Пазаруване от Asos - 34

  • 25 965
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 200
Това го копнах от рускините - There's no more scratch cards. You can still shop our up to 70% off Sale. I'm sure you'll find some bargains! ASOS Casey. Било изписано на стената във фейсбука. Ми как ще има карти като трият по няколко десетки на ден. Нямат насита ей.

# 46
  • Мнения: 1 767
................
Или 90% да пускат или хич да не си мислят, че от първия ден на годината ще харча пари!


 Blush Мммм това направих Rolling Eyes ама не в Асос Rolling Eyes Като за нова година съм спечелила в ибей едно панталонче и после към него прикрепих и едно потниче и .... почнах с харчене,НО преди това нали спечелих търга Mr. Green

# 47
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
За много години съфорумки мили Hug Hug Hug
Излюпих се и аз Blush
Картите наистина свършиха, в очакване съм на нова изненада-ДАНО Praynig
Добре, че си пуснах снощи поръчката Party
На мен ми се падна този късмет снощи:
"Почести и слава за теб съдбата е избрала" ---ууу а дано Laughing Laughing Laughing

Перли, по специално към теб-Дано всичко неприятно е останало в миналата година, в тази ти желая всичко онова, което старата е пропуснала Peace

# 48
  • Мнения: 294
Честита нова година момичета. santa2


Много здраве,щастие,любов и късмет ви пожелавам за новата година и дано да имаме още повече хубави виртуални мигове тук в темата Close-mas:

# 49
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Честита нова година!
Желая ви много кодове и % намаления, както и пълни карти с парички

# 50
  • близо до морето
  • Мнения: 85
За много години момичета! Много здраве и късмет!  Hug
Празнувахме в заведението на едни приятели и се изтупах с една от рокличките на Манго, по късно може да кача една снимчица.

# 51
  • Мнения: 386
30/12/11: 3 x “ASOS for a year” prizes - each a £100 gift voucher for every month in 2012 1000 x 10% discount codes 100 x 20% discount codes 20 x 30% discount codes 5 x 40% discount codes 5 x 50% discount codes

31/12/11: 2500 x 10% discount codes

01/01/12: 5000 x 10% discount codes for the winner and one other person nominated by the winner, valid for new January style 750 x 15% discount codes for the winner and one other person nominated by the winner, valid for new January style 50 x 20% discount codes for the winner and one other person nominated by the winner, valid for new January style 50 x 25% discount codes for the winner and one other person nominated by the winner, valid for new January style 3 x “ASOS for a year” prizes - each a £100 gift voucher for every month in 2011


Е как е свършила играта, аз само на 30 и 31 трих - 1вия път имах 3х20%, 2рия само 10%-ови - както си е дадено в условията. Т.е. трябва да има още един ден, пак с големи награди, излагат се тия, може ли насред празника да я приключат преждевременно Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 62
Честита Нова Година!!!Пожелавам на всички много здраве, щастие и бъдещи успехи Simple Smile   bigdance2

# 53
  • Мнения: 200
30/12/11: 3 x “ASOS for a year” prizes - each a £100 gift voucher for every month in 2012 1000 x 10% discount codes 100 x 20% discount codes 20 x 30% discount codes 5 x 40% discount codes 5 x 50% discount codes

31/12/11: 2500 x 10% discount codes

01/01/12: 5000 x 10% discount codes for the winner and one other person nominated by the winner, valid for new January style 750 x 15% discount codes for the winner and one other person nominated by the winner, valid for new January style 50 x 20% discount codes for the winner and one other person nominated by the winner, valid for new January style 50 x 25% discount codes for the winner and one other person nominated by the winner, valid for new January style 3 x “ASOS for a year” prizes - each a £100 gift voucher for every month in 2011


Е как е свършила играта, аз само на 30 и 31 трих - 1вия път имах 3х20%, 2рия само 10%-ови - както си е дадено в условията. Т.е. трябва да има още един ден, пак с големи награди, излагат се тия, може ли насред празника да я приключат преждевременно Crossing Arms

Може, може, адашче. Просто рускинчетата са унищожили всичко   #2gunfire

# 54
  • Мнения: 127
Честита Нова Година прекрасни момичета, желая ви преди всичко здраве! bouquet

От играта във фейсбук почти нямах късмет, пуснах няколко неща с кодчета, който вие ми дадохте, благодаря ви. А на рускините дето овършаха играта и на тях желая здраве Laughing да не излезе, че съм злопаметна. Гледам и съвсем нищо не си харесвам, тъй, че ще чакам код ако може над -50%  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 620
Честита 2012, сладурки! Heart Eyes Hug
Всичко, което сте запланували и пожелали- имайте го!
И нека останем заедно тука- ентусиазирани, усмихнати, приятелски и позитивни!
И аз бях снощи с асос-ка рокля- онази на Манго за 5 паунда, с рошавите ръкавки:
http://www.asos.com//Mango/Mango-Big-Shoulder-Pleat-Front-Dress/ … .aspx?iid=1365157
Много комфортна и ефектна рокличка- плътно, еластично трико, с което се чувстваш удобно, а и топличко, макар че ресторантът беше добре отоплен, но за навън не беше без значение. Много доволна от покупката- за никакви пари беше една от впечатляващите рокли, особено в комбинация с едно бижу пак от Асос, което е атрактивно и универсално:
http://www.asos.com//ASOS/ASOS-Chain-Wrapped-Lucite-Effect-Marbl … .aspx?iid=1495362
С две думи- чорапогащникът ми беше по-скъп от тоалета  Wink, понеже е купуван от тук. А, бельото също беше асос-ко, ама няма да го развявам тука, я Simple Smile. Та да направим извода- пазарувайки от Асос, спестяваме. Защо ли празната ми карта не вярва на това твърдение...?

# 56
  • София
  • Мнения: 9 517
ние че пестим, пестим, но както казва мъж ми - жена ми пазарува много изгодно, обаче набляга на много  Wink

# 57
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Ние бяхме с тоалети от Асос


 Hug

# 58
  • Мнения: 1 112
Деси,много сте хубави и двете!
Дзвер,много ми допадна изказването на мъжът ти-май всички наблягаме на количеството! Laughing па макар и качествено!

# 59
  • Мнения: 217
Честита Нова година на всички! Много здраве, щастие и любов, а парички все ще се намерят!   bouquet Успешни покупки през новата година и много кодчета !

Desi_2 страхотни сте!

Общи условия

Активация на акаунт