Страшно много ми помага, но с постоянни натяквания. Все казва- аз всичко правя за теб, а ти си една неблагодарна дъщеря. Моите родители никога не са се държали така с мен, а станах човек. А каква си ти? Една готованка. като тръгна да правя нещо все идва да ми се меси и на мен  ми минава мерака. Била съм лоша с нея, крещяла съм и. Ами какво да правя като ме изкарва всеки ден извън нерви. Все ми говори, че душата си давала за нас, а нищо не получавала насреща. Толкова е властна и постоянно се опитва да натрапва мнението си. Последната й изцепка беше към мъжа ми. Накрая ще истерясам. А като се роди бебето не ми се мисли какво ще е. Знам, че ще имам нужда от помощ, но все повече ми се върти   из главата да не се занимавам с нея. За мен единственият вариант е пълен игнор. Въпреки, че като правя така майка ми после казва, че само като имам зор я търся  Confused Луда работа.

# 68
  • Мнения: 54 793
Всичко си е до човек , до разбирания и до характер .
Зодиите нямат нищо общо . Peace

# 69
  • Мнения: 10
Между другото REAL WOMAN имам чувството, че говорим за един същ човек. Когато ми е тежко вместо да ме разведрява още повече ме депресира.

# 70
  • София
  • Мнения: 6 477
Всичко си е до човек , до разбирания и до характер .
Зодиите нямат нищо общо . Peace
Да, и аз гледам, че не само до човек, но и до възраст. Понеже характеропатиите се задълбочават с годините + болежки и като резултат човек става по-сприхав и властен. Наблюдавам как се променят хората около мен - става дума за родителите на мои приятели, майки, лели  - предимно жените стават по-мрънкави. Но какво да се прави...и нас ни чака същото. Сигурно след 15-тина години и моята дъщеря ще пише - деца, оцелели с майка козирог Wink Wink Wink Wink

# 71
  • София
  • Мнения: 849
аз пък имам майка слънце  Heart Eyes за сметка на това баща ми прекрасно се вписва в описания образ  Laughing
много си го обичам, разбира се, но не можах да понеса да се дърляме нон-стоп и в един момент се изнесох - не само заради това, де, но и това беше част от причината. Откакто живеем отделно се разбираме прекрасно - всеки си гледа в неговата паничка и нежеланите намеси се пускат по допирателната - така че ако това е вариант, силно го препоръчвам  Peace

# 72
  • Мнения: 6 214
Между другото REAL WOMAN имам чувството, че говорим за един същ човек. Когато ми е тежко вместо да ме разведрява още повече ме депресира.

Ей това е много гадно. И после "ама ти нищо не споделяш с мен, аз не те познавам  Cry". Ами как да споделям...

# 73
# 74
  • Мнения: 54 793
Между другото REAL WOMAN имам чувството, че говорим за един същ човек. Когато ми е тежко вместо да ме разведрява още повече ме депресира.

Ей това е много гадно. И после "ама ти нищо не споделяш с мен, аз не те познавам  Cry". Ами как да споделям...

И при нас с БНД беше същата история - емоциите винаги бяха с обратен знак ! Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт